Zdjęcia ślubne Piła - para młoda całuje się podczas sesji plenerowej nad morzem w Poddąbiu

Zdjęcia ślubne Piła

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Cześć! Jestem Marie Filonenko i jestem fotografką z Piły i okolic. Jeśli szukacie niesamowitych zdjęć i wspaniałego wspomnienia z Waszej sesji ślubnej, jestem tu dla Was. Zdjęcia, które wykonam dla Was, będą pełne uczuć i magii chwili. Moja praca to dokumentacja wyjątkowych chwil Waszego życia i ciepło, jakim okazujecie sobie upominki.

Otwórz portfolio
  • Zdjęcie ślubne pary młodej w rozświetlonym promieniami słońca lesie
  • Zdjęcia ślubne pary młodej w parku obejmującej się na tle stawu
  • Zmysłowe zdjęcia ślubne pary młodej podczas nocy ślubnej
  • Zdjęcia ślubne w kamperze - para obejmuje się przed wejściem do auta
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Panna młoda przytula się do pana młodego nad morzem w Poddąbiu

Po pierwsze, moje podejście do fotografii skupia się na złapaniu emocjonalnych momentów, które podkreślają osobowość i piękno każdego. Po drugie, działam według filozofii inkluzywnej fotografii, która koncentruje się na pasjach, emocjach i dziełach. Po trzecie, moje sesje są inspirowane Tobą i odbywają się w luźnej atmosferze, z prostymi zadaniami i zero oceniania. Po czwarte, mam wrażliwość i refleks, które pozwalają mi wywołać emocje z każdego wydarzenia, a moja umowa zapewnia, że zawsze możesz na mnie liczyć.

Gdzie działam?
Zdjęcia ślubne plenerowe w dworku szlacheckim Poznań Wielkopolska

Jako fotografka ślubna, wykonuję sesje wraz z moim zespołem fotograficznym w miejscowości Piła i okolicznych miejscowościach obejmujących powiat pilski, takich jak Ujście, Chodzież, Trzcianka, Wysoka, Krajenka. Poza tym, jestem gotowa do podróży do dowolnego miejsca w całym kraju, jeśli chodzi o wykonywanie sesji ślubnych. Zawsze staram się dostosować do potrzeb i preferencji klientów oraz zaoferować najwyższą jakość zdjęć. Gwarancją tego jest stale rozwijana wiedza i doświadczenie, dzięki którym staję na wysokości zadania, gdziekolwiek i w jakichkolwiek okolicznościach.

Jak wyglądają moje zdjęcia ślubne w kościele?

Jako fotografka ślubna, wiem, że ważne jest, aby wykonać doskonałe zdjęcia w czasie ceremonii w kościele. Zawsze staram się pokazać miłość i uczucia tych, którzy zdecydowali się na zawarcie małżeństwa. Ważne jest dla mnie również wykorzystywanie szczegółów, aby stworzyć ciekawy kadr i przyciągnąć uwagę. Moje zdjęcia ślubne w kościele pokazują mój entuzjastyczny stosunek do tego wyjątkowego wydarzenia. Zawsze staram się współpracować z parą młodą i zrealizować ich oczekiwania. Na moim terenie kręcę zdjęcia zarówno w pięknych kościołach, takich jak Parafia pod wezwaniem Św.

Zdjęcie ślubne panny młodej w kościele na schodach

Przykładowe kościoły, w których wykonuję sesje

Parafia pod wezwaniem Św. Stanisława Kostki cechuje się wyjątkowo pięknym ołtarzem, a Parafia pod wezwaniem Świętej Rodziny może się pochwalić wspaniałymi witrażami. Z kolei Parafia pod wezwaniem Św. Rafała Kalinowskiego to częsty wybór dla okolicznych par ze względu na atrakcyjne położenie. Innym znanym kościołem jest Parafia pod wezwaniem Świętego Józefa Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny, a także Parafia pod wezwaniem św. Jana Bosko. Poza już wymienionymi Parafia pod wezwaniem Świętego Antoniego z Padwy, Parafia pod wezwaniem Św. Floriana i Parafia pod wezwaniem NMP Częstochowskiej też mogą się pochwalić dużą liczbą udzielanych ślubów i chrztów.

Jak wygląda mój reportaż ślubny z wesela?

Fotografowanie ślubów jest szczególnie bliskie mojemu sercu. Dzięki spostrzegawczości, umiejętności szybkiego reagowania na interesujące sytuacje oraz pracowitości, wykonuję wyjątkowy reportaż ślubny. Orginalnym doborem kadrów staram się uwzględnić zarówno atrakcyjne sale weselne, takie jak: Restauracja Stajnia, Zajazd Stawisko czy RESTAURACJA Amor, jak również uczucia pary młodej. Mam zawsze ogromną satysfakcje, gdy widzę uśmiechy i wzruszenie na twarzy Młodej Pary oraz ich bliskich. Zdjęcia ślubne są dla mnie prawdziwym wyzwaniem i czerpię niesamowitą przyjemność z tworzenia najpiękniejszych reportaży.

Zdjęcie ślubne pary młodej przed salą weselną nad morzem podczas zachodu słońca

Przykładowe sale weselne, w których wykonuję sesje

Restauracja Stajnia cechuje się atrakcyjną salą balową, a Zajazd Stawisko może się pochwalić obsługą na wysokim poziomie. Z kolei RESTAURACJA Amor to częsty wybór dla okolicznych par ze względu na atrakcyjne położenie. Innymi znanymi salami weselnymi są Hotel FORMA i HOTEL "Tarcza". Poza tymi wcześniej wymienionymi Zajazd nad Zalewem, Hołubowski Hotel & Restaurant i City Pub&Restaurant też mogą się pochwalić dużą liczbą organizowanych wesel.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl