Zdjęcia ślubne Obrzycko - para młoda całuje się podczas sesji plenerowej nad morzem w Poddąbiu

Zdjęcia ślubne Obrzycko

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Jestem Marie Filonenko, profesjonalna fotografka, specjalizująca się w sesjach ślubnych. Wybierając moją ofertę, dostaniesz ekskluzywną sesję ślubną w Obrzycku, a także okolicach. Starannie dopasuję styl i scenerię, aby uchwycić magię chwili i dostarczyć Tobie wspaniałych wspomnień. Zajmę się wszystkim, od przygotowania miejsca sesji do odpowiedź na wszystkie Twoje pytania. Czekam na Twój kontakt - pomożemy Ci stworzyć piękne i niezapomniane obrazy.

Otwórz portfolio
  • Zdjęcie ślubne pary młodej w oddali na tle morza i zachodzącego słońca
  • Elegancka para młoda na sesji ślubnej w klasycznym wnętrzu
  • Zdjęcia ślubne - para młoda obejmuje się i całuje w ogrodzie
  • Zmysłowe zdjęcia ślubne pary młodej całującej się w pościeli
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Panna młoda przytula się do pana młodego nad morzem w Poddąbiu

Po pierwsze, moje podejście do fotografii skupia się na złapaniu emocjonalnych momentów, które podkreślają osobowość i piękno każdego. Po drugie, działam według filozofii inkluzywnej fotografii, która koncentruje się na pasjach, emocjach i dziełach. Po trzecie, moje sesje są inspirowane Tobą i odbywają się w luźnej atmosferze, z prostymi zadaniami i zero oceniania. Po czwarte, mam wrażliwość i refleks, które pozwalają mi wywołać emocje z każdego wydarzenia, a moja umowa zapewnia, że zawsze możesz na mnie liczyć.

Gdzie działam?
Zdjęcia ślubne plenerowe w dworku szlacheckim Poznań Wielkopolska

Jako fotografka ślubna mam szczęście robić sesje na pięknych terenach Wielkopolski. Moim ulubionym regionem jest powiat szamotulski - w którym wykonuję sesje w Obrzycku, Ostrorogu, Wronkach, Szamotułach, Obornikach i Czarnkowie. Co więcej, jestem też gotowa do podróży do innych części Polski i angażować się w sesje na małych i dużych uroczystościach. W moim sercu zawsze znajdzie miejsce dla właśnie wspomnianych terienów.

Jak wyglądają moje zdjęcia ślubne w kościele?

Kiedy wykonuję zdjęcia ślubne w kościele, zawsze biorę na siebie odpowiedzialność za pokazanie emocji tego wewnętrznego, pięknego miejsca. Staram się wychwycić subtelne momenty, tworząc wzruszające portrety i pełne dynamiki kadry. Okolica oferuje piękne kościoły, takie jak Parafia pod wezwaniem Świętych Piotra i Pawła oraz Parafia pod wezwaniem Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny, które są idealne dla zdjęć ślubnych. Przez cały reportaż w kościele daję z siebie wszystko, by osiągnąć doskonały efekt. Moje zaangażowanie i inicjatywa dodają moim zdjęciom życia i pełnego realizmu.

Zdjęcie ślubne panny młodej w kościele na schodach

Przykładowe kościoły, w których wykonuję sesje

Parafia pod wezwaniem Świętych Piotra i Pawła cechuje się wyjątkowo pięknym ołtarzem, a Parafia pod wezwaniem Wniebowzięcia NMP może się pochwalić wspaniałymi witrażami. Z kolei Parafia pod wezwaniem Świętej Urszuli Ledóchowskiej to częsty wybór dla okolicznych par ze względu na atrakcyjne położenie. Innym znanym kościołem jest Parafia pod wezwaniem Św. Katarzyny, a także Parafia pod wezwaniem Matki Bożej Pocieszenia i Świętego Stanisława Biskupa. Poza już wymienionymi Parafia pod wezwaniem Świętego Krzyża, Parafia pod wezwaniem Świętego Józefa Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny i Parafia pod wezwaniem Świętego Krzyża też mogą się pochwalić dużą liczbą udzielanych ślubów i chrztów.

Jak wygląda mój reportaż ślubny z wesela?

Tworząc reportaż z wesela skupiam się na przedstawieniu ważnych momentów zarówno z ceremonii, jak i z przyjęcia weselnego. Mam do tego wszystkiego oko i szybko reaguję na interesujące sytuacje. Pracuję ciężko i staram się wykonywać naszą pracę z najwyższą jakością i przy dużej dozie oryginalności, tak aby przenieść do fotografii momenty i nastroje nawet najdrobniejsze. Specjalizuję się w fotografii weselnzej w okolicach, jak: Restauracja EOL, Hotel Wartosław oraz Hotel Olympic i znam te miejsca bardzo dobrze. W pierwszej kolejności staram się złapać całą emocje uczestników wesela w oryginalnym kadrze.

Zdjęcie ślubne pary młodej przed salą weselną nad morzem podczas zachodu słońca

Przykładowe sale weselne, w których wykonuję sesje

Restauracja EOL cechuje się atrakcyjną salą balową, a Hotel Wartosław może się pochwalić obsługą na wysokim poziomie. Z kolei Hotel Olympic to częsty wybór dla okolicznych par ze względu na atrakcyjne położenie. Innymi znanymi salami weselnymi są Hotel Millenium i Restauracja Hotel Millenium. Poza tymi wcześniej wymienionymi Kołodziejówka, Restauracja Parkowa i Dom Weselny CELINECZKA też mogą się pochwalić dużą liczbą organizowanych wesel.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl