Sesja rodzinna Czempiń - plener na polu

Sesja rodzinna Czempiń

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Cześć! Jestem Marie – wykwalifikowana fotografka. Moja wyjątkowa praca pozwoli Wam cieszyć się spędzonymi chwilami razem na dłużej. Wykonuję sesje rodzinne w Czempiń i okolicach, a także umawiam się na sesje w innych miejscach. Przy współpracy ze mną możecie liczyć na idealne, cudowne zdjęcia Waszej ukochanej rodziny. Zajrzyjcie do mojego portfolio i skontaktujcie się ze mną, jeśli zainteresuje Was moja oferta. Z radością odpowiem na wszelkie pytania i w przystępny sposób omówię szczegóły sesji. Do zobaczenia! Marie".

Otwórz portfolio
  • Sesja rodzinna z rodzicami podrzucającymi dzieci wysoko w górę na polu
  • Sesja rodzinna małych bliźniaczek w plenerze na kocu
  • Sesja rodzinna - portret niemowlęcia z błękitnymi oczami
  • Sesja rodzinna taty, który podnosi rozbawionego syna
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Rodzinna sesja zdjęciowa mamy i córki na kontrastowym tle w studio

Po pierwsze, moja filozofia inkluzywnej fotografii skupia się na osobowości i emocjach człowieka, a nie tylko na perfekcyjnej scenerii i pozytywkach. Po drugie, jako mama z doświadczeniem, dobrze wiem jakie problemy mogą wystąpić podczas sesji z dziećmi i zawsze staram się dostosować do ich potrzeb. Po trzecie, nie tylko naciskam spust migawki, ale również doradzam i pomagam zorganizować całą sesję - od wyboru miejsca, przez dobór stroju, po kontakt z wizażystką. Wreszcie, zapewniam, że sesja będzie przyjemna i pełna emocji, a nie nudnym pozowaniem.

Gdzie działam?
Sesja rodzinna w Wielkopolsce - kolorowe ulice miasta

Jako fotografka mam przyjemność wykonywania sesji rodzinnych również w Czempiniu oraz w okolicznych, sąsiadujących miejscowościach, takich jak: Kościan, Mosina, Stęszew, Puszczykowo, Śrem. Jestem również szczęśliwa, że mogę udostępnić moje usługi na całym terytorium Polski – gotowa do przybycia w inne regiony. Z radością realizuję sesje fotograficzne, gdy tylko są one możliwe. Jeśli znajdujesz się już poza powiatem kościańskim i szukasz profesjonalnej fotografki do wykonania sesji, to jestem do dyspozycji. Mam bogate doświadczenie w wykonywaniu sesji i przyprowadzeniu ich do końca z największą uwagą i pasją.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl