Zdjęcia ślubne Trzcianka - para młoda całuje się podczas sesji plenerowej nad morzem w Poddąbiu

Zdjęcia ślubne Trzcianka

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Cześć, jestem Marie Filonenko - wyjątkowy fotograf ślubny w województwie wielkopolskim. Jeśli szukasz najlepszych i najpiękniejszych zdjęć, które uwiecznią Twój wyjątkowy dzień to trafiłeś absolutnie w odpowiednie miejsce. Z miłością i pasją tworzę piękne sesje ślubne w Trzciance oraz pozostałych miejscach województwa wielkopolskiego.

Otwórz portfolio
  • Zdjęcia ślubne pary młodej podczas nocy poślubnej w apartamencie hotelowym
  • Zdjęcia ślubne - para całuje się na tle zachodzącego słońca nad jeziorem
  • Zdjęcia ślubne - para młoda obejmuje się i całuje w ogrodzie
  • Zdjęcia ślubne pary młodej w parku obejmującej się na tle stawu
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Panna młoda przytula się do pana młodego nad morzem w Poddąbiu

Po pierwsze, moje podejście do fotografii skupia się na złapaniu emocjonalnych momentów, które podkreślają osobowość i piękno każdego. Po drugie, działam według filozofii inkluzywnej fotografii, która koncentruje się na pasjach, emocjach i dziełach. Po trzecie, moje sesje są inspirowane Tobą i odbywają się w luźnej atmosferze, z prostymi zadaniami i zero oceniania. Po czwarte, mam wrażliwość i refleks, które pozwalają mi wywołać emocje z każdego wydarzenia, a moja umowa zapewnia, że zawsze możesz na mnie liczyć.

Gdzie działam?
Zdjęcia ślubne plenerowe w dworku szlacheckim Poznań Wielkopolska

Jako fotografka Marie Filonenko oferuje sesje ślubne i portretowe we wszystkich pięknych miastach i miejscowościach takich jak Trzcianka, Czarnków, Ujście, Piła, Wieleń, Chodzież i wiele innych, które są mieszczą się w powiecie czarnkowsko- trzcianeckim. Ponadto, jestem gotowa odwiedzić dowolną lokalizację w całej Polsce oraz za granicą i zrealizować dla Ciebie sesję. Oferuję swoje usługi w wielu częściach kraju, zapewniając zawsze wyjątkowe i kreatywne kadry.

Jak wyglądają moje zdjęcia ślubne w kościele?

Moje zdjęcia ślubne w kościele robią na Parze Młodej, a także ich gościach, niesamowite wrażenie. Podczas sesji w kościołach jestem pełen zaangażowania i inicjatywy, aby złapać najbardziej interesujące i emocjonalne momenty. Moją specjalnością są dokumentacyjne ujęcia. Ceniona jest moja umiejętność tworzenia ciekawych kadrów i uchwytywania szczegółów, które wzmacniają magię chwili najważniejszego dnia Pary Młodej. Moje duo fotograficzne jest dobrze zorientowane w pięknych kościołach na terenie z Gminy Krotoszyn, takich jak: Parafia pod wezwaniem Świętego Jana Chrzciciela i Parafia pod wezwaniem Matki Bożej Saletyńskiej.

Zdjęcie ślubne panny młodej w kościele na schodach

Przykładowe kościoły, w których wykonuję sesje

Parafia pod wezwaniem Świętego Jana Chrzciciela cechuje się wyjątkowo pięknym ołtarzem, a Parafia pod wezwaniem Matki Bożej Saletyńskiej może się pochwalić wspaniałymi witrażami. Z kolei Parafia pod wezwaniem Św. Marii Magdaleny to częsty wybór dla okolicznych par ze względu na atrakcyjne położenie. Innym znanym kościołem jest Parafia pod wezwaniem Jezusa Chrystusa Najwyższego Kapłana, a także Parafia pod wezwaniem Św. Mikołaja. Poza już wymienionymi Parafia pod wezwaniem Św. Stanisława Kostki, Parafia pod wezwaniem Świętej Rodziny i Parafia pod wezwaniem Św. Rafała Kalinowskiego też mogą się pochwalić dużą liczbą udzielanych ślubów i chrztów.

Jak wygląda mój reportaż ślubny z wesela?

Moje reportaże ślubne są bardzo szczegółowe i autorskie. Potrafię dostrzec najciekawsze momenty i szybko na nie reagować, tworząc wyjątkowy kadr. Przez to moje zdjęcia są bardzo oryginalne i cechują się wysoką jakością. Jestem bardzo pracowita i przygotowana do wykonania reportażu w każdej okolicy, oraz w atrakcyjnych salach weselnych takich jak Hotel Smolarnia, Zajazd Łapigrosz, czy Restauracja Parkowa. Staram się, aby mój reportaż był tego dnia pełen kreatywnych ujęć.

Zdjęcie ślubne pary młodej przed salą weselną nad morzem podczas zachodu słońca

Przykładowe sale weselne, w których wykonuję sesje

Hotel Smolarnia cechuje się atrakcyjną salą balową, a Zajazd Łapigrosz może się pochwalić obsługą na wysokim poziomie. Z kolei Restauracja Parkowa to częsty wybór dla okolicznych par ze względu na atrakcyjne położenie. Innymi znanymi salami weselnymi są Dom Weselny CELINECZKA i Restauracja Stajnia. Poza tymi wcześniej wymienionymi Zajazd Stawisko, RESTAURACJA Amor i Hotel FORMA też mogą się pochwalić dużą liczbą organizowanych wesel.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl