Zdjęcia ślubne Kostrzyn - para młoda całuje się podczas sesji plenerowej nad morzem w Poddąbiu

Zdjęcia ślubne Kostrzyn

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Hej, jestem Marie Filonenko, fotografką z pasją do tworzenia pięknych historii. Prowadzę swoją pracę w Kostrzynie i okolicach i chciałam Was zaprosić do skorzystania z moich usług dotyczących sesji ślubnych. Jeśli choć raz mieliście okazję uwiecznić na zdjęciach wyjątkowy dzień, wiecie jak ważne jest, by ten dzień pamiętać na pozostałe lata. Jestem doświadczoną fotografką, która mocno angażuje się w każdą sesję. Mogę zapewnić piękne zdjęcia utrwalone w niezapomnianym stylu.

Otwórz portfolio
  • Zdjęcia ślubne - para całuje się na tle zachodzącego słońca nad jeziorem
  • Zdjęcia ślubne pary młodej w parku obejmującej się na tle stawu
  • Zdjęcia ślubne pary młodej po wyjściu z kościoła
  • Elegancka para młoda na sesji ślubnej w klasycznym wnętrzu
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Panna młoda przytula się do pana młodego nad morzem w Poddąbiu

Po pierwsze, moje podejście do fotografii skupia się na złapaniu emocjonalnych momentów, które podkreślają osobowość i piękno każdego. Po drugie, działam według filozofii inkluzywnej fotografii, która koncentruje się na pasjach, emocjach i dziełach. Po trzecie, moje sesje są inspirowane Tobą i odbywają się w luźnej atmosferze, z prostymi zadaniami i zero oceniania. Po czwarte, mam wrażliwość i refleks, które pozwalają mi wywołać emocje z każdego wydarzenia, a moja umowa zapewnia, że zawsze możesz na mnie liczyć.

Gdzie działam?
Zdjęcia ślubne plenerowe w dworku szlacheckim Poznań Wielkopolska

Jako fotografka ślubna pracuję głównie na terenie miejscowości Kostrzyn oraz innych miejscowości w powiecie poznańskim i jego okolicach, takich jak: Pobiedziska, Swarzędz, Nekla, Czerniejewo i Kórnik. Jestem jednak chętna do podróży po całej Polsce, aby sfotografować najpiękniejsze i niepowtarzalne momenty w życiu moich klientów. Dysponuję także dowolnością podróżowania do innych regionów, jeżeli to możliwe.

Jak wyglądają moje zdjęcia ślubne w kościele?

Zdjęcia ślubne w kościele wykonane przeze mnie są pełne światła, emocji i doskonałych kadrów. Podczas fotografowania w kościele staram się przechwytywać delikatne chwile, fenomenalne uczucia i uobecnić moment, kiedy małżonkowie czynią małżeńską przysięgę. Wybieram różnorodne perspektywy kompozycji ukazując w ten sposób wspaniałe wnętrza i piękne kościoły z okolicy - Parafia pod wezwaniem Błogosławionej Jolanty i Parafia pod wezwaniem Matki Bożej Rokitniańskiej.

Zdjęcie ślubne panny młodej w kościele na schodach

Przykładowe kościoły, w których wykonuję sesje

Parafia pod wezwaniem Błogosławionej Jolanty cechuje się wyjątkowo pięknym ołtarzem, a Parafia pod wezwaniem Matki Bożej Rokitniańskiej może się pochwalić wspaniałymi witrażami. Z kolei Parafia pod wezwaniem Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła to częsty wybór dla okolicznych par ze względu na atrakcyjne położenie. Innym znanym kościołem jest Parafia pod wezwaniem Św. Apostołów Piotra i Pawła, a także Parafia pod wezwaniem Matki Boskiej Nieustającej Pomocy. Poza już wymienionymi Parafia pod wezwaniem Świętego Michała Archanioła, Parafia pod wezwaniem Chrystusa Jedynego Zbawiciela i Parafia pod wezwaniem Matki Bożej Miłosierdzia też mogą się pochwalić dużą liczbą udzielanych ślubów i chrztów.

Jak wygląda mój reportaż ślubny z wesela?

Moje reportaże ślubne są niezwykle spostrzegawcze i dynamiczne. Potrafię zareagować szybko i skutecznie na interesujące historie, które odgrywają się na weselach. Dysponuje bardzo oryginalnym podejściem do doboru kadrów, dbam o szczegóły, które tworzą niezapomnianą historię. Moja pracowitość daje niesamowite efekty, jestem w stanie w szybkim i skrupulatnym tempie odwiedzać niewiarygodne sale weselne (jak np. Pałac Iwno, Restauracja U Krzysztofa, Ośrodek Wypoczynkowy WRZOS Stęszewko). Wszystko po to, aby zatrzymać kluczowe momenty z Państwa uroczystości na zawsze i pokazać je światu.

Zdjęcie ślubne pary młodej przed salą weselną nad morzem podczas zachodu słońca

Przykładowe sale weselne, w których wykonuję sesje

Pałac Iwno cechuje się atrakcyjną salą balową, a Restauracja U Krzysztofa może się pochwalić obsługą na wysokim poziomie. Z kolei Ośrodek Wypoczynkowy WRZOS Stęszewko to częsty wybór dla okolicznych par ze względu na atrakcyjne położenie. Innymi znanymi salami weselnymi są Hotel Alexandra i Restauracja Symfonia Smaków. Poza tymi wcześniej wymienionymi Restauracja Trzy Smaki, Astoria B&B s.c. i Hotel Amaryllis Ryszard Braciszewski też mogą się pochwalić dużą liczbą organizowanych wesel.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl