Zdjęcia ślubne Ujście - para młoda całuje się podczas sesji plenerowej nad morzem w Poddąbiu

Zdjęcia ślubne Ujście

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Cześć, jestem Marie! Jestem pasjonującą się fotografią amatorką, która oferuje swoje usługi tworzenia sesji ślubnych w regionie Ujścia i okolic. Chcesz, żeby Twój piękny i wyjątkowy czas został uwieczniony w niezapomnianej serii zdjęć? Jestem otwarta na Twoje pomysły i zawsze z przyjemnością doradzę Ci jak uzyskać najpiękniejszy efekt.

Otwórz portfolio
  • Zdjęcie ślubne panny młodej tańczącej w ogrodzie
  • Zdjęcia ślubne - para całuje się na tle zachodzącego słońca nad jeziorem
  • Zdjęcia ślubne w kamperze - para obejmuje się przed wejściem do auta
  • Zdjęcia ślubne pary młodej z druhnami w przepięknych białych sukniach ślubnych
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Panna młoda przytula się do pana młodego nad morzem w Poddąbiu

Po pierwsze, moje podejście do fotografii skupia się na złapaniu emocjonalnych momentów, które podkreślają osobowość i piękno każdego. Po drugie, działam według filozofii inkluzywnej fotografii, która koncentruje się na pasjach, emocjach i dziełach. Po trzecie, moje sesje są inspirowane Tobą i odbywają się w luźnej atmosferze, z prostymi zadaniami i zero oceniania. Po czwarte, mam wrażliwość i refleks, które pozwalają mi wywołać emocje z każdego wydarzenia, a moja umowa zapewnia, że zawsze możesz na mnie liczyć.

Gdzie działam?
Zdjęcia ślubne plenerowe w dworku szlacheckim Poznań Wielkopolska

Moją siedzibą jest Ujście, ale moje usługi oferuję również w innych obszarów sąsiadujących z moim rodzinnym powiatem pilskim, w tym Piła, Chodzież, Trzcianka, Czarnków i Budzyń. Angażuję się w fotografowanie sesji ślubnych w tych wszystkich miastach. Co więcej, moje usługi obejmują również całą Polskę i gotowa jestem do podróży i fotografowania we wszystkich częściach kraju.

Jak wyglądają moje zdjęcia ślubne w kościele?

Lubię tworzyć ujęcia ślubne w kościele. Dzięki mojemu zaangażowaniu, inicjatywie i umiejętności dostrzegania emocjonalnych momentów, zdjęcia z ceremonii przedstawiają trwałe wspomnienia tego wyjątkowego dnia. Do dyspozycji mam też piękne okoliczne kościoły, takie jak Parafia Św. Mikołaja i Parafia Św. Stanisława Kostki, aby utrwalić gości i ich emocje oraz uchwycić cudowne obrazy z samego ślubu. Posiadam znakomite umiejętności tworzenia wielu ciekawych, nietuzinkowych ujęć, a reportaż w kościele jest dla mnie źródłem wiecznie trwającej inspiracji.

Zdjęcie ślubne panny młodej w kościele na schodach

Przykładowe kościoły, w których wykonuję sesje

Parafia pod wezwaniem Św. Mikołaja cechuje się wyjątkowo pięknym ołtarzem, a Parafia pod wezwaniem Św. Stanisława Kostki może się pochwalić wspaniałymi witrażami. Z kolei Parafia pod wezwaniem Świętej Rodziny to częsty wybór dla okolicznych par ze względu na atrakcyjne położenie. Innym znanym kościołem jest Parafia pod wezwaniem Św. Rafała Kalinowskiego, a także Parafia pod wezwaniem Świętego Józefa Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny. Poza już wymienionymi Parafia pod wezwaniem św. Jana Bosko, Parafia pod wezwaniem Świętego Antoniego z Padwy i Parafia pod wezwaniem Św. Floriana też mogą się pochwalić dużą liczbą udzielanych ślubów i chrztów.

Jak wygląda mój reportaż ślubny z wesela?

Fotografując śluby jestem szczególnie spostrzegawcza, elastyczna i nieustannie czuję się otwarta na nowe sytuacje. Staram się doceniać naturalne piękno otaczającego mnie świata w bardzo szczegółowy sposób. Przykładowo, podczas reportażu ślubnego z wesela, dbałam o to, aby łączyć oryginalność z klasycznym ujęciem, pracując zarówno z zachodzącym jak i wschodzącym słońcem. Do wykonania idealnych zdjęć, konieczne było szybkie odnalezienie najlepszego miejsca i reakcja w momencie, gdy nagle wnicej sytuacji.

Zdjęcie ślubne pary młodej przed salą weselną nad morzem podczas zachodu słońca

Przykładowe sale weselne, w których wykonuję sesje

Restauracja Stajnia cechuje się atrakcyjną salą balową, a Zajazd Stawisko może się pochwalić obsługą na wysokim poziomie. Z kolei RESTAURACJA Amor to częsty wybór dla okolicznych par ze względu na atrakcyjne położenie. Innymi znanymi salami weselnymi są Hotel FORMA i HOTEL "Tarcza". Poza tymi wcześniej wymienionymi Zajazd nad Zalewem, Hołubowski Hotel & Restaurant i City Pub&Restaurant też mogą się pochwalić dużą liczbą organizowanych wesel.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl