Zdjęcia ślubne Stęszew - para młoda całuje się podczas sesji plenerowej nad morzem w Poddąbiu

Zdjęcia ślubne Stęszew

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką specjalizującą się w sesjach ślubnych. Miastem, w którym najczęściej realizuję sesje plenerowe oraz inne formy albumów ślubnych jest Stęszew i jego okolice. Zachęcam do zapoznania się z moją ofertą. Robię zdjęcia pełne magii i takie, które oddają wspaniałe emocje i uczucia. Z przyjemnością pomogę Wam stworzyć niezapomniane wspomnienia z tego niepowtarzalnego dnia. Kontakt ze mną znajduje się tuż obok.

Otwórz portfolio
  • Zdjęcia ślubne w kamperze - para obejmuje się przed wejściem do auta
  • Zdjęcia ślubne pary młodej z druhnami w przepięknych białych sukniach ślubnych
  • Zdjęcia ślubne pary młodej w parku obejmującej się na tle stawu
  • Zdjęcia ślubne pary młodej po wyjściu z kościoła
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Panna młoda przytula się do pana młodego nad morzem w Poddąbiu

Po pierwsze, moje podejście do fotografii skupia się na złapaniu emocjonalnych momentów, które podkreślają osobowość i piękno każdego. Po drugie, działam według filozofii inkluzywnej fotografii, która koncentruje się na pasjach, emocjach i dziełach. Po trzecie, moje sesje są inspirowane Tobą i odbywają się w luźnej atmosferze, z prostymi zadaniami i zero oceniania. Po czwarte, mam wrażliwość i refleks, które pozwalają mi wywołać emocje z każdego wydarzenia, a moja umowa zapewnia, że zawsze możesz na mnie liczyć.

Gdzie działam?
Zdjęcia ślubne plenerowe w dworku szlacheckim Poznań Wielkopolska

Jako fotografka weselna, działam głównie na terenie miejscowości Stęszew oraz okolicznych miejscowościach, czyli powiatu poznańskiego i sąsiadujących: Mosina, Puszczykowo, Luboń, Buk, Czempiń. Pracuję również w całej Polsce i nie mam problemu z podróżowaniem do dowolnego miejsca. Jesteś zainteresowany/a sesją ślubną poza Poznaniem? Skontaktuj się ze mną – będę usatysfakcjonowana, jeśli będę mogła wybrać się w nowe miejsce. Oferuję wysokiej jakości usługi i niezapomniane wrażenia.

Jak wyglądają moje zdjęcia ślubne w kościele?

Jako fotografka ślubna mam szczególny talent do dostrzegania i uwieczniania emocjonalnych momentów. Lubię się angażować i mam w swoim zanadrzu wiele pomysłów, by wykonać kreatywne i interesujące ujęcia. Moim ulubionym miejscem do robienia zdjęć są piękne, okoliczne kościoły, takie jak Parafia pod wezwaniem Świętej Trójcy i Parafia pod wezwaniem Świętego Mikołaja. Reportaż ślubny w kościele jest szczególnie wyjątkowym doświadczeniem - staram się, aby moje zdjęcia odzwierciedlały wyjątkowość tego momentu. Razem tworzymy wyjątkowe kadry, w których nie zabraknie niesamowitych chwil i najważniejszych uczuć.

Zdjęcie ślubne panny młodej w kościele na schodach

Przykładowe kościoły, w których wykonuję sesje

Parafia pod wezwaniem Świętej Trójcy cechuje się wyjątkowo pięknym ołtarzem, a Parafia pod wezwaniem Świętego Mikołaja może się pochwalić wspaniałymi witrażami. Z kolei Parafia pod wezwaniem Matki Boskiej Wniebowziętej to częsty wybór dla okolicznych par ze względu na atrakcyjne położenie. Innym znanym kościołem jest Parafia pod wezwaniem Świętego Józefa Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny, a także Parafia pod wezwaniem Świętej Barbary. Poza już wymienionymi Parafia pod wezwaniem Świętego Jana Bosko, Parafia pod wezwaniem św.Maksymiliana Marii Kolbego i Parafia pod wezwaniem Jana Pawła II też mogą się pochwalić dużą liczbą udzielanych ślubów i chrztów.

Jak wygląda mój reportaż ślubny z wesela?

Mój reportaż ślubny to najwyższa jakość i rzetelność wykonania. Jako fotografka sale weselne z okolicy znam bardzo dobrze, takie jak chociażby Hotel Restauracja Delicjusz, Pałac Będlewo czy Bankietowa - sala na przyjęcie. Moje profesjonalne podejście, spostrzegawczość, umiejętność szybkiego reagowania na interesujące sytuacje i pracowitość pomaga w wychwyceniu pięknych i oryginalnych momentów. Za każdym razem staram się dobrać odpowiednie położenie i kadry, aby oddać klimat tego wyjątkowego wydarzenia.

Zdjęcie ślubne pary młodej przed salą weselną nad morzem podczas zachodu słońca

Przykładowe sale weselne, w których wykonuję sesje

Hotel Restauracja Delicjusz cechuje się atrakcyjną salą balową, a Pałac Będlewo może się pochwalić obsługą na wysokim poziomie. Z kolei Bankietowa - sala na przyjęcie to częsty wybór dla okolicznych par ze względu na atrakcyjne położenie. Innymi znanymi salami weselnymi są Rio Grande moments i Hotel Restauracja MORENA. Poza tymi wcześniej wymienionymi Restauracja Hotel "HUBERTUS", Szafoniera i A Nòż Widelec w Pałacu też mogą się pochwalić dużą liczbą organizowanych wesel.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl