Zdjęcia ślubne Śmigiel - para młoda całuje się podczas sesji plenerowej nad morzem w Poddąbiu

Zdjęcia ślubne Śmigiel

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Cieszę się, że tu jesteś! Jako fotografka zajmuję się tworzeniem pięknych, wyjątkowych sesji ślubnych w pięknych okolicznościach przyrody w pobliżu Śmigla. Jeżeli szukacie profesjonalnej i kreatywnej fotografki, jestem tu dla Was! Moja oferta jest wyjątkowa i zbudowana z połączenia mojej pasji do fotografowania i mojego doświadczenia. Zapraszam Was do zapoznania się z moim portfolio i do kontaktu ze mną, jeśli chcielibyście skorzystać z moich usług.

Otwórz portfolio
  • Zdjęcia ślubne w kamperze - para obejmuje się przed wejściem do auta
  • Zdjęcia ślubne pary młodej w parku obejmującej się na tle stawu
  • Zdjęcia ślubne pary młodej podczas nocy poślubnej w apartamencie hotelowym
  • Czarno-białe weselne zdjęcia ślubne z imprezy
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Panna młoda przytula się do pana młodego nad morzem w Poddąbiu

Po pierwsze, moje podejście do fotografii skupia się na złapaniu emocjonalnych momentów, które podkreślają osobowość i piękno każdego. Po drugie, działam według filozofii inkluzywnej fotografii, która koncentruje się na pasjach, emocjach i dziełach. Po trzecie, moje sesje są inspirowane Tobą i odbywają się w luźnej atmosferze, z prostymi zadaniami i zero oceniania. Po czwarte, mam wrażliwość i refleks, które pozwalają mi wywołać emocje z każdego wydarzenia, a moja umowa zapewnia, że zawsze możesz na mnie liczyć.

Gdzie działam?
Zdjęcia ślubne plenerowe w dworku szlacheckim Poznań Wielkopolska

Jako fotografka, Marie Filonenko działa na terenie miejscowości Śmigiel oraz innych lokalizacjach obejmujących powiat kościański i otaczające miejscowości, takich jak Kościan, Osieczna, Wielichowo, Leszno czy Krzywiń. Dodatkowo Marie poza swoim lokalnym terenem oferuje fotografowanie sesji ślubnych na terenie całej Polski i jest otwarta na podróżowanie do innych regionów. Jej prace są utrzymane w najwyższym standardzie, dlatego jeśli szukasz fotografa do uwiecznienia ważnych momentów w swoim życiu, to Marie jest odpowiednią osobą do wykonania tego zadania.

Jak wyglądają moje zdjęcia ślubne w kościele?

Jako fotografka ślubna zawsze staram się złapać te najbardziej emocjonalne chwile i tworzyć interesujące kadry. Za każdym razem, gdy dokumentuję ślub w kościele, odkrywam nowe ujęcia, a ten cały szczególny dzień potrafi wzbudzać we mnie wiele inicjatywy. Niesamowity wpływ na moją twórczość mają piękne świątynie, takie jak Parafia pod wezwaniem Najświętszej Maryi Panny Wniebowziętej czy Parafia pod wezwaniem Św. Stanisława Kostki. Moje zdjęcia w kościele to nie tylko doskonałe uchwycenie detali, ale przede wszystkim oddanie atmosfery i duszy wszystkich tych wyjątkowych momentów.

Zdjęcie ślubne panny młodej w kościele na schodach

Przykładowe kościoły, w których wykonuję sesje

Parafia pod wezwaniem Najświętszej Maryi Panny Wniebowziętej cechuje się wyjątkowo pięknym ołtarzem, a Parafia pod wezwaniem Św. Stanisława Kostki może się pochwalić wspaniałymi witrażami. Z kolei Parafia pod wezwaniem Najświętszej Maryi Panny Wniebowziętej to częsty wybór dla okolicznych par ze względu na atrakcyjne położenie. Innym znanym kościołem jest Parafia pod wezwaniem Świętego Brata Alberta Chmielowskiego, a także Parafia pod wezwaniem Ducha Świętego. Poza już wymienionymi Parafia pod wezwaniem Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny, Parafia pod wezwaniem Świętej Trójcy i Parafia pod wezwaniem Świętej Marii Magdaleny też mogą się pochwalić dużą liczbą udzielanych ślubów i chrztów.

Jak wygląda mój reportaż ślubny z wesela?

Jako fotografka ślubna, która pracuje w okolicy, w której są atrakcyjne sale weselne takie jak Restauracja Poemat, Hotel Niedźwiedź, Zajazd U Dudziarza, cechuję się dużą spostrzegawczością, co pomaga mi w szybkim reagowaniu na zdarzenia, które pragnę uwiecznić. Pracowitość i oryginalność w doborze kadrów, pozwala wykonać wiele wspaniałych zdjęć z wesela. Jeżeli pozwolicie mi, chętnie ubogacę wasze wspomnienia niezapomnianymi zdjęciami.

Zdjęcie ślubne pary młodej przed salą weselną nad morzem podczas zachodu słońca

Przykładowe sale weselne, w których wykonuję sesje

Restauracja Poemat cechuje się atrakcyjną salą balową, a Hotel Niedźwiedź może się pochwalić obsługą na wysokim poziomie. Z kolei Zajazd U Dudziarza to częsty wybór dla okolicznych par ze względu na atrakcyjne położenie. Innymi znanymi salami weselnymi są Restauracja Finezja i Pałac Witosław. Poza tymi wcześniej wymienionymi Pensjonat i Restauracja Rogatka, Pałac Drzeczkowo i Hotel & Restauracja Antonińska też mogą się pochwalić dużą liczbą organizowanych wesel.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl