Polityka prywatności

Polityka prywatności dla strony brushandfeathers.com prowadzonej przez Mariię Filonenko.


Polityka prywatności dotycząca danych osobowych

Ochrona prywatności moich klientów jest dla mnie priorytetem. Poniżej przedstawiam informacje na temat sposobu, w jaki gromadzę i wykorzystuję dane osobowe, które otrzymuję w związku z korzystaniem ze strony brushandfeathers.com

Rodzaj gromadzonych danych

Podczas korzystania ze strony internetowej brushandfeathers.com gromadzę następujące dane osobowe: imię, nazwisko, adres e-mail i numer telefonu, które są pozyskiwane podczas kontaktu ze mną w celu dokonania rezerwacji sesji fotograficznej. Dane te są wykorzystywane jedynie w celu realizacji zamówienia.

Ponadto, moja strona używa plików cookies w celu zbierania anonimowych informacji na temat korzystania ze strony przez użytkowników, takich jak adres IP, rodzaj przeglądarki, czas spędzony na stronie i odwiedzone strony. Te informacje są wykorzystywane w celach statystycznych, aby poprawić funkcjonalność strony oraz lepiej dopasować ofertę do potrzeb moich klientów. Użytkownik może zablokować użycie plików cookies wykorzystywanych do zbierania w/w informacji na mojej stronie.

Formularz kontaktowy

Na mojej stronie internetowej brushandfeathers.com znajduje się formularz kontaktowy, który wymaga podania imienia, nazwiska, adresu e-mail, tematu zapytania oraz treści wiadomości. Dodatkowo, użytkownik może opcjonalnie podać termin i miejsce sesji fotograficznej. Dane te są wykorzystywane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie klienta i/lub dokonania rezerwacji usług fotograficznych. Nie udostępniam tych danych osobom trzecim bez wyraźnej zgody naszych klientów.

Formularz zapytania o wydruki na indywidualne zamówienie

Na mojej stronie internetowej brushandfeathers.com znajduje się formularz zamówienia limitowanych wydruków zdjęć. Wymagane pola to imię, nazwisko oraz adres e-mail. Dane te są wykorzystywane wyłącznie w celu realizacji zamówienia na wybrane dzieło. Nie udostępniam tych danych osobom trzecim bez wyraźnej zgody mojego klienta.

Bezpieczeństwo danych osobowych

Dbam o bezpieczeństwo danych osobowych moich klientów i stosuję wszelkie niezbędne środki ostrożności, aby zapobiec ich nieuprawnionemu dostępowi, utracie, zniszczeniu lub uszkodzeniu.

Dane kontaktowe
Imię i nazwisko
Mariia Filonenko
Adres
ul. Brzozowa 10, 62-095 Murowana Goślina
E-mail
marie@brushandfeathers.com

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl