Zdjęcia ślubne Krzyż Wielkopolski - para młoda całuje się podczas sesji plenerowej nad morzem w Poddąbiu

Zdjęcia ślubne Krzyż Wielkopolski

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Cześć, mam na imię Marie i jestem fotografką ślubną świadczącą swoje usługi w Krzyżu Wielkopolskim i okolicach. Fotografuję piękne momenty z dni ślubu z wielkim zaangażowaniem i wielkim sercem. Dzięki zebranym doświadczeniom i wspaniałemu sprzętowi tworzę niebanalne i pełne emocji obrazy. Jeśli szukasz fotografki, dla której nie ma rzeczy niemożliwych, jestem tutaj dla Ciebie. Zapraszam do przejrzenia mojej oferty i do kontaktu.

Otwórz portfolio
  • Zdjęcie ślubne pary młodej w rozświetlonym promieniami słońca lesie
  • Zdjęcie ślubne pary młodej w oddali na tle morza i zachodzącego słońca
  • Zmysłowe zdjęcia ślubne pary młodej podczas nocy ślubnej
  • Zdjęcie ślubne panny młodej tańczącej w ogrodzie
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Panna młoda przytula się do pana młodego nad morzem w Poddąbiu

Po pierwsze, moje podejście do fotografii skupia się na złapaniu emocjonalnych momentów, które podkreślają osobowość i piękno każdego. Po drugie, działam według filozofii inkluzywnej fotografii, która koncentruje się na pasjach, emocjach i dziełach. Po trzecie, moje sesje są inspirowane Tobą i odbywają się w luźnej atmosferze, z prostymi zadaniami i zero oceniania. Po czwarte, mam wrażliwość i refleks, które pozwalają mi wywołać emocje z każdego wydarzenia, a moja umowa zapewnia, że zawsze możesz na mnie liczyć.

Gdzie działam?
Zdjęcia ślubne plenerowe w dworku szlacheckim Poznań Wielkopolska

Marie Filonenko wykonuje sesje plenerowe ślubne na terenie pięknych terenów Powiatu Czarnkowsko-Trzcianeckiego obejmującego miejscowości takie jak Krzyż Wielkopolski, Wieleń, Sieraków, Wronki, Międzychód i Trzcianka. Gotowa jest również do odbycia podróży w każdy region Polski aby wykonać dla Ciebie idealne zdjęcia. Mary Filonenko oferuje swoje usługi sesji ślubnych również w świecie, w którym chętnie i z pasją spełnia marzenia swoich klientów.

Jak wyglądają moje zdjęcia ślubne w kościele?

Jako fotografka ślubna dostrzegam emocjonalne momenty i tworzę wspaniałe okazje fotografowania w kościołach. W okolicy mam wiele wspaniałych i pięknych kościołów, takich jak Parafia Świętego Antoniego i Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa. Jako fotograf, zawsze jestem pełna zaangażowania i pomysłowości w tworzeniu niesamowitych zdjęć ślubnych w kościele. Mogę zauważyć intymne momenty między nowożeńcami oraz tworzyć niestandardowe kadry, aby uwiecznić wszystkie aspekty ich wyjątkowego dnia. Jestem otwarta na każdą propozycję i zawsze przygotowałam się na ekscytujące reportaże ślubne, tworząc magię dla trwałych wspomnień.

Zdjęcie ślubne panny młodej w kościele na schodach

Przykładowe kościoły, w których wykonuję sesje

Parafia pod wezwaniem Świętego Antoniego cechuje się wyjątkowo pięknym ołtarzem, a Parafia pod wezwaniem Najświętszego Serca Pana Jezusa może się pochwalić wspaniałymi witrażami. Z kolei Parafia pod wezwaniem Św. Rocha to częsty wybór dla okolicznych par ze względu na atrakcyjne położenie. Innym znanym kościołem jest Parafia pod wezwaniem Wniebowzięcia Matki Bożej i Świętego Michała, a także Parafia pod wezwaniem Najświętszego Serca Pana Jezusa. Poza już wymienionymi Parafia pod wezwaniem Przemienia Pańskiego, Parafia pod wezwaniem św.Józefa i Parafia pod wezwaniem Św. Antoniego też mogą się pochwalić dużą liczbą udzielanych ślubów i chrztów.

Jak wygląda mój reportaż ślubny z wesela?

Jako fotografka ślubna z wieloletnim doświadczeniem z zachwytem odkrywam atrakcyjne sale weselne takie jak Dworek Drawa Agroturystyka, ELJAN Restauracja Cztery Strony Świata, Willa Stanisław. To właśnie połączenie pięknych miejsc oraz sprytnie wymierzonego kadru daje spektakularny efekt końcowy. Za każdym razem szukam oryginalności, aby w pełni wydobyć klimat i emocje na weselu. Wykazuję uważność i szybko reaguję na interesujące sytuacje, by uchwycić najważniejsze momenty. Pracuję z zaangażowaniem i starannością, aby oferować Państwu najlepszą jakość reportażu.

Zdjęcie ślubne pary młodej przed salą weselną nad morzem podczas zachodu słońca

Przykładowe sale weselne, w których wykonuję sesje

Dworek Drawa Agroturystyka cechuje się atrakcyjną salą balową, a ELJAN Restauracja Cztery Strony Świata może się pochwalić obsługą na wysokim poziomie. Z kolei Willa Stanisław to częsty wybór dla okolicznych par ze względu na atrakcyjne położenie. Innymi znanymi salami weselnymi są Pensjonat La Mirage i Restauracja 100 Jezior. Poza tymi wcześniej wymienionymi Hotel Wartosław, Hotel Olympic i Ośrodek Łubu Dubu w Dankowie. też mogą się pochwalić dużą liczbą organizowanych wesel.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl