Sesja rodzinna Trzcianka - plener na polu

Sesja rodzinna Trzcianka

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Cześć, jestem Marie i fotografuję rodziny od kilku lat. Kocham pracować w Trzciance i okolicach, bo to miejce pełne życia i uroczych widoków. Od wielu lat wykonuję sesje rodzinne na świeżym powietrzu, sprawiając, by każda chwila stała się niezapomnianym wspomnieniem. Z przyjemnością dodam kolory i charakter do twojej rodziny i skrzących się nostalgicznie wspomnień.

Otwórz portfolio
  • Sesja rodzinna z rodzicami podrzucającymi dzieci wysoko w górę na polu
  • Sesja rodzinna - portret niemowlęcia z błękitnymi oczami
  • Sesja rodzinna z mamą i chłopcem w parku pod kwitnącym drzewem
  • Sesja rodzinna małych bliźniaczek w plenerze na kocu
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Rodzinna sesja zdjęciowa mamy i córki na kontrastowym tle w studio

Po pierwsze, moja filozofia inkluzywnej fotografii skupia się na osobowości i emocjach człowieka, a nie tylko na perfekcyjnej scenerii i pozytywkach. Po drugie, jako mama z doświadczeniem, dobrze wiem jakie problemy mogą wystąpić podczas sesji z dziećmi i zawsze staram się dostosować do ich potrzeb. Po trzecie, nie tylko naciskam spust migawki, ale również doradzam i pomagam zorganizować całą sesję - od wyboru miejsca, przez dobór stroju, po kontakt z wizażystką. Wreszcie, zapewniam, że sesja będzie przyjemna i pełna emocji, a nie nudnym pozowaniem.

Gdzie działam?
Sesja rodzinna w Wielkopolsce - kolorowe ulice miasta

Jako fotografka Marie Filonenko wykonuje sesje rodzinne na terenie miejscowości Trzcianka oraz innych miejscowościach, które obejmuje powiat czarnkowsko-trzcianecki i sąsiadujące takich jak: Czarnków, Ujście, Piła, Wieleń, Chodzież. Jednakże, Marie jest również gotowa na wyjazdy w inne regiony Polski, jeżeli chodzi o sesje rodzinne. Co więcej, jest gotowa podróżować poza teren Polski i wykonywać sesje fotograficzne w innych miejscach. Chętnie podejmie wyzwanie aby uwiecznić Twoje rodzinne chwile.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl