Zdjęcia ślubne Pobiedziska - para młoda całuje się podczas sesji plenerowej nad morzem w Poddąbiu

Zdjęcia ślubne Pobiedziska

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Marie Filonenko, fotografka ślubna z wielkopolskiego, zaprasza do skorzystania z usług na najwyższym poziomie! Tworząc sesje ślubne biorę pod uwagę specyfikę miejsca i okolic, dzięki czemu Wasz dzień staje się wyjątkowy. Zamienię uczucia w czarne i białe fotografie, aby skradły naszym sercom cząstkę radości i szczęścia. Przyjmuję zlecenia w województwie wielkopolskim, w tym w okolicach Pobiedzisk. Zapraszam do sprawdzenia mojej oferty i skontaktowania się ze mną. Stanąć u boku najważniejszych chwil Waszego życia jest dla mnie zaszczytem i przywilejem.

Otwórz portfolio
  • Zdjęcia ślubne pary młodej podczas nocy poślubnej w apartamencie hotelowym
  • Zdjęcie ślubne bukietu w pastelowych kolorach
  • Zdjęcia ślubne pary młodej w parku obejmującej się na tle stawu
  • Zdjęcia ślubne pary młodej z druhnami w przepięknych białych sukniach ślubnych
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Panna młoda przytula się do pana młodego nad morzem w Poddąbiu

Po pierwsze, moje podejście do fotografii skupia się na złapaniu emocjonalnych momentów, które podkreślają osobowość i piękno każdego. Po drugie, działam według filozofii inkluzywnej fotografii, która koncentruje się na pasjach, emocjach i dziełach. Po trzecie, moje sesje są inspirowane Tobą i odbywają się w luźnej atmosferze, z prostymi zadaniami i zero oceniania. Po czwarte, mam wrażliwość i refleks, które pozwalają mi wywołać emocje z każdego wydarzenia, a moja umowa zapewnia, że zawsze możesz na mnie liczyć.

Gdzie działam?
Zdjęcia ślubne plenerowe w dworku szlacheckim Poznań Wielkopolska

Jako wiodąca fotografka ślubna w Pobiedziskach i okolicach, Marie Filonenko wykonuje sesje fotograficzne zarówno u waszych, jak i swoich klientów. Oferuję sesje ślubne w Pobiedziskach, a także innych miejscowościach objętych powiatem poznańskim, takich jak Kostrzyn, Czerniejewo, Nekla, Swarzędz czy Kłecko. Oprócz tego jesteśmy otwarci na podróże po całej Polsce oraz poza jej granice i chętnie wykonujemy sesje fotograficzne poza naszym regionem.

Jak wyglądają moje zdjęcia ślubne w kościele?

Fotografia ślubna w kościele to moja specjalność i priorytet. Jestem bardzo zaangażowana w to, aby odzwierciedlić magię tego wyjątkowego momentu. W pełni wykorzystuję swoją inicjatywę oraz doskonałe umiejętności dostrzegania emocjonalnych okoliczności i tworzenia niezapomnianych ujęć. Co ważne, dzięki doświadczeniu mogę z najwyższą precyzją wykazać się w wyjątkowych okolicznościach. Moje zdjęcia w kościele i ich ciekawe kadry są doskonałym dodatkiem do albumu ze ślubu. W regionie mamy piękne kościoły, takie jak Parafia Matki Boskiej Nieustającej Pomocy, Parafia św. Michała Archanioła i wiele innych.

Zdjęcie ślubne panny młodej w kościele na schodach

Przykładowe kościoły, w których wykonuję sesje

Parafia pod wezwaniem Matki Boskiej Nieustającej Pomocy cechuje się wyjątkowo pięknym ołtarzem, a Parafia pod wezwaniem Świętego Michała Archanioła może się pochwalić wspaniałymi witrażami. Z kolei Parafia pod wezwaniem Błogosławionej Jolanty to częsty wybór dla okolicznych par ze względu na atrakcyjne położenie. Innym znanym kościołem jest Parafia pod wezwaniem Matki Bożej Rokitniańskiej, a także Parafia pod wezwaniem Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła. Poza już wymienionymi Parafia pod wezwaniem Św. Apostołów Piotra i Pawła, Parafia pod wezwaniem Świętego Jana Chrzciciela i Parafia pod wezwaniem Świętego Andrzeja Apostoła też mogą się pochwalić dużą liczbą udzielanych ślubów i chrztów.

Jak wygląda mój reportaż ślubny z wesela?

Jako fotograf ślubny jestem bardzo spostrzegawcza i umiejętnie reaguję na różne wydarzenia podczas wesela. Intensywnie pracuję, aby jak najlepiej uchwycić każdą chwilę, szczególnie te najważniejsze. Uczę się nowych technik uważnie rejestrując wydarzenia z zaangażowaniem i zapałem. Tworzę niezapomniane zdjęcia z zachowaniem oryginalnego i indywidualnego doboru kadru.

Zdjęcie ślubne pary młodej przed salą weselną nad morzem podczas zachodu słońca

Przykładowe sale weselne, w których wykonuję sesje

Ośrodek Wypoczynkowy WRZOS Stęszewko cechuje się atrakcyjną salą balową, a Hotel Alexandra może się pochwalić obsługą na wysokim poziomie. Z kolei Restauracja Symfonia Smaków to częsty wybór dla okolicznych par ze względu na atrakcyjne położenie. Innymi znanymi salami weselnymi są Restauracja Trzy Smaki i Pałac Iwno. Poza tymi wcześniej wymienionymi Restauracja U Krzysztofa, Pałac Czerniejewo i Hotel Nekla też mogą się pochwalić dużą liczbą organizowanych wesel.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl