Zdjęcia ślubne Śrem - para młoda całuje się podczas sesji plenerowej nad morzem w Poddąbiu

Zdjęcia ślubne Śrem

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Cześć! Nazywam się Marie i jestem fotografką. Uwielbiam tworzyć wyjątkowe sesje ślubne w unikalnych miejscach w okolicach Śrem. Głęboko wierzę, że pozowanie do zdjęć może być zarówno relaksujące jak i przyjemne.

Otwórz portfolio
  • Zdjęcie ślubne obrączek w pudełku na tle ogrodu
  • Zdjęcia ślubne eleganckiej pary młodej w klasycznych wnętrzach pałacu
  • Zdjęcia ślubne - para całuje się na tle zachodzącego słońca nad jeziorem
  • Zdjęcia ślubne - para młoda obejmuje się i całuje w ogrodzie
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Panna młoda przytula się do pana młodego nad morzem w Poddąbiu

Po pierwsze, moje podejście do fotografii skupia się na złapaniu emocjonalnych momentów, które podkreślają osobowość i piękno każdego. Po drugie, działam według filozofii inkluzywnej fotografii, która koncentruje się na pasjach, emocjach i dziełach. Po trzecie, moje sesje są inspirowane Tobą i odbywają się w luźnej atmosferze, z prostymi zadaniami i zero oceniania. Po czwarte, mam wrażliwość i refleks, które pozwalają mi wywołać emocje z każdego wydarzenia, a moja umowa zapewnia, że zawsze możesz na mnie liczyć.

Gdzie działam?
Zdjęcia ślubne plenerowe w dworku szlacheckim Poznań Wielkopolska

Jako fotografka Marie Filonenko specjalizuję się w sesjach ślubnych, i działam przede wszystkim na terenie miejscowości Śrem i powiatu śremskiego oraz okolicznych miejscowościach Dolsk, Książ Wielkopolski, Czempiń, Kórnik, Krzywiń. Co więcej, jestem gotowa do świadczenia usług fotograficznych w innych regionach Polski.

Jak wyglądają moje zdjęcia ślubne w kościele?

Jako fotograf ślubny, mam inicjatywę oraz doskonałe umiejętności dostrzegania i tworzenia emocjonalnych momentów w kościele. Z moich reportaży w kościele wynika bardzo wyrazista kreska porównyWalleta do pięknych miejsc, takich jak Parafia pod wezwaniem Błogosławionego Michała Kozala Biskupa Męczennika czy też Parafia pod wezwaniem Najświętszej Maryi Panny Wniebowziętej. Podczas fotografowania w kościele staram się wykorzystać doskonale cały przestrzeń, aby uchwycić unikalne i wyjątkowe kadry, które zachwycą Parę Młodą. Nieustannie czuję przepływ emocji i staram się uchwycić ich magię, aby Pary Młode mogły te momenty przeżywać na nowo przy oglądaniu swoich zdjęć.

Zdjęcie ślubne panny młodej w kościele na schodach

Przykładowe kościoły, w których wykonuję sesje

Parafia pod wezwaniem Błogosławionego Michała Kozala Biskupa Męczennika cechuje się wyjątkowo pięknym ołtarzem, a Parafia pod wezwaniem Najświętszej Maryi Panny Wniebowziętej może się pochwalić wspaniałymi witrażami. Z kolei Parafia pod wezwaniem Najświętszego Serca Jezusa to częsty wybór dla okolicznych par ze względu na atrakcyjne położenie. Innym znanym kościołem jest Parafia pod wezwaniem Ducha Świętego, a także Parafia pod wezwaniem Św. Jana z Dukli. Poza już wymienionymi Parafia pod wezwaniem Św. Michała Archanioła, Parafia pod wezwaniem NMP Wniebowziętej i Parafia pod wezwaniem Św. Antoniego Padewskiego też mogą się pochwalić dużą liczbą udzielanych ślubów i chrztów.

Jak wygląda mój reportaż ślubny z wesela?

Moja praca reportażowa na ślubach to wypad w odwiedziny do magicznego miejsca. Jestem bardzo spostrzegawcza i szybko wykrywam interesujące sytuacje, szybko reaguję i staram się uchwycić najlepsze momenty. Eksperymentuję z różnymi obiektywami i aparatami, aby stworzyć niezapomniane zdjęcia z tego ważnego dnia. Dodatkowo w okolicy znajdują się atrakcyjne sale weselne, takie jak: Damian Bianek Działalność Gastronomiczno - Handlowa, Hotel Lascada, Hotel & Restauracja Cztery Korony, które stanowią doskonałe tło dla moich reportaży. Pracuję ciężko i wykorzystuję wszystkie moje umiejętności, aby moje zdjęcia byłyoryginalne i urokliwe.

Zdjęcie ślubne pary młodej przed salą weselną nad morzem podczas zachodu słońca

Przykładowe sale weselne, w których wykonuję sesje

Damian Bianek Działalność Gastronomiczno - Handlowa cechuje się atrakcyjną salą balową, a Hotel Lascada może się pochwalić obsługą na wysokim poziomie. Z kolei Hotel & Restauracja Cztery Korony to częsty wybór dla okolicznych par ze względu na atrakcyjne położenie. Innymi znanymi salami weselnymi są Villa Natura i Golden Chamber. Poza tymi wcześniej wymienionymi P.w., Gościniec Marzymięta i Restauracja Biała Dama też mogą się pochwalić dużą liczbą organizowanych wesel.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl