Zdjęcia ślubne Skoki - para młoda całuje się podczas sesji plenerowej nad morzem w Poddąbiu

Zdjęcia ślubne Skoki

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Cześć! Mam na imię Marie i jestem fotografką ślubną. Przygotowuję najwyższej jakości sesje ślubne w Skokach oraz okolicach. Zapewniam unikatowe zdjęcia, które zostaną z Państwem do końca życia. Dzięki mojemu doświadczeniu i zaangażowaniu każda sesja ślubna będzie wyjątkowa i niepowtarzalna. Z przyjemnością odpowiem na wszystkie pytania odnośnie sesji, dlatego dołączam do oferty kontakt mailowy lub telefoniczny.

Otwórz portfolio
  • Elegancka para młoda na sesji ślubnej w klasycznym wnętrzu
  • Zdjęcia ślubne pary młodej z druhnami w przepięknych białych sukniach ślubnych
  • Zmysłowe zdjęcia ślubne pary młodej podczas nocy ślubnej
  • Czarno-białe weselne zdjęcia ślubne z imprezy
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Panna młoda przytula się do pana młodego nad morzem w Poddąbiu

Po pierwsze, moje podejście do fotografii skupia się na złapaniu emocjonalnych momentów, które podkreślają osobowość i piękno każdego. Po drugie, działam według filozofii inkluzywnej fotografii, która koncentruje się na pasjach, emocjach i dziełach. Po trzecie, moje sesje są inspirowane Tobą i odbywają się w luźnej atmosferze, z prostymi zadaniami i zero oceniania. Po czwarte, mam wrażliwość i refleks, które pozwalają mi wywołać emocje z każdego wydarzenia, a moja umowa zapewnia, że zawsze możesz na mnie liczyć.

Gdzie działam?
Zdjęcia ślubne plenerowe w dworku szlacheckim Poznań Wielkopolska

Jako fotografka Marie Filonenko, oferuję atrakcyjne sesje ślubne, które realizuję na terenie miejscowości Skoki oraz sąsiadujących z nią miejscowości powiatu wągrowieckiego, takich jak: Rogoźno, Murowana Goślina, Wągrowiec, Kłecko, Oborniki. Co więcej, jestem gotowa do podróży w inne regiony i wykonywania sesji fotograficznych na terenie całej Polski. Dzięki temu, mogę uchwycić wspaniałe momenty Waszych wyjątkowych wydarzeń w niezapomniany sposób.

Jak wyglądają moje zdjęcia ślubne w kościele?

Jako profesjonalna fotografka ślubna w swojej pracy staram się bardzo oddać emocje i nastrój, które powstają podczas ceremonii ślubnej. Moje zdjęcia ślubne w kościele są wypełnione treścią i urokiem, a ja zawsze dbam o to, aby dokumentować wspaniałe chwile, które zawsze zostają z pary młodej na zawsze. Dzięki mojej inicjatywie i doskonałym umiejętnościom tworzenia ciekawych ujęć jestem w stanie uchwycić piękne momenty w pięknych miejscach - w okolicy mamy wiele wspaniałych kościołów, takich jak Parafia pod wezwaniem Św. Mikołaja Biskupa czy Parafia pod wezwaniem Św. Wita.

Zdjęcie ślubne panny młodej w kościele na schodach

Przykładowe kościoły, w których wykonuję sesje

Parafia pod wezwaniem Św. Mikołaja Biskupa cechuje się wyjątkowo pięknym ołtarzem, a Parafia pod wezwaniem Św. Wita może się pochwalić wspaniałymi witrażami. Z kolei Parafia pod wezwaniem Świętego Ducha to częsty wybór dla okolicznych par ze względu na atrakcyjne położenie. Innym znanym kościołem jest Parafia pod wezwaniem Najwyższego Arcykapłana Jezusa Chrystusa, a także Parafia pod wezwaniem Św. Jakuba Apostoła. Poza już wymienionymi Parafia pod wezwaniem bł. Michała Kozala, b-pa i męczennika, Parafia pod wezwaniem Św. Jakuba Apostoła i Parafia pod wezwaniem Świętego Wojciecha też mogą się pochwalić dużą liczbą udzielanych ślubów i chrztów.

Jak wygląda mój reportaż ślubny z wesela?

Moja praca reportażysty weselnego wymaga spostrzegawczości, szybkiego i elastycznego reagowania na interesujące sytuacje i żmudnego przeszukiwania terenu na poszukiwanie interesującego kadr obejmującego wszystkie wyjątkowe momenty dniu ślubu. Lubię szukać wyjątkowych ujęć, opowiadając w ten sposób historię. Uwielbiam również pracować z pięknymi salami weselnymi takimi jak Hotel Relax, Hotel Pietrak Wągrowiec czy też Hotel Jamajka. Staram się odwiedzić wszystkie pomieszczenia w celu wychwycenia wszelkich okazji. Dzięki temu uzyskanie niesamowitych i oryginalnych ujęć jest możliwe, a szczegółowa współpraca sprawia, że moje wyobrażenia o reportażu ślubnym mogą być realizowane.

Zdjęcie ślubne pary młodej przed salą weselną nad morzem podczas zachodu słońca

Przykładowe sale weselne, w których wykonuję sesje

Hotel Relax cechuje się atrakcyjną salą balową, a Hotel Pietrak Wągrowiec może się pochwalić obsługą na wysokim poziomie. Z kolei Hotel Jamajka to częsty wybór dla okolicznych par ze względu na atrakcyjne położenie. Innymi znanymi salami weselnymi są Restauracja Hotel Millenium i Kołodziejówka. Poza tymi wcześniej wymienionymi Ośrodek Wypoczynkowy WRZOS Stęszewko, Hotel Alexandra i Restauracja Symfonia Smaków też mogą się pochwalić dużą liczbą organizowanych wesel.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl