Zdjęcia ślubne Chodzież - para młoda całuje się podczas sesji plenerowej nad morzem w Poddąbiu

Zdjęcia ślubne Chodzież

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Witam Was serdecznie! Nazywam się Marie Filonenko i jestem fotografką, która świadczy usługi wykonania sesji ślubnych w Chodzieży i okolicy. Jeśli szukacie specjalisty doznań i dobrego czasu – dobrze trafiliście! Wykonuję niepowtarzalne sesje, aby uwiecznić Waszą miłość. Zapewniam profesjonalne podejście i udokumentowanie wspomnień na całe życie. Jestem tu, aby służyć z radą i wsparciem każdego dnia. Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą i do kontaktu ze mną.

Otwórz portfolio
  • Zdjęcia ślubne pary młodej w parku obejmującej się na tle stawu
  • Zdjęcia ślubne pary młodej podczas nocy poślubnej w apartamencie hotelowym
  • Zmysłowe zdjęcia ślubne pary młodej podczas nocy ślubnej
  • Zdjęcie ślubne pary młodej w rozświetlonym promieniami słońca lesie
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Panna młoda przytula się do pana młodego nad morzem w Poddąbiu

Po pierwsze, moje podejście do fotografii skupia się na złapaniu emocjonalnych momentów, które podkreślają osobowość i piękno każdego. Po drugie, działam według filozofii inkluzywnej fotografii, która koncentruje się na pasjach, emocjach i dziełach. Po trzecie, moje sesje są inspirowane Tobą i odbywają się w luźnej atmosferze, z prostymi zadaniami i zero oceniania. Po czwarte, mam wrażliwość i refleks, które pozwalają mi wywołać emocje z każdego wydarzenia, a moja umowa zapewnia, że zawsze możesz na mnie liczyć.

Gdzie działam?
Zdjęcia ślubne plenerowe w dworku szlacheckim Poznań Wielkopolska

Jako profesjonalny fotograf ślubny pochodzący z miasta Chodzież, Marie Filonenko pracuje głównie na terenie województwa wielkopolskiego, w gminach znajdujących się w obrębie powiatu chodzieskiego. Są to takie miejscowości jak Chodzież, Budzyń, Margonin, Ujście, Szamocin, Piła. Oprócz tego Marie jest gotowa do podróży w inne regiony i prowadzenia sesji w całej Polsce.

Jak wyglądają moje zdjęcia ślubne w kościele?

Jako fotografka ślubna uważam się za dostrzegaczkę pięknych chwil i bardzo dobrze zdaję sobie sprawę z uchwycania tych szczególnych momentów w kościele. Do każdego nowego wyzwania podchodzę z dużą inicjatywą i zaangażowaniem, by móc stworzyć doskonałe zdjęcia. Zawsze staram się uświetnić tę chwilę i dostrzec swoimi obiektywami ciekawe ujęcia. Miasto ma piękne kościoły, takie jak Parafia pod wezwaniem Świętego Floriana i Parafia pod wezwaniem Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny. Uchwycam tam najbardziej emocjonalne momenty, tworząc dla Państwa niezapomnianą pamiątkę na piękne zdjęcia ślubne z kościoła.

Zdjęcie ślubne panny młodej w kościele na schodach

Przykładowe kościoły, w których wykonuję sesje

Parafia pod wezwaniem Świętego Floriana cechuje się wyjątkowo pięknym ołtarzem, a Parafia pod wezwaniem Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny może się pochwalić wspaniałymi witrażami. Z kolei Parafia pod wezwaniem Św. Barbary to częsty wybór dla okolicznych par ze względu na atrakcyjne położenie. Innym znanym kościołem jest Parafia pod wezwaniem św.Wojciecha, a także Parafia pod wezwaniem Św. Mikołaja. Poza już wymienionymi Parafia pod wezwaniem Najświętszej Maryi Panny Wspomożycielki Wiernych, Parafia pod wezwaniem Św. Stanisława Kostki i Parafia pod wezwaniem Świętej Rodziny też mogą się pochwalić dużą liczbą udzielanych ślubów i chrztów.

Jak wygląda mój reportaż ślubny z wesela?

Uwielbiam robić profesjonalny reportaż z wesel. Moją specjalnością jest łapanie charakterystycznych momentów i ważnych detali. Dzięki mojej szybkości reakcji i wyczulonej spostrzegawczości udaje mi się uchwycić wyjątkowe i niezapomniane akcje ze ślubu oraz wesela. Wykorzystuję swoje liczne umiejętności do tworzenia trwałych pamiątek, które są wspaniałym uzupełnieniem wszystkich emocji związanych z tą ważną uroczystością. Obserwuję z dużą uważnością i profesjonalizmem szczegóły tworzone filmsowo każdego ślubu, aby dodać później profesjonalnego i oryginalnego sznytu.

Zdjęcie ślubne pary młodej przed salą weselną nad morzem podczas zachodu słońca

Przykładowe sale weselne, w których wykonuję sesje

Łazienki Chodzieski cechuje się atrakcyjną salą balową, a Gościniec Wyrwidąb może się pochwalić obsługą na wysokim poziomie. Z kolei Sala Bankietowa Platinum to częsty wybór dla okolicznych par ze względu na atrakcyjne położenie. Innymi znanymi salami weselnymi są Restauracja Komfort - wesele takie jak chcesz! i Hotel Sypniewo. Poza tymi wcześniej wymienionymi Restauracja Stajnia, Zajazd Stawisko i RESTAURACJA Amor też mogą się pochwalić dużą liczbą organizowanych wesel.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl