Zdjęcia ślubne Czempiń - para młoda całuje się podczas sesji plenerowej nad morzem w Poddąbiu

Zdjęcia ślubne Czempiń

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Cześć, jestem Marie Filonenko, doświadczona fotografka ślubna, tworząca unikalne sesje ślubne w Czempiń i w jego okolicach. Moim celem jest uchwycić twój dzień ślubu w niezapomniany sposób, taki, abyś mógł celebrować to piękne wydarzenie, będąc otoczonym niepowtarzalną scenerią Edynburga i niezapomnianymi emocjami. Skontaktuj się ze mną, a razem stworzymy niepowtarzalną opowieść o twojej miłości. Odmień swoje ślubne wspomnienia z ciekawymi sesjami zdjęciowymi w pięknej scenerii Czempiń. Z przyjemnością wyczaruję dla ciebie niezapomnianą historię. Dołącz do moich szczęśliwych par i przeżyj niesamowite chwile.

Otwórz portfolio
  • Zdjęcia ślubne pary młodej podczas nocy poślubnej w apartamencie hotelowym
  • Zdjęcia ślubne pary młodej w parku obejmującej się na tle stawu
  • Zdjęcia ślubne - para całuje się na tle zachodzącego słońca nad jeziorem
  • Zdjęcie ślubne eleganckiej pary młodej z bukietem ślubnym w pustym pokoju
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Panna młoda przytula się do pana młodego nad morzem w Poddąbiu

Po pierwsze, moje podejście do fotografii skupia się na złapaniu emocjonalnych momentów, które podkreślają osobowość i piękno każdego. Po drugie, działam według filozofii inkluzywnej fotografii, która koncentruje się na pasjach, emocjach i dziełach. Po trzecie, moje sesje są inspirowane Tobą i odbywają się w luźnej atmosferze, z prostymi zadaniami i zero oceniania. Po czwarte, mam wrażliwość i refleks, które pozwalają mi wywołać emocje z każdego wydarzenia, a moja umowa zapewnia, że zawsze możesz na mnie liczyć.

Gdzie działam?
Zdjęcia ślubne plenerowe w dworku szlacheckim Poznań Wielkopolska

Jako fotografka ślubna Marie Filonenko wykonuje sesje w terenie Czempiń oraz okolicznych miejscowości z powiatu kościańskiego. Oznacza to, że sesje można zrealizować w Kościanie, Mosina, Stęszew, Puszczykowo czy Śrem. Marie jest jednak otwarta na podróże i sesje ślubne w całej Polsce.

Jak wyglądają moje zdjęcia ślubne w kościele?

Jako fotograf ślubny angażuję się całym sercem w każdy reportaż odbywający się w kościele. Wykorzystuję mój wieloletni doświadczenie fotografa ślubnego, aby stworzyć dla Was piękne zdjęcia kościoła. Moja inicjatywa intelektualna połączona z umiejętnością dostrzegania emocji daje mi szansę na stworzenie cudnego wspomnienia uwiecznionego na zdjęciach. W okolicy są piękne kościoły, takie jak Parafia pod wezwaniem św.

Zdjęcie ślubne panny młodej w kościele na schodach

Przykładowe kościoły, w których wykonuję sesje

Parafia pod wezwaniem św.Michała Archanioła cechuje się wyjątkowo pięknym ołtarzem, a Parafia pod wezwaniem Najświętszej Maryi Panny Wniebowziętej może się pochwalić wspaniałymi witrażami. Z kolei Parafia pod wezwaniem Świętego Brata Alberta Chmielowskiego to częsty wybór dla okolicznych par ze względu na atrakcyjne położenie. Innym znanym kościołem jest Parafia pod wezwaniem Ducha Świętego, a także Parafia pod wezwaniem Świętego Mikołaja. Poza już wymienionymi Parafia pod wezwaniem Świętej Trójcy, Parafia pod wezwaniem Matki Boskiej Wniebowziętej i Parafia pod wezwaniem Świętego Józefa Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny też mogą się pochwalić dużą liczbą udzielanych ślubów i chrztów.

Jak wygląda mój reportaż ślubny z wesela?

Nieustannie spoglądam za najciekawszymi sytuacjami, dzięki czemu wykonuję bardzo unikatowe ujęcia reportażowe. Pracuję szybko i intensywnie, by móc wykorzystać każdą chwilę. Do każdego pleneru podchodzę indywidualnie i staram się wykonać oryginalne i piękne ujęcia. Reportaż ślubny w okolicach Kielc, czy to w Zajeździe U Dudziarza czy w Restauracji Finezja, jest wykonywany właśnie w taki sposób. Czyli kreatywnie i z ogromną starannością. Moja praca przekłada się również na doskonałe uchwycenie atmosfery sali weselnej, Hotelu Niedźwiedź czy innej lokalizacji.

Zdjęcie ślubne pary młodej przed salą weselną nad morzem podczas zachodu słońca

Przykładowe sale weselne, w których wykonuję sesje

Hotel Niedźwiedź cechuje się atrakcyjną salą balową, a Zajazd U Dudziarza może się pochwalić obsługą na wysokim poziomie. Z kolei Restauracja Finezja to częsty wybór dla okolicznych par ze względu na atrakcyjne położenie. Innymi znanymi salami weselnymi są Rio Grande moments i Hotel Restauracja MORENA. Poza tymi wcześniej wymienionymi Restauracja Hotel "HUBERTUS", Hotel Restauracja Delicjusz i Pałac Będlewo też mogą się pochwalić dużą liczbą organizowanych wesel.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl