Sesja zdjęciowa dla par Czempiń - para obejmuje się nad morzem i patrzy sobie głęboko w oczy

Sesja zdjęciowa dla par Czempiń

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Mam potrzebę uchwycenia na zdjęciach jedynej w swoim rodzaju miłości. Od małych okoliczności, szczególnych chwil po wielkie wydarzenia – Czempiń i okolice są moją pasją. Chętnie uwiecznię romantyczne sesje dla par, by nadać ich magii elegancki klimat. Zapraszam do bliższego zapoznania się z moją ofertą i skontaktowania się ze mną. Chętnie wyczaruję piękne wspomnienia na Waszej pamiątkowej sesji. Pozwólcie żeby Wasze uczucia poniosły mnie.

Otwórz portfolio
  • Sesja zdjęciowa dla par - zabawne ujęcie chłopaka obejmującego dziewczynę nad Wartą
  • Sesja zdjęciowa dla par - portret kobiety z kwiatami
  • Zmysłowa sesja zdjęciowa dla par - pocałunek w sypialni
  • Sesja zdjęciowa - para śmieje się podczas podróży kamperem
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Para młoda całuje się przy zachodzie słońca nad morzem

Po pierwsze, sesje prowadzę w luźnej atmosferze, gdzie rozmawiam z klientami o ich oczekiwaniach i ograniczeniach, a także daję im proste zadania i czasami koryguję ustawienie i pozę, by wyglądali jak najlepiej. Po drugie, staram się poznać historię miłosną pary i znaleźć w niej temat, który pozwoli na stworzenie prawdziwej i unikalnej sesji zdjęciowej. Po trzecie, zależy mi na tym, by klienci byli sobą i nie ograniczali się do standardowych romantycznych klisz, dlatego też jestem otwarta na niekonwencjonalne pomysły i lokacje.

Gdzie działam?
Sesja zdjęciowa dla par przed dworkiem szlacheckim Poznań Wielkopolska

Jako fotografka Marie Filonenko działam głównie na terenie Czempiń i okolicznych miejscowości powiatu kościańskiego, m.in. Kościana, Mosiny, Stęszewa, Puszczykowa i Śremu. Więcej informacji i inspiracji dot. moich prac na terenie tych miejscowości możecie znaleźć w sekcji "Galeria". Chętnie też podróżuję codziennie po Polsce i służę swoją pasją i umiejętnościami do wykonywania profesjonalnych sesji zdjęciowych w innych regionach. Dzięki mojej pomocy honorowo wyrażacie swoją miłość i uczucia w wyjątkowy sposób, starannie zestawiając swoje naturalne cechy z pięknymi miejscami.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl