Sesja zdjęciowa dla par Murowana Goślina - para obejmuje się nad morzem i patrzy sobie głęboko w oczy

Sesja zdjęciowa dla par Murowana Goślina

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Hej! Mam na imię Marie i jestem profesjonalną fotografką z pasją. Wykonuję usługę sesji zdjęciowych par w miejscowości Murowana Goślina, a także w jej okolicach. Portfolio moich sesji jest między innymi pełne urokliwych miejsce w lesie, na polach, placach i w małych wioskach. Zamierzasz wybrać się na sesję zdjęciową? Zajrzyj na moją stronę i przekonaj się, jak piękne obrazy możemy razem stworzyć! Jeśli znajdziesz tu coś wyjątkowego, skontaktuj się ze mną i zorganizujmy wspólny wyjazd do Twojego ulubionego miejsca.

Otwórz portfolio
  • Sesja zdjęciowa dla par w kemperze - pocałunek w stylu boho
  • Zmysłowa sesja zdjęciowa dla par - pocałunek w sypialni
  • Sesja zdjęciowa dla par - dłonie z pierścionkiem zaręczynowym
  • Zmysłowa sesja zdjęciowa pary obejmującej się w łóżku
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Para młoda całuje się przy zachodzie słońca nad morzem

Po pierwsze, sesje prowadzę w luźnej atmosferze, gdzie rozmawiam z klientami o ich oczekiwaniach i ograniczeniach, a także daję im proste zadania i czasami koryguję ustawienie i pozę, by wyglądali jak najlepiej. Po drugie, staram się poznać historię miłosną pary i znaleźć w niej temat, który pozwoli na stworzenie prawdziwej i unikalnej sesji zdjęciowej. Po trzecie, zależy mi na tym, by klienci byli sobą i nie ograniczali się do standardowych romantycznych klisz, dlatego też jestem otwarta na niekonwencjonalne pomysły i lokacje.

Gdzie działam?
Sesja zdjęciowa dla par przed dworkiem szlacheckim Poznań Wielkopolska

Jako profesjonalna fotografka, Marie Filonenko jest gotowa do wykonania sesji zdjęciowej dla par w Murowanej Goślinie i innych okolicznych wioskach, które obejmuje powiat poznański , w tym skoki, Oborniki, Swarzędz, Poznań i Rogoźno. Przy okazji, Marie jest również gotowa na podróż po całej Polsce, aby realizować sesje zdjęciowe dla Klientów, którzy szukają jej na terenie całego kraju. Jest zobowiązana do zapewnienia wysokiej jakości zdjęć z każdej sesji, dzięki profesjonalnym narzędziom i pasji do fotografii, którą posiada.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl