Zdjęcia ślubne Rogoźno - para młoda całuje się podczas sesji plenerowej nad morzem w Poddąbiu

Zdjęcia ślubne Rogoźno

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Jestem Marie Filonenko, fotografka zajmująca się sesjami ślubnymi. Jeśli szukasz profesjonalnego i pięknego wspomnienia swojego ślubu, zapraszam Cię do współpracy. Moje usługi obejmują sesje ślubne w obrębie i okolicach Rogoźna. Pracuję z pasją, aby stworzyć dla Państwa niezapomniane fotografie. Jeśli pragniesz utrwalić swoje wspomnienia na długie lata - skontaktuj się ze mną i ciesz się wspaniałą sesją ślubną! Jestem gotowa dostarczyć Ci niesamowitą pamiątkę na całe życie.

Otwórz portfolio
  • Zdjęcie ślubne obrączek w pudełku na tle ogrodu
  • Zdjęcia ślubne w kamperze - para obejmuje się przed wejściem do auta
  • Zmysłowe zdjęcia ślubne pary młodej podczas nocy ślubnej
  • Zdjęcia ślubne - para młoda obejmuje się i całuje w ogrodzie
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Panna młoda przytula się do pana młodego nad morzem w Poddąbiu

Po pierwsze, moje podejście do fotografii skupia się na złapaniu emocjonalnych momentów, które podkreślają osobowość i piękno każdego. Po drugie, działam według filozofii inkluzywnej fotografii, która koncentruje się na pasjach, emocjach i dziełach. Po trzecie, moje sesje są inspirowane Tobą i odbywają się w luźnej atmosferze, z prostymi zadaniami i zero oceniania. Po czwarte, mam wrażliwość i refleks, które pozwalają mi wywołać emocje z każdego wydarzenia, a moja umowa zapewnia, że zawsze możesz na mnie liczyć.

Gdzie działam?
Zdjęcia ślubne plenerowe w dworku szlacheckim Poznań Wielkopolska

Jako fotografka ślubna, wykonuję usługi w Rogoźnie oraz sąsiednich miejscowościach znajdujących się w powiecie obornickim, takich jak Skoki, Wągrowiec, Budzyń, Oborniki, Murowana Goślina.

Jak wyglądają moje zdjęcia ślubne w kościele?

Jako fotografka ślubna z dużym doświadczeniem, zawsze staram się zaangażować maksimum energii w tworzenie idealnego reportażu wykonywanego w kościele. Mogę pochwalić się inicjatywą i darami dostrzegania emocjonalnych momentów, dzięki czemu tworzę ciekawe i autentyczne kadry. Orientuję się w pięknych kościołach w okolicy, takich jak Parafia pod wezwaniem Św. Wita czy Parafia pod wezwaniem Świętego Ducha. Zdjęcia ślubne wykonywane w obu z tych świątyń zawsze wychodzą wyśmienicie, ponieważ moje doświadczenie i umiejętności wzmacniają moją twórczą wizję.

Zdjęcie ślubne panny młodej w kościele na schodach

Przykładowe kościoły, w których wykonuję sesje

Parafia pod wezwaniem Św. Wita cechuje się wyjątkowo pięknym ołtarzem, a Parafia pod wezwaniem Świętego Ducha może się pochwalić wspaniałymi witrażami. Z kolei Parafia pod wezwaniem Św. Mikołaja Biskupa to częsty wybór dla okolicznych par ze względu na atrakcyjne położenie. Innym znanym kościołem jest Parafia pod wezwaniem bł. Michała Kozala, b-pa i męczennika, a także Parafia pod wezwaniem Św. Jakuba Apostoła. Poza już wymienionymi Parafia pod wezwaniem Świętego Wojciecha, Parafia pod wezwaniem Wniebowzięcie Najświętszej Maryi Panny i Parafia pod wezwaniem Św. Barbary też mogą się pochwalić dużą liczbą udzielanych ślubów i chrztów.

Jak wygląda mój reportaż ślubny z wesela?

Cieszę się, że mam okazję opowiedzieć o moim reportażu ślubnym. Jestem bardzo spostrzegawcza i potrafię szybko reagować na interesujące sytuacje, a pracowitość i oryginalność w doborze kadru pozwalają mi zrobić zdjęcia zgodne z oczekiwaniami Pary Młodej. Na weselach w okolicy mam wielkie szczęście, bo są takie atrakcyjne sale weselne jak Hotel Pietrak Wągrowiec, Hotel Jamajka, Sala Bankietowa Platinum. Mogę zapewnić Państwu, że moje reportaże ślubne są pełne magii i pozytywnych emocji. Robię wszystko, aby wspominane przez nasze Pary Młode wesela były w pełni uwiecznione wykonanymi przeze mnie zdjęciami.

Zdjęcie ślubne pary młodej przed salą weselną nad morzem podczas zachodu słońca

Przykładowe sale weselne, w których wykonuję sesje

Hotel Pietrak Wągrowiec cechuje się atrakcyjną salą balową, a Hotel Jamajka może się pochwalić obsługą na wysokim poziomie. Z kolei Sala Bankietowa Platinum to częsty wybór dla okolicznych par ze względu na atrakcyjne położenie. Innymi znanymi salami weselnymi są Restauracja Hotel Millenium i Kołodziejówka. Poza tymi wcześniej wymienionymi Hotel Relax, Restauracja Komfort - wesele takie jak chcesz! i Hotel Sypniewo też mogą się pochwalić dużą liczbą organizowanych wesel.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl