Zdjęcia ślubne Puszczykowo - para młoda całuje się podczas sesji plenerowej nad morzem w Poddąbiu

Zdjęcia ślubne Puszczykowo

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Jestem Marie Filonenko, fotografką z wieloletnim doświadczeniem w realizacji wyjątkowych sesji ślubnych. Mogę uwiecznić Wasze wyjątkowe chwile w piękne i niezapomniane ujęcia. Wybierzcie jedyne w swoim rodzaju zdjęcia z okolic Puszczykowa i zatrzymajcie magię Waszego ślubu w wyjątkowym wspomnieniu. Przygotuje dla Was autorską, zindywidualizowaną sesję. Oferuję Wam najwyższej jakości usługę: obiecuję sprawić, byście mogli na nowo przeżyć swoją uroczystość.

Otwórz portfolio
  • Zdjęcia ślubne - para całuje się na tle zachodzącego słońca nad jeziorem
  • Elegancka para młoda na sesji ślubnej w klasycznym wnętrzu
  • Czarno-białe weselne zdjęcia ślubne z imprezy
  • Zdjęcie ślubne pary młodej w oddali na tle morza i zachodzącego słońca
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Panna młoda przytula się do pana młodego nad morzem w Poddąbiu

Po pierwsze, moje podejście do fotografii skupia się na złapaniu emocjonalnych momentów, które podkreślają osobowość i piękno każdego. Po drugie, działam według filozofii inkluzywnej fotografii, która koncentruje się na pasjach, emocjach i dziełach. Po trzecie, moje sesje są inspirowane Tobą i odbywają się w luźnej atmosferze, z prostymi zadaniami i zero oceniania. Po czwarte, mam wrażliwość i refleks, które pozwalają mi wywołać emocje z każdego wydarzenia, a moja umowa zapewnia, że zawsze możesz na mnie liczyć.

Gdzie działam?
Zdjęcia ślubne plenerowe w dworku szlacheckim Poznań Wielkopolska

Jako fotografka ślubna, Marie Filonenko specjalizuje się w odwzorowywaniu piękna Twoich wyjątkowych chwil. Zasadniczo działam na terenie powiatu poznańskiego, oferując sesje ślubne w Puszczykowie, Mosinie, Luboniu, Stęszewie, Poznaniu i Kórniku. Oczywiście jestem również gotowa na podróże po Polsce i na sesje we wszystkich innych regionach, w których mam okazję zaistnieć! Pasjonuję się tworzeniem ujęć w każdym zakątku Polski. Moje zdjęcia ślubne mają unikalną i naturalną atmosferę, która pozwala udokumentować najważniejsze i niezapomniane chwile.

Jak wyglądają moje zdjęcia ślubne w kościele?

Dzięki moim bogatym doświadczeniom w fotografii ślubnej w kościołach i dostrzegania subtelnych emocjonalnych momentów podczas tej szczególnej uroczystości, jestem w stanie tworzyć niezapomniane i romantyczne ujęcia. Serię spektakularnych kadrów wykonuję w wyjątkowych parafiach, takich jak Parafia pod wezwaniem Matki Boskiej Wniebowziętej i Parafia pod wezwaniem Świętego Józefa Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny. Każdemu zdjęciu towarzyszy moje zaangażowanie oraz wyobraźnia, co pozwala uwieczniać najcenniejsze uśmiechnięte chwile. Podejmuję też inicjatywę, aby poszukać tego, co najpiękniejsze i stworzyć wyjątkowe ujęcia.

Zdjęcie ślubne panny młodej w kościele na schodach

Przykładowe kościoły, w których wykonuję sesje

Parafia pod wezwaniem Matki Boskiej Wniebowziętej cechuje się wyjątkowo pięknym ołtarzem, a Parafia pod wezwaniem Świętego Józefa Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny może się pochwalić wspaniałymi witrażami. Z kolei Parafia pod wezwaniem Świętego Mikołaja to częsty wybór dla okolicznych par ze względu na atrakcyjne położenie. Innym znanym kościołem jest Parafia pod wezwaniem Świętej Barbary, a także Parafia pod wezwaniem Świętego Jana Bosko. Poza już wymienionymi Parafia pod wezwaniem św.Maksymiliana Marii Kolbego, Parafia pod wezwaniem Jana Pawła II i Parafia pod wezwaniem Świętej Trójcy też mogą się pochwalić dużą liczbą udzielanych ślubów i chrztów.

Jak wygląda mój reportaż ślubny z wesela?

Jako fotografka działająca na woj. warmińsko-mazurskim, cenię sobie możliwość dokumentowania ważnych dni Matki Sztaby i Gości - chyba już tylko dlatego, że okolice są piękne i wyjątkowe. Uwielbiam przemierzać drogi boczne, aby odnaleźć wyjątkowy kadr. Jestem bardzo spostrzegawca i szybko reaguję na interesujące sytuacje. Moją pracę cechuje oryginalny dobór kadrów i pracowitość. Z chęcią odwiedzam przepiękne sale weselne, z których słynie woj. warmińsko-mazurskie, takie jak Szafoniera, A Nòż Widelec w Pałacu, Leśny Ośrodek Szkoleniowy.

Zdjęcie ślubne pary młodej przed salą weselną nad morzem podczas zachodu słońca

Przykładowe sale weselne, w których wykonuję sesje

Szafoniera cechuje się atrakcyjną salą balową, a A Nòż Widelec w Pałacu może się pochwalić obsługą na wysokim poziomie. Z kolei Leśny Ośrodek Szkoleniowy to częsty wybór dla okolicznych par ze względu na atrakcyjne położenie. Innymi znanymi salami weselnymi są HOT_elarniaHOTEL&SPA i Rio Grande moments. Poza tymi wcześniej wymienionymi Hotel Restauracja MORENA, Restauracja Hotel "HUBERTUS" i Hotel Poznański Centrum Konferencyjne Miralex też mogą się pochwalić dużą liczbą organizowanych wesel.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl