Sesja chrztu Murowana Goślina - uśmiechnięci rodzice trzymają niemowlę na rękach w kościele

Sesja chrztu Murowana Goślina

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Jestem Marie, fotografka specjalizująca się w sesjach chrztu! Wykonuję je w okolicach Murowana Goślina, dzięki czemu wspólnie uwiecznimy te piękne momenty i wyjątkowe chwile. Gwarantuję ujęcia pełne radości oraz niezapomniane chwile, sprawdź mój portfolio i skontaktuj się ze mną jeśli chcesz. Ciesz się zarówno zdjęciami, jak i szczęśliwymi przebiegiem uroczystości! Jako fotografka chrztu dokładam wszelkich starań, aby zapewnić wyjątkowe fotografie, które będziesz mógł przeglądać latami.

Otwórz portfolio
  • Sesja chrztu - bliźniaczki bawiące się na kocu po ceremonii
  • Sesja chrztu - chłopiec w rękach ojca
  • Sesja chrztu - bukiet kwiatów
  • Sesja chrztu - niemowlę z błękitymi oczyma
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Sesja chrztu - niemowlę trzymające dłonie rodziców

Po pierwsze, specjalizuję się w fotografowaniu chrztów, co gwarantuje moje doświadczenie i wyczucie w tym rodzaju sesji. Po drugie, umiejętność uchwycenia emocji i tworzenia reportażu z wydarzenia to moja mocna strona, dzięki czemu zdjęcia będą nie tylko piękne, ale też pełne znaczenia. Po trzecie, gwarantuję bezpieczeństwo i profesjonalizm - pracuję z dwoma aparatami i znam zasady fotografowania w kościele.

Gdzie działam?
Sesja chrztu w kościele

Jako fotografująca chrzciny Marie Filonenko działam głownie na terenie miejscowości Murowana Goślina oraz innych miejscowości wchodzących w skład powiatu poznańskiego, takich jak Skoki, Oborniki, Swarzędz, Poznań czy Rogoźno . Oferta obejmuje także inne regiony, które uzgodnimy indywidualnie. Chciałabym również podkreślić, że jestem otwarta na otrzymywanie zapytań z innych regionów Polski jak i z zagranicy.

Jak wyglądają moje sesje chrztu?

Sesje chrztu, które tworzę, są wyjątkowe. Moją pasją jest tworzenie obrazów, które portretują ten szczególny czas - kiedy dziecko oficjalnie przyjmuje chrzest. Zauważam te emocjonalne chwile, dostrzegam szczegóły, uwieczniam je w doskonałych kadrach. Posiadam wyjątkową inicjatywę i staram się wykorzystać otaczającą nas piękną naturę oraz piękna architekturę pięknych kościołów jak np. Parafia pod wezwaniem Najwyższego Arcykapłana Jezusa Chrystusa lub Parafia pod wezwaniem Św. Jakuba Apostoła. Jestem zaangażowana i profesjonalna. Wykonuję swoją pracę z zaangażowaniem i z ogromną pasją.

Sesja zdjęciowa chrztu po kościele - mama w niebieskiej sukni z córką na tle pastelowej ściany

Przykładowe kościoły, w których wykonuję sesje

Parafia pod wezwaniem Najwyższego Arcykapłana Jezusa Chrystusa cechuje się wyjątkowo pięknym ołtarzem, a Parafia pod wezwaniem Św. Jakuba Apostoła może się pochwalić wspaniałymi witrażami. Z kolei Parafia pod wezwaniem Św. Mikołaja Biskupa to częsty wybór dla okolicznych par ze względu na atrakcyjne położenie. Innym znanym kościołem jest Parafia pod wezwaniem Świętego Józefa Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny, a także Parafia pod wezwaniem Świętego Krzyża. Poza już wymienionymi Parafia pod wezwaniem Wniebowzięcia NMP, Parafia pod wezwaniem Chrystusa Jedynego Zbawiciela i Parafia pod wezwaniem Matki Bożej Miłosierdzia też mogą się pochwalić dużą liczbą udzielanych ślubów i chrztów.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl