Zdjęcia ślubne Czarnków - para młoda całuje się podczas sesji plenerowej nad morzem w Poddąbiu

Zdjęcia ślubne Czarnków

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Jestem Marie, fotografka z wieloletnim doświadczeniem we wszystkich przejawach fotografii, a szczególnie w sesjach ślubnych. Chcesz uwiecznić ten niezwykły, wyjątkowy dzień na fotografiach, które będziesz chętnie oglądać i trzymać przez wiele lat? Szukasz profesjonalisty, do którego porozmawiasz, aby ustalić rodzaj sesji, która odpowiada Twoim oczekiwaniom? Nie szukaj dalej! Chętnie posłużę swoją pomocą i uświetnię jeden z najważniejszych dni w Twoim życiu. Ślub w Czarnkowie i okolicach to zupełnie inna atmosfera - specjalnie dla Ciebie wykonam sesję, która odbije atmosferę tamtego miejsca i uczuć płynących do Ciebie i Twojego partnera.

Otwórz portfolio
  • Zdjęcie ślubne z kościoła - rodzice panny młodej
  • Zdjęcia ślubne - para młoda obejmuje się i całuje w ogrodzie
  • Zdjęcia ślubne pary młodej po wyjściu z kościoła
  • Zmysłowe zdjęcia ślubne pary młodej podczas nocy ślubnej
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Panna młoda przytula się do pana młodego nad morzem w Poddąbiu

Po pierwsze, moje podejście do fotografii skupia się na złapaniu emocjonalnych momentów, które podkreślają osobowość i piękno każdego. Po drugie, działam według filozofii inkluzywnej fotografii, która koncentruje się na pasjach, emocjach i dziełach. Po trzecie, moje sesje są inspirowane Tobą i odbywają się w luźnej atmosferze, z prostymi zadaniami i zero oceniania. Po czwarte, mam wrażliwość i refleks, które pozwalają mi wywołać emocje z każdego wydarzenia, a moja umowa zapewnia, że zawsze możesz na mnie liczyć.

Gdzie działam?
Zdjęcia ślubne plenerowe w dworku szlacheckim Poznań Wielkopolska

Jestem fotografką ślubną Marie Filonenko i profesjonalnie wykonuję sesje ślubne na terenie miejscowości Czarnków i innych, które obejmuje powiat czarnkowsko-trzcianecki oraz sąsiadujące z nią miejscowości takie jak: Trzcianka, Ujście, Obrzycko, Wronki czy Chodzież. Poza tymi miejscomi jestem także gotowa podróżować, aby wykonywać wyjątkowe sesje ślubne na terenie całej Polski. Chętnie spełnię Wasze oczekiwania i stworzę unikatowe wspomnienia".

Jak wyglądają moje zdjęcia ślubne w kościele?

Moim celem w fotografii jest tworzenie doskonałych zdjęć ślubnych w kościele. Zawsze staram się zabierać ze sobą jak najwięcej inicjatywy i kreatywności do każdej sesji. Pozwala mi to dostrzegać piękne, emocjonalne momenty i tworzyć ciekawe ujęcia. Urodziny mojej kreatywności w najpiękniejszych kościołach naszej okolicy takich jak Parafia pod wezwaniem Świętego Jana Chrzciciela i Parafia pod wezwaniem Matki Bożej Saletyńskiej, pozwala mi zrealizować zdjęcia spełniające oczekiwania moje i moich klientów. Są one zawsze pełne magii i łez szczęśliwości.

Zdjęcie ślubne panny młodej w kościele na schodach

Przykładowe kościoły, w których wykonuję sesje

Parafia pod wezwaniem Świętego Jana Chrzciciela cechuje się wyjątkowo pięknym ołtarzem, a Parafia pod wezwaniem Matki Bożej Saletyńskiej może się pochwalić wspaniałymi witrażami. Z kolei Parafia pod wezwaniem Św. Mikołaja to częsty wybór dla okolicznych par ze względu na atrakcyjne położenie. Innym znanym kościołem jest Parafia pod wezwaniem Świętych Piotra i Pawła, a także Parafia pod wezwaniem Świętej Urszuli Ledóchowskiej. Poza już wymienionymi Parafia pod wezwaniem Św. Katarzyny, Parafia pod wezwaniem Świętego Floriana i Parafia pod wezwaniem Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny też mogą się pochwalić dużą liczbą udzielanych ślubów i chrztów.

Jak wygląda mój reportaż ślubny z wesela?

Moje reportaże ślubne są znane z wyrazu i wdzięku. Każdy szczegół ślubu jest przeze mnie uchwycony z błyskawiczną precyzją. Jestem zawsze znakomicie przygotowana na to, by złapać każdą ekscytującą sytuację i tworzyć piękne, oryginalne kadry. Pracuję ciężko i włożyłam wiele wysiłku w to, by miejsca weselne, takie jak Hotel Smolarnia, Zajazd Łapigrosz, Hotel Wartosław, były sfotografowane w pięknym otoczeniu. Możesz być pewien, że inwestycja w moje reportaże ślubne to inwestycja na długie lata.

Zdjęcie ślubne pary młodej przed salą weselną nad morzem podczas zachodu słońca

Przykładowe sale weselne, w których wykonuję sesje

Hotel Smolarnia cechuje się atrakcyjną salą balową, a Zajazd Łapigrosz może się pochwalić obsługą na wysokim poziomie. Z kolei Hotel Wartosław to częsty wybór dla okolicznych par ze względu na atrakcyjne położenie. Innymi znanymi salami weselnymi są Hotel Olympic i Łazienki Chodzieski. Poza tymi wcześniej wymienionymi Restauracja Stajnia, Zajazd Stawisko i RESTAURACJA Amor też mogą się pochwalić dużą liczbą organizowanych wesel.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl