Zdjęcia ślubne Wronki - para młoda całuje się podczas sesji plenerowej nad morzem w Poddąbiu

Zdjęcia ślubne Wronki

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Jesteśmy po to, aby uwiecznić Twoje najważniejsze chwile. Odkryj abstrakcyjną stronę piękna Waszego dnia ślubu i wesela wyróżniając się z tłumu za pomocą naszych wyjątkowych zdjęć. Sprawimy, że staniecie się bohaterami swojej story. Zapraszam Cię do skorzystania z mojej oferty sesji ślubnej w miejscowości Wronki i okolicach. Z moim doświadczeniem i uwagą poświęcaną wszystkim detalom stworzymy dla Was piękne, czarujące i przepełnione miłością albumy, pamiątkę po Waszym dniu ślubu. Prześlij do mnie do wiadomość, aby dowiedzieć się więcej o mojej usłudze.

Otwórz portfolio
  • Zdjęcia ślubne pary młodej w parku obejmującej się na tle stawu
  • Zdjęcia ślubne w kamperze - para obejmuje się przed wejściem do auta
  • Zdjęcia ślubne - para całuje się na tle zachodzącego słońca nad jeziorem
  • Czarno-białe zdjęcie weselne podczas pierwszego tańca pary młodej
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Panna młoda przytula się do pana młodego nad morzem w Poddąbiu

Po pierwsze, moje podejście do fotografii skupia się na złapaniu emocjonalnych momentów, które podkreślają osobowość i piękno każdego. Po drugie, działam według filozofii inkluzywnej fotografii, która koncentruje się na pasjach, emocjach i dziełach. Po trzecie, moje sesje są inspirowane Tobą i odbywają się w luźnej atmosferze, z prostymi zadaniami i zero oceniania. Po czwarte, mam wrażliwość i refleks, które pozwalają mi wywołać emocje z każdego wydarzenia, a moja umowa zapewnia, że zawsze możesz na mnie liczyć.

Gdzie działam?
Zdjęcia ślubne plenerowe w dworku szlacheckim Poznań Wielkopolska

Fotografia ślubna to moja pasja, dlatego specjalizuje się w tym właśnie gatunku fotografii i wykonuje sesje na terenie miejscowości Wronki oraz innych miejscowościch powiatu szamotulskiego, takich jak: Obrzycko, Ostroróg, Szamotuły, Sieraków, Pniewy. Oferuję także usługę w innych regionach całej Polski, jak i poza jej granicami, dzięki czemu z radością odwiedzam nowe miejsca.

Jak wyglądają moje zdjęcia ślubne w kościele?

Jako fotografka ślubna uwielbiam wykorzystywać różnorodność polskich kościołów podczas reportażu. Są one zarówno piękne, jak i inspirujące. Piękne kościoły jak Parafia pod wezwaniem Świętej Urszuli Ledóchowskiej i Parafia pod wezwaniem Św. Katarzyny w okolicy są wspaniałym tłem do wykonania niesamowitych zdjęć ślubnych. Ze swoim bogatym doświadczeniem i elastyczną inicjatywą jestem w stanie dostrzec niemalże każdy emocjonalny moment i wykonać interesujące ujęcie. Przy reportażu w kościele moje zaangażowanie i doskonałe umiejętności sprawiają, że zdjęcia są pełne kolorów i szczegółów.

Zdjęcie ślubne panny młodej w kościele na schodach

Przykładowe kościoły, w których wykonuję sesje

Parafia pod wezwaniem Świętej Urszuli Ledóchowskiej cechuje się wyjątkowo pięknym ołtarzem, a Parafia pod wezwaniem Św. Katarzyny może się pochwalić wspaniałymi witrażami. Z kolei Parafia pod wezwaniem Świętych Piotra i Pawła to częsty wybór dla okolicznych par ze względu na atrakcyjne położenie. Innym znanym kościołem jest Parafia pod wezwaniem Wniebowzięcia NMP, a także Parafia pod wezwaniem Matki Bożej Pocieszenia i Świętego Stanisława Biskupa. Poza już wymienionymi Parafia pod wezwaniem Świętego Krzyża, Parafia pod wezwaniem NMP Niepokalanie Poczętej i Parafia pod wezwaniem Świętego Jana Chrzciciela też mogą się pochwalić dużą liczbą udzielanych ślubów i chrztów.

Jak wygląda mój reportaż ślubny z wesela?

Mój reportaż ślubny z wesel cechuje się ogromną dozą spostrzegawczości, a jednocześnie szybką reakcją w interesujących sytuacjach. Pracuję zdecydowanie nad pracą nad kadr i szukam oryginalnych kompozycji. Uwielbiam robić zdjęcia w okolicy sal weselnych takich jak Hotel Wartosław, Hotel Olympic czy Restauracja EOL. Wszystkie te sale są miejscem gdzie goście weselni zostają zapamiętani, i doskonale wiem jak wykorzystać je, by stworzyć unikalną, piękną historię. Do tego ma to dla mnie ogromne znaczenie, by utrwalić każdy moment szczęścia i miłości, który jest częścią tego dnia.

Zdjęcie ślubne pary młodej przed salą weselną nad morzem podczas zachodu słońca

Przykładowe sale weselne, w których wykonuję sesje

Hotel Wartosław cechuje się atrakcyjną salą balową, a Hotel Olympic może się pochwalić obsługą na wysokim poziomie. Z kolei Restauracja EOL to częsty wybór dla okolicznych par ze względu na atrakcyjne położenie. Innymi znanymi salami weselnymi są Hotel Millenium i Restauracja 100 Jezior. Poza tymi wcześniej wymienionymi Dwór Osieczek, Restauracja Parkowa i Dom Weselny CELINECZKA też mogą się pochwalić dużą liczbą organizowanych wesel.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl