Sesja zdjęciowa dla par Trzcianka - para obejmuje się nad morzem i patrzy sobie głęboko w oczy

Sesja zdjęciowa dla par Trzcianka

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Witamy! Jestem Marie Filonenko, fotografka i entuzjastka ślubnego kunsztu. Od wielu lat tworzę wzruszające wizualne opowieści wykorzystując najbardziej romantyczne elementy lamp świeczek, kwiatów czy akcesoriów. Uwielbiam poświęcać całą swoją uwagę parom w Trzciance i okolicach, by uwiecznić ich niezapomniane chwile i dobre emocje. Chciałbyś aby moje sesje zdjęciowe były częścią Twojego ślubu? Z przyjemnością przyjadę do Twojej miejscowości w celu wykonania dla Was niezapomnianych zdjęć. Bardzo serdecznie zapraszam do zapoznania się z moją ofertą oraz do skontaktowania się ze mną.

Otwórz portfolio
  • Sesja zdjęciowa dla par - zabawne ujęcie chłopaka obejmującego dziewczynę nad Wartą
  • Zmysłowa sesja zdjęciowa dla par - pocałunek w sypialni
  • Sesja zdjęciowa dla par - dłonie z pierścionkiem zaręczynowym
  • Sesja zdjęciowa dla par - portret kobiety z kwiatami
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Para młoda całuje się przy zachodzie słońca nad morzem

Po pierwsze, sesje prowadzę w luźnej atmosferze, gdzie rozmawiam z klientami o ich oczekiwaniach i ograniczeniach, a także daję im proste zadania i czasami koryguję ustawienie i pozę, by wyglądali jak najlepiej. Po drugie, staram się poznać historię miłosną pary i znaleźć w niej temat, który pozwoli na stworzenie prawdziwej i unikalnej sesji zdjęciowej. Po trzecie, zależy mi na tym, by klienci byli sobą i nie ograniczali się do standardowych romantycznych klisz, dlatego też jestem otwarta na niekonwencjonalne pomysły i lokacje.

Gdzie działam?
Sesja zdjęciowa dla par przed dworkiem szlacheckim Poznań Wielkopolska

Jako fotografka ślubna, wykonuję sesje zdjęciowe dla par we wszystkich miastach powiatu czarnkowsko-trzcianeckiego, w tym takich jak Trzcianka, Czarnków, Ujście, Piła, Wieleń i Chodzież. Oferuję również możliwość zamówienia sesji zdjęciowej na terenie całej Polski i nie tylko. Z chęcią podejmę się podróży, aby uwiecznić wspaniałe chwile dla Ciebie i Twoich bliskich. Moją pasją jest tworzenie długotrwałych wspomnień w postaci wyjątkowych zdjęć. Specjalizuje się w fotografii ślubnej, więc zawsze mogę znaleźć odpowiednią narrację, którą uwiecznię w Twoich zdjęciach.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl