Zdjęcia ślubne Swarzędz - para młoda całuje się podczas sesji plenerowej nad morzem w Poddąbiu

Zdjęcia ślubne Swarzędz

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Cześć! Jestem Marie Filonenko, fotografką z wieloletnim doświadczeniem w tworzeniu pięknych zdjęć ślubnych. Jeśli szukasz profesjonalnej sesji ślubnej w okolicach Swarzędza to jestem Twoją fotografką! Z przyjemnością zrealizuję Twoje wyjątkowe wspomnienia i zapamiętam je na pięknych zdjęciach, jakie wykonam specjalnie dla Ciebie. Nie czekaj i poznaj moją ofertę już dziś! Skontaktuj się ze mną i rozpocznij przygotowania do swojej wymarzonej sesji ślubnej w okolicach Swarzędza.

Otwórz portfolio
  • Zdjęcie ślubne z kościoła - rodzice panny młodej
  • Czarno-białe weselne zdjęcia ślubne z imprezy
  • Zdjęcia ślubne pary młodej po wyjściu z kościoła
  • Zmysłowe zdjęcia ślubne pary młodej całującej się w pościeli
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Panna młoda przytula się do pana młodego nad morzem w Poddąbiu

Po pierwsze, moje podejście do fotografii skupia się na złapaniu emocjonalnych momentów, które podkreślają osobowość i piękno każdego. Po drugie, działam według filozofii inkluzywnej fotografii, która koncentruje się na pasjach, emocjach i dziełach. Po trzecie, moje sesje są inspirowane Tobą i odbywają się w luźnej atmosferze, z prostymi zadaniami i zero oceniania. Po czwarte, mam wrażliwość i refleks, które pozwalają mi wywołać emocje z każdego wydarzenia, a moja umowa zapewnia, że zawsze możesz na mnie liczyć.

Gdzie działam?
Zdjęcia ślubne plenerowe w dworku szlacheckim Poznań Wielkopolska

Jako profesjonalna fotografka weselna Marie Filonenko, wykonuje sesje ślubne na terenie miejscowości Swarzędz, a także innych miejscowości, które są zlokalizowane w powiecie poznańskim i sąsiadujących miasteczkach, takich jak: Poznań, Kostrzyn, Luboń, Pobiedziska, Kórnik. Ponadto, Marie wychodzi do przodu i wykonuje sesje ślubne na terenie całej Polski oraz jest gotowa do podróży w inne regiony w celu wykonania wspaniałych reportaży ślubnych. Współpracując z Marią Filonenko, możesz mieć pewność, że zapewni Ci ona piękne i profesjonalne zdjęcia z ceremonii ślubnej.

Jak wyglądają moje zdjęcia ślubne w kościele?

Jestem bardzo zaangażowana we wszystkie obrzędy i uroczystości ślubne w kościele. Po przybyciu mam już dokładny plan na reportaż ślubny, od przygotowań aż po ostatnie chwile ceremonii. Staram się wówczas włączyć również niezwykłe detale kościoła, a także piękne otoczenie, w jakim się znajduje. Wykorzystuję moją inicjatywę oraz doskonałe umiejętności w dostrzeganiu emocjonalnych momentów i układaniu ciekawych kadrów, co pozwala mi przenieść magię chwili na zdjęcia. Mam długie doświadczenie w fotografii na reportażu kościelnym.

Zdjęcie ślubne panny młodej w kościele na schodach

Przykładowe kościoły, w których wykonuję sesje

Parafia pod wezwaniem Chrystusa Jedynego Zbawiciela cechuje się wyjątkowo pięknym ołtarzem, a Parafia pod wezwaniem Matki Bożej Miłosierdzia może się pochwalić wspaniałymi witrażami. Z kolei Parafia pod wezwaniem Matki Bożej Wspomożycielki Wiernych to częsty wybór dla okolicznych par ze względu na atrakcyjne położenie. Innym znanym kościołem jest Parafia pod wezwaniem Św. Marcina Biskupa, a także Parafia pod wezwaniem bł.Bogumiła. Poza już wymienionymi Parafia pod wezwaniem Bożego Ciała, Parafia pod wezwaniem Chrystusa Dobrego Pasterza i Parafia pod wezwaniem Chrystusa Króla też mogą się pochwalić dużą liczbą udzielanych ślubów i chrztów.

Jak wygląda mój reportaż ślubny z wesela?

Przy fotografowaniu wesel wykazuję szczególną spostrzegawczość - umiem odnaleźć się w chaotycznych sytuacjach i szybko reagować na interesujące wydarzenia, dzięki czemu reportaż wykonany przeze mnie będzie pełen naturalnych i niesztampowych zdjęć. Dzięki szerokiej palecie atrakcyjnych sal weselnych takich jak: Astoria B&B s.c., Hotel Amaryllis Ryszard Braciszewski, Ristorante Don Lucci, Twoj reportaż będzie niepowtarzalny. Wiem, jak wypatrywać niezwykłych momentów w przedzielonej rytmem czasu uroczystości, oryginalnie kadrując portrety i pełne emocji chwile między parą młodą i ich gośćmi.

Zdjęcie ślubne pary młodej przed salą weselną nad morzem podczas zachodu słońca

Przykładowe sale weselne, w których wykonuję sesje

Astoria B&B s.c. cechuje się atrakcyjną salą balową, a Hotel Amaryllis Ryszard Braciszewski może się pochwalić obsługą na wysokim poziomie. Z kolei Ristorante Don Lucci to częsty wybór dla okolicznych par ze względu na atrakcyjne położenie. Innymi znanymi salami weselnymi są Pałacyk pod Lipami i Aviola. Poza tymi wcześniej wymienionymi Folwark Wąsowo, Skansen Bicz i Pałac Biedrusko też mogą się pochwalić dużą liczbą organizowanych wesel.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl