Portfolio

Sesje ślubne

Zdjęcia ślubne Poznań - para na schodach biblioteki uniwersyteckiej

W czym tkwi sekret dobrej fotografii ślubnej?

Każdy potrafi udokumentować co się wydarzyło, ale mało kto wie jak wywołać emocje, które temu wydarzeniu towarzyszyły. Do tego trzeba wrażliwości, spostrzegawczości, refleksu… czegoś, co określa się żyłką reportera i tym mogę się z Wami podzielić. Poza tym od początku dbam, żeby atmosfera wokół nas oparta była na zaufaniu i akceptacji. Zaufaniu, że cokolwiek by się nie stało, to możecie na mnie liczyć i poradzę sobie w każdej sytuacji bez prowadzenia za rękę. I akceptacji, która stoi murem za Waszym stylem bycia i sposobem w jaki chcecie uczcić ten wyczesany w kosmos dzień 😉.

Zdjęcia ślubne Poznań - młoda para całuje się po wyjściu z kościoła
Zdjęcia ślubne Poznań - młoda para całuje się nad morzem na tle zachodzącego słońca

Co odróżnia fotografa od operatora aparatu?

Różnica pomiędzy fotografem a operatorem aparatu jest taka jak pomiędzy poetą a typistą. Ten pierwszy ma coś do powiedzenia światu i świadomie kreuje swoje dzieło, nadaje mu pożądany klimat i charakter. Drugi zaś pisze to, co się od niego wymaga. Moim zdaniem dobry fotograf to ten, który doradzi jak osiągnąć efekt, na którym Ci zależy, dysponuje wachlarzem odpowiednich środków artystycznych i potrafi zainspirować do stworzenia czegoś prawdziwie oryginalnego.

Zdjęcia ślubne Poznań - pan młody obejmuje swoją żonę pośród kwietnej łąki
Zdjęcia ślubne Poznań - młoda para przygotowuje się do wyjazdu na miesiąc miodowy swoim camerem

Kogo ostatnio poznałam?

Rozgość się, a ja przedstawię Tobie parę niesamowitych postaci, które przywitały się z moim obiektywem.

Zdjęcia ślubne Poznań - para w Zamku Cesarskim w Poznaniu
rings 48

Zamek Cesarski - gdzie miłość króluje

Fotografie ze ślubu cywilnego pełne romantyzmu

pin 24

Biblioteka Raczyńskich | Zamek Cesarski w Poznaniu

Otwórz album

Szukasz kogoś do misji specjalnej?

 • spa 48
  Pełen relaks

  Moje motto mówi, że to swoboda rodzi piękno. Zależy mi na tym, żebyście czuli się podczas mojej sesji jak na domówce u dobrych znajomych. Ze mną możecie szczerze pogadać o swoich preferencjach, obawach, ograniczeniach, podróżach i dzieciach… Nie jesteście rozmowni? To nic, postaram się Was przynajmniej rozbawić!

 • submarine 48
  Unikalny plener

  Czasami wystarczy mieć odwagę marzyć, by móc te marzenia spełnić. Ze mną nie musicie ograniczać się do tradycyjnych lokacji plenerów. Wpuście mnie do swojego świata, a ja pomogę Wam zorganizować sesję marzeń, choćby wymagało to tupetu i odrobiny szaleństwa. Nie macie pomysłu? Hej, ja mam parę!

 • safe 48
  Bezpieczeństwo

  Jedni wolą się ubezpieczyć, inni myślą YOLO i do przodu. Niezależnie od Twojego podejścia, ja jestem zawsze przygotowana na najgorsze. Przyjeżdżam przed czasem, pracuję z dwoma aparatami, a duplikaty zdjęć przechowuję w szyfrowanej chmurze. To i inne prawa macie zagwarantowane w umowie. Możecie na mnie liczyć.

Więcej o mnie
Romantyczna sesja plenerowa w parku Łysy Młyn - para młoda w miłosnym uścisku na tle malowniczego jeziora.
rings 48

Poznańska miłość

Poznańska historia miłosna - od kościoła do sali weselnej

Zdjęcia Ślubne w kościele Poznań - Para trzymająca się za ręce w kaplicy
quote
Co o mnie mówią na mieście?

Zarówno ze ślubu i wesela, jak i z sesji, powstały przepiękne, naturalne kadry, takie „nasze”. Marie ośmielała nas swoim onieśmieleniem, prowadziła z wyczuciem, dzięki czemu pozowanie było przyjemne, a nie wymuszone. Powstała wspaniała pamiątka – świetnej jakości zdjęcia i zarazem magiczne obrazy, ponieważ za każdym razem przenoszą nas do tamtych chwil i wywołują wciąż na nowo uśmiech i wzruszenie (…)

Dobrochna
Zdjęcia ślubne Poznań - panna młoda tańczy w ogrodzie
rings 48

Zaczarowany Ogród

Sesja ślubna Dominiki i Patryka

Zdjęcia ślubne Poznań - para spogląda na siebie w Bibliotece Uniwersyteckiej w Poznaniu
rings 48

Miłość, mahoń i księgozbiór

Bo biblioteka jest nie tylko dla nerdów

Moje artykuły

Więcej artykułów
Zdjęcia ślubne Poznań - pan młody obejmuje pannę młodą na tle ogrodu
rings 48

Nadwarciańskie wesele

Sesja ślubna Dobrochny i Przemysława

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl