Zdjęcia ślubne Poznań - para młoda całuje się podczas sesji plenerowej nad morzem w Poddąbiu

Zdjęcia ślubne Poznań

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Cześć! Mam na imię Marie i jestem fotografką ślubną. Swoją przygodę z fotografią ślubną zaczęłam 5 lat temu i do tej pory wykonałam ponad 180 sesji weselnych. Wykonuję sesje zarówno w okolicach Poznania, jak i w innych województwach. Swoją pracę wykonuję z sercem i jestem pełna pasji. By uwiecznić najważniejszy dzień w Waszym życiu w sposób wyjątkowy i niepowtarzalny, zapraszam do kontaktu. Sprawdź koniecznie mój portfolio i dowiedz się więcej o mnie i mojej pracy. Jestem tu po to, aby wspólnie stworzyć coś wyjątkowego.

Otwórz portfolio
  • Zdjęcia ślubne - para młoda obejmuje się i całuje w ogrodzie
  • Zdjęcie ślubne panny młodej tańczącej w ogrodzie
  • Zdjęcia ślubne - para całuje się na tle zachodzącego słońca nad jeziorem
  • Zdjęcia ślubne w kamperze - para obejmuje się przed wejściem do auta
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Panna młoda przytula się do pana młodego nad morzem w Poddąbiu

Po pierwsze, moje podejście do fotografii skupia się na złapaniu emocjonalnych momentów, które podkreślają osobowość i piękno każdego. Po drugie, działam według filozofii inkluzywnej fotografii, która koncentruje się na pasjach, emocjach i dziełach. Po trzecie, moje sesje są inspirowane Tobą i odbywają się w luźnej atmosferze, z prostymi zadaniami i zero oceniania. Po czwarte, mam wrażliwość i refleks, które pozwalają mi wywołać emocje z każdego wydarzenia, a moja umowa zapewnia, że zawsze możesz na mnie liczyć.

Gdzie działam?
Zdjęcia ślubne plenerowe w dworku szlacheckim Poznań Wielkopolska

Marie Filonenko, jako fotografka ślubna, działa głównie na terenie Poznania oraz sąsiednich miejscowości, takich jak Luboń, Swarzędz, Puszczykowo, Mosina, Murowana Goślina. Jednak jeśli jesteście z innego regionu Polski i chcielibyście skorzystać z usług Marii, może ona również wyruszyć w podróż, aby wykonać dla was sesję.

Jak wyglądają moje zdjęcia ślubne w kościele?

Jako profesjonalna fotografka ślubna, przykładam bardzo dużą wagę do wykonywania zdjęć w kościele. Jestem bardzo uważny, zawsze zachowuję odpowiednie zasady i szanuję lokalną religię. Dysponuję wyjątkowymi umiejętnościami dostrzegania pięknych i emocjonalnych momentów w kościele. Potrafię doskonale wykorzystywać światło wnętrza oraz tworzyć wspaniałe kadry, aby uchwycić wszystkie ważne chwile tego dnia. Okoliczne kościoły, takie jak Parafia pod wezwaniem bł. Bogumiła czy Parafia pod wezwaniem Bożego Ciała, są dla mnie prawdziwym źródłem inspiracji twórczej podczas sesji zdjęciowych.

Zdjęcie ślubne panny młodej w kościele na schodach

Przykładowe kościoły, w których wykonuję sesje

Parafia pod wezwaniem bł.Bogumiła cechuje się wyjątkowo pięknym ołtarzem, a Parafia pod wezwaniem Bożego Ciała może się pochwalić wspaniałymi witrażami. Z kolei Parafia pod wezwaniem Chrystusa Dobrego Pasterza to częsty wybór dla okolicznych par ze względu na atrakcyjne położenie. Innym znanym kościołem jest Parafia pod wezwaniem Chrystusa Króla, a także Parafia pod wezwaniem Chrystusa Najwyższego Kapłana. Poza już wymienionymi Parafia pod wezwaniem Chrystusa Odkupiciela, Parafia pod wezwaniem Imienia Maryi i Parafia pod wezwaniem Maryi Królowej też mogą się pochwalić dużą liczbą udzielanych ślubów i chrztów.

Jak wygląda mój reportaż ślubny z wesela?

Jako profesjonalna fotografka ślubna, przykładam szczególną uwagę do swojej pracy. Zależy mi na tym, aby moje reportaże weselne tworzyły wspomnienia, które będą cieszyć Wasze serca przez wiele lat. Moje podejście do wykonywania zdjęć to połączenie świetnego uważnego patrzenia oraz sprytności i szybkości reakcji na interesujące sytuacje. Chętnie poszukuję oryginalnych możliwości kadrowych, a moje zdjęcia cechuje duża pracowitość. Do tego w moich usługach mam okolicę domów weselnych takich jak Folwark Wąsowo, Skansen Bicz czy Pałac Biedrusko. Oferuję wysokiej jakości reportaże weselne, które są dla Was pamiątką na całe życie.

Zdjęcie ślubne pary młodej przed salą weselną nad morzem podczas zachodu słońca

Przykładowe sale weselne, w których wykonuję sesje

Folwark Wąsowo cechuje się atrakcyjną salą balową, a Skansen Bicz może się pochwalić obsługą na wysokim poziomie. Z kolei Pałac Biedrusko to częsty wybór dla okolicznych par ze względu na atrakcyjne położenie. Innymi znanymi salami weselnymi są Sezony. Restauracja i Hotel i A&S s.c.. Poza tymi wcześniej wymienionymi EuroHotel Swarzędz, Biały Dom Henlex i Polana Wedding Venue też mogą się pochwalić dużą liczbą organizowanych wesel.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl