Zdjęcia ślubne Luboń - para młoda całuje się podczas sesji plenerowej nad morzem w Poddąbiu

Zdjęcia ślubne Luboń

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Hej, jestem Marie i jestem fotografką ślubną. Doświadczenie, które zdobyłam przez lata, pozwoli Ci oczarować magią tej chwili! Sprawię, by Twoje wspomnienia były wyjątkowe i pełne miłości! Oferuję profesjonalną i wyjątkową sesję ślubną w obrębie miejscowości Luboń oraz okolic.

Otwórz portfolio
  • Zdjęcie ślubne pary młodej w rozświetlonym promieniami słońca lesie
  • Zdjęcia ślubne pary młodej w parku obejmującej się na tle stawu
  • Zmysłowe zdjęcia ślubne pary młodej całującej się w pościeli
  • Zdjęcia ślubne - para młoda obejmuje się i całuje w ogrodzie
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Panna młoda przytula się do pana młodego nad morzem w Poddąbiu

Po pierwsze, moje podejście do fotografii skupia się na złapaniu emocjonalnych momentów, które podkreślają osobowość i piękno każdego. Po drugie, działam według filozofii inkluzywnej fotografii, która koncentruje się na pasjach, emocjach i dziełach. Po trzecie, moje sesje są inspirowane Tobą i odbywają się w luźnej atmosferze, z prostymi zadaniami i zero oceniania. Po czwarte, mam wrażliwość i refleks, które pozwalają mi wywołać emocje z każdego wydarzenia, a moja umowa zapewnia, że zawsze możesz na mnie liczyć.

Gdzie działam?
Zdjęcia ślubne plenerowe w dworku szlacheckim Poznań Wielkopolska

Jako fotografka ślubna, Marie Filonenko działa głównie w rejonie powiatu poznańskiego, włączając miejscowości takie jak: Luboń, Puszczykowo, Poznań, Mosina, Stęszew czy Swarzędz. Jednak Marie jest także otwarta na podróżowanie po całej Polsce, aby wykonywać sesje w dowolnym miejscu. Zawsze chętnie wybiera się w nowe miejsca i to właśnie czyni ją fotografką bez ograniczeń. Chętnie uwieczni Twoje najważniejsze chwile, niezależnie od tego gdzie akurat się znajdziesz.

Jak wyglądają moje zdjęcia ślubne w kościele?

Moje zdjęcia ślubne w kościele są pełne uczucia, inicjatywy i starannie dostrojonych kadrów. Mój zaangażowanie w tworzenie zdjęć w Parafii pod wezwaniem Świętej Barbary, czy też Parafii pod wezwaniem Świętego Jana Bosko oznacza, że potrafię dostrzegać najbardziej intymne i emocjonalne momenty. Najważniejsze, to uświadomić sobie wszystkie wyjątkowe aspekty towarzyszące tego jednego szczególnego dnia i utrwalić je na zdjęciach. Moją specjalnością są niezwykłe kadry, wzbogacone o wyjątkowy klimat i złożone emocje. Potrafię łączyć piękno z ciekawymi zakątkami kościelnymi, tak aby uwiecznić niezapomniane chwile.

Zdjęcie ślubne panny młodej w kościele na schodach

Przykładowe kościoły, w których wykonuję sesje

Parafia pod wezwaniem Świętej Barbary cechuje się wyjątkowo pięknym ołtarzem, a Parafia pod wezwaniem Świętego Jana Bosko może się pochwalić wspaniałymi witrażami. Z kolei Parafia pod wezwaniem św.Maksymiliana Marii Kolbego to częsty wybór dla okolicznych par ze względu na atrakcyjne położenie. Innym znanym kościołem jest Parafia pod wezwaniem Jana Pawła II, a także Parafia pod wezwaniem Matki Boskiej Wniebowziętej. Poza już wymienionymi Parafia pod wezwaniem Świętego Józefa Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny, Parafia pod wezwaniem bł.Bogumiła i Parafia pod wezwaniem Bożego Ciała też mogą się pochwalić dużą liczbą udzielanych ślubów i chrztów.

Jak wygląda mój reportaż ślubny z wesela?

Kiedy towarzyszę Parze Młodej podczas ich wesela, charakteryzuje mnie spostrzegawczość, szybkie reagowanie na interesujące sytuacje oraz wysoka pracowitość. Doświadczenie zdobywane w weselnych reportażach w wielu atrakcyjnych lokalizacjach, jakie można znaleźć w okolicy, takich jak Hotel Poznański Centrum Konferencyjne Miralex, Pensjonat Villa Montana i Hotel Max, oraz kreatywna wyobraźnia pozwala mi tworzyć oryginalne ujęcia i dobierać najlepszy kadr do szybkiego i sprawnego realizowania reportażu ślubnego. Wy żyjcie wyjątkowymi chwilami, a ja tworzę to w formie zdjęć.

Zdjęcie ślubne pary młodej przed salą weselną nad morzem podczas zachodu słońca

Przykładowe sale weselne, w których wykonuję sesje

Hotel Poznański Centrum Konferencyjne Miralex cechuje się atrakcyjną salą balową, a Pensjonat Villa Montana może się pochwalić obsługą na wysokim poziomie. Z kolei Hotel Max to częsty wybór dla okolicznych par ze względu na atrakcyjne położenie. Innymi znanymi salami weselnymi są Szafoniera i A Nòż Widelec w Pałacu. Poza tymi wcześniej wymienionymi Leśny Ośrodek Szkoleniowy, HOT_elarniaHOTEL&SPA i Folwark Wąsowo też mogą się pochwalić dużą liczbą organizowanych wesel.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl