Sesja chrztu Trzcianka - uśmiechnięci rodzice trzymają niemowlę na rękach w kościele

Sesja chrztu Trzcianka

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Nazywam się Marie Filonenko i jestem profesjonalną fotografką. Serdecznie zapraszam was wszystkich, abyście zapoznali się z moją ofertą wykonywania zdjęć chrztu w Trzciance i jej okolicach. Uwiecznianie chwil szczególnych dla rodziny to mój sposób na przekazywanie pięknych wspomnień na lata. Do każdego klienta podchodzę indywidualnie, tak aby wykonane sesje oddały wszystkie chwile wyjątkowe. Jako fotografka chcę, aby moja praca w pełni odzwierciedlała radosne chwile Waszej rodziny. Chcę również, aby prócz udokumentowania teraźniejszości, moje fotografie mogły być użyteczne w przyszłości. Serdecznie zapraszam do kontaktu ze mną, chętnie odpowiem na wszystkie pytania.

Otwórz portfolio
  • Sesja chrztu - mama trzyma dziewczynkę ze smoczkiem w ustach
  • Sesja chrztu - chłopiec w rękach ojca
  • Sesja chrztu - bukiet kwiatów
  • Sesja chrztu - przygotowania z siostrą i mamą
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Sesja chrztu - niemowlę trzymające dłonie rodziców

Po pierwsze, specjalizuję się w fotografowaniu chrztów, co gwarantuje moje doświadczenie i wyczucie w tym rodzaju sesji. Po drugie, umiejętność uchwycenia emocji i tworzenia reportażu z wydarzenia to moja mocna strona, dzięki czemu zdjęcia będą nie tylko piękne, ale też pełne znaczenia. Po trzecie, gwarantuję bezpieczeństwo i profesjonalizm - pracuję z dwoma aparatami i znam zasady fotografowania w kościele.

Gdzie działam?
Sesja chrztu w kościele

Jako fotografka zajmuję się wykonywaniem sesji chrztu w Poczetkowie i powiatach sąsiednich takich jak Czarnków, Ujście, Piła, Wieleń oraz Chodzież. Rozległe terytorium obejmuje teren Trzcianki, gdzie fotografuję najczęściej. Poza tym, jestem gotowa odwiedzić dowolny region Polski oraz być moim klientom w każdej części naszego kraju, aby pomóc im w skróceniu ich wspomnień. Moje usługi obejmują również inne europejskie państwa, jeśli zostaną poproszeni o wykonanie sesji w tej części świata.

Jak wyglądają moje sesje chrztu?

Jako fotografka chrztu, śledzę piękne kościoły w okolicy, takie jak Parafia pod wezwaniem Świętego Jana Chrzciciela czy Parafia pod wezwaniem Matki Bożej Saletyńskiej. Jestem bardzo zaangażowana, dysponując inicjatywą i entuzjazmem do zrealizowania moich zadań. Naszą misją jest zarejestrowanie tego wyjątkowego dnia chrzcin online i pokazanie rodzinom, jak szybko i pięknie upłynął ten dzień. Moja doskonała umiejętność dostrzegania momentów pełnych emocji oraz tworzenia wyjątkowych i ciekawych ujęć sprawia, że moje sesje chrztu są niepowtarzalne.

Sesja zdjęciowa chrztu po kościele - mama w niebieskiej sukni z córką na tle pastelowej ściany

Przykładowe kościoły, w których wykonuję sesje

Parafia pod wezwaniem Świętego Jana Chrzciciela cechuje się wyjątkowo pięknym ołtarzem, a Parafia pod wezwaniem Matki Bożej Saletyńskiej może się pochwalić wspaniałymi witrażami. Z kolei Parafia pod wezwaniem Św. Marii Magdaleny to częsty wybór dla okolicznych par ze względu na atrakcyjne położenie. Innym znanym kościołem jest Parafia pod wezwaniem Jezusa Chrystusa Najwyższego Kapłana, a także Parafia pod wezwaniem Św. Mikołaja. Poza już wymienionymi Parafia pod wezwaniem Św. Stanisława Kostki, Parafia pod wezwaniem Świętej Rodziny i Parafia pod wezwaniem Św. Rafała Kalinowskiego też mogą się pochwalić dużą liczbą udzielanych ślubów i chrztów.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl