Zdjęcia ślubne Murowana Goślina - para młoda całuje się podczas sesji plenerowej nad morzem w Poddąbiu

Zdjęcia ślubne Murowana Goślina

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Uwiecznij swoje najważniejsze wydarzenie w niezapomniany sposób! Jako fotografka z wieloletnim doświadczeniem zapraszam do współpracy w Murowanej Goślinie i jego okolicach. Zapewnię Ci pamiątkę, która będzie trwać na zawsze! Bez wychodzenia z domu możesz skontaktować się ze mną i dowiedzieć się więcej o moich usługach. Dobieramy wspólnie szczegóły sesji, aby uzyskać efekt, który Cię zachwyci.

Otwórz portfolio
  • Zdjęcia ślubne w kamperze - para obejmuje się przed wejściem do auta
  • Zdjęcia ślubne - para całuje się na tle zachodzącego słońca nad jeziorem
  • Zdjęcia ślubne - para młoda obejmuje się i całuje w ogrodzie
  • Zdjęcie ślubne z kościoła - rodzice panny młodej
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Panna młoda przytula się do pana młodego nad morzem w Poddąbiu

Po pierwsze, moje podejście do fotografii skupia się na złapaniu emocjonalnych momentów, które podkreślają osobowość i piękno każdego. Po drugie, działam według filozofii inkluzywnej fotografii, która koncentruje się na pasjach, emocjach i dziełach. Po trzecie, moje sesje są inspirowane Tobą i odbywają się w luźnej atmosferze, z prostymi zadaniami i zero oceniania. Po czwarte, mam wrażliwość i refleks, które pozwalają mi wywołać emocje z każdego wydarzenia, a moja umowa zapewnia, że zawsze możesz na mnie liczyć.

Gdzie działam?
Zdjęcia ślubne plenerowe w dworku szlacheckim Poznań Wielkopolska

Jestem Marie Filonenko, profesjonalny fotograf ślubny z Murowana Goślina. Większość mojego działania skupia się na terenie powiatu poznańskiego, w tym na miejscowościach, takich jak: Skoki, Oborniki, Swarzędz, Poznań czy Rogoźno. Ale jestem również gotowa do wykonywania sesji ślubnych i innych sesji na terenie całej Polski. Mile widziane są także wyjazdy, jeśli chodzi o międzynarodowe sesje. Zakres moich usług obejmuje wiele pięknych miejsc w kraju i poza granicami Polski.

Jak wyglądają moje zdjęcia ślubne w kościele?

Jako fotograf weselny staram się zawsze dążyć do jak najlepszej jakości. Za każdym razem staram się wejść w Interakcję z parą, aby poznać ich oczekiwania i być w stanie wychwycić emocjonalne momenty i upamiętnić je w postaci przebogatych zdjęć. Wszystko to w połączeniu z moimi doskonalymi umiejętnościami i moją inicjatywą. Zawsze staram się, aby moje zdjęcia ślubne w kościele utrzymały odpowiedni klimat i wygląd. Pracuję spośród pięknych starodawnych kościołów, takich jak Parafia pod wezwaniem Najwyższego Arcykapłana Jezusa Chrystusa i Parafia pod wezwaniem Św. Jakuba Apostoła.

Zdjęcie ślubne panny młodej w kościele na schodach

Przykładowe kościoły, w których wykonuję sesje

Parafia pod wezwaniem Najwyższego Arcykapłana Jezusa Chrystusa cechuje się wyjątkowo pięknym ołtarzem, a Parafia pod wezwaniem Św. Jakuba Apostoła może się pochwalić wspaniałymi witrażami. Z kolei Parafia pod wezwaniem Św. Mikołaja Biskupa to częsty wybór dla okolicznych par ze względu na atrakcyjne położenie. Innym znanym kościołem jest Parafia pod wezwaniem Świętego Józefa Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny, a także Parafia pod wezwaniem Świętego Krzyża. Poza już wymienionymi Parafia pod wezwaniem Wniebowzięcia NMP, Parafia pod wezwaniem Chrystusa Jedynego Zbawiciela i Parafia pod wezwaniem Matki Bożej Miłosierdzia też mogą się pochwalić dużą liczbą udzielanych ślubów i chrztów.

Jak wygląda mój reportaż ślubny z wesela?

Moje reportaże weselne są wyjątkowe dzięki mojej uważnej obserwacji, doświadczeniu i szybkiemu reagowaniu na interesujące sytuacje i zdarzenia. Jestem pracowitą fotografką ślubną i troszczę się o to, aby każdy mój reportaż weselny był inny i oryginalny – i odnosik się to doboru kadrów. Pracuję na imprezach weselnych na terenie całej Polski, szczególnie popularne sale weselne, takie jak Hotel Relax, Restauracja Hotel Millenium czy Kołodziejówka – gdzie moje obecność jest chętnie komentowana i wita.

Zdjęcie ślubne pary młodej przed salą weselną nad morzem podczas zachodu słońca

Przykładowe sale weselne, w których wykonuję sesje

Hotel Relax cechuje się atrakcyjną salą balową, a Restauracja Hotel Millenium może się pochwalić obsługą na wysokim poziomie. Z kolei Kołodziejówka to częsty wybór dla okolicznych par ze względu na atrakcyjne położenie. Innymi znanymi salami weselnymi są Astoria B&B s.c. i Hotel Amaryllis Ryszard Braciszewski. Poza tymi wcześniej wymienionymi Ristorante Don Lucci, Pałacyk pod Lipami i Aviola też mogą się pochwalić dużą liczbą organizowanych wesel.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl