Zdjęcia ślubne Krzywiń - para młoda całuje się podczas sesji plenerowej nad morzem w Poddąbiu

Zdjęcia ślubne Krzywiń

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Cześć! Jestem Marie Filonenko, profesjonalna fotografka. Od wielu lat tworzę wspaniałe wspomnienia i perełki uwiecznione na zdjęciach. Moja pasja to profesjonalne sesje ślubne. Oferuję pełną gamę usług, aby zrealizować Wasze marzenia związane z wyjątkowym dniem Waszego ślubu w miejscowości Krzywiń i okolicach. Zapraszam do zapoznania się z moim portfolio i do kontaktu ze mną, aby uwiecznić te niezwykłe chwile Waszego ślubu. Nigdy nie przegapcie pięknych chwil! Rezerwujcie czas na sesję ze mną, a Wasze wspaniałe wspomnienia będą zachowane na zawsze.

Otwórz portfolio
  • Czarno-białe weselne zdjęcia ślubne z imprezy
  • Zdjęcia ślubne pary młodej w parku obejmującej się na tle stawu
  • Zdjęcie ślubne pary młodej obejmującej się na tle regałów z książkami
  • Zmysłowe zdjęcia ślubne pary młodej całującej się w pościeli
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Panna młoda przytula się do pana młodego nad morzem w Poddąbiu

Po pierwsze, moje podejście do fotografii skupia się na złapaniu emocjonalnych momentów, które podkreślają osobowość i piękno każdego. Po drugie, działam według filozofii inkluzywnej fotografii, która koncentruje się na pasjach, emocjach i dziełach. Po trzecie, moje sesje są inspirowane Tobą i odbywają się w luźnej atmosferze, z prostymi zadaniami i zero oceniania. Po czwarte, mam wrażliwość i refleks, które pozwalają mi wywołać emocje z każdego wydarzenia, a moja umowa zapewnia, że zawsze możesz na mnie liczyć.

Gdzie działam?
Zdjęcia ślubne plenerowe w dworku szlacheckim Poznań Wielkopolska

Marie Filonenko wykonuje sesje ślubne na terenie miejscowości Krzywiń oraz innych okolicznych miejscowości powiatu kościańskiego, takich jak: Osieczna, Gostyń, Dolsk, Kościan czy Śrem. Pracuje również dla par z całej Polski. Jest otwarta na wyjazdy w inne regiony, jeśli to jest potrzebne.Marie stale rozszerza zakres swoich usług i z przyjemnością świadczy te usługi na różnych rynkach.

Jak wyglądają moje zdjęcia ślubne w kościele?

Jako profesjonalna fotografka ślubna, dostrzegam piękno i emocje, które towarzyszą podczas ceremonii religijnych. Moim zadaniem jest dostrzec najciekawsze momenty oraz wykorzystać piękno okolicznych kościołów, takich jak Parafia pod wezwaniem Świętego Mikołaja Biskupa i Parafia pod wezwaniem Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny. Dzięki mojej inicjatywie i doskonałym umiejętnościom w tworzeniu ciekawych kadrów tworzone przeze mnie zdjęcia ślubne w kościele są wyjątkowe. Dzięki temu, tworzone przeze mnie fotografie mogą oddać magię, uczucia oraz intensywność tego dnia.

Zdjęcie ślubne panny młodej w kościele na schodach

Przykładowe kościoły, w których wykonuję sesje

Parafia pod wezwaniem Świętego Mikołaja Biskupa cechuje się wyjątkowo pięknym ołtarzem, a Parafia pod wezwaniem Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny może się pochwalić wspaniałymi witrażami. Z kolei Parafia pod wezwaniem Świętej Trójcy to częsty wybór dla okolicznych par ze względu na atrakcyjne położenie. Innym znanym kościołem jest Parafia pod wezwaniem bł. Edmunda Bojanowskiego, a także Parafia pod wezwaniem Ducha Świętego i Najświętszego Serca Jezusowego. Poza już wymienionymi Parafia pod wezwaniem Matki Boskiej Królowej Polski, Parafia pod wezwaniem Św. Małgorzaty i Parafia pod wezwaniem NMP Świętogórskiej też mogą się pochwalić dużą liczbą udzielanych ślubów i chrztów.

Jak wygląda mój reportaż ślubny z wesela?

Zdjęcia ślubne stanowią dla mnie niezwykłe wyzwanie i wielką przyjemność. Jestem szczęśliwa, że mogę je wykonywać w tak pięknych okolicach, gdzie znajdują się m.in. Pałac Witosław, Pensjonat i Restauracja Rogatka, Pałac Drzeczkowo. Moim zadaniem jest fotografowanie przemijających chwil, wyrażanie wzruszeń, dzielenie się wsparciem i entuzjazmem. Nie pozostawiam niczego przypadkowi. Szybko reaguję na interesujące sytuacje, chętnie eksperymentuję z oryginalnymi ujęciami, a dbałość o szczegóły w połączeniu z pracowitością to podstawa mojej pracy.

Zdjęcie ślubne pary młodej przed salą weselną nad morzem podczas zachodu słońca

Przykładowe sale weselne, w których wykonuję sesje

Pałac Witosław cechuje się atrakcyjną salą balową, a Pensjonat i Restauracja Rogatka może się pochwalić obsługą na wysokim poziomie. Z kolei Pałac Drzeczkowo to częsty wybór dla okolicznych par ze względu na atrakcyjne położenie. Innymi znanymi salami weselnymi są Sala Bankietowa WERNI i Hotel Restauracja Cukropol. Poza tymi wcześniej wymienionymi Villa Natura, Golden Chamber i Hotel Niedźwiedź też mogą się pochwalić dużą liczbą organizowanych wesel.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl