Zdjęcia ślubne Kościan - para młoda całuje się podczas sesji plenerowej nad morzem w Poddąbiu

Zdjęcia ślubne Kościan

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Hej! Mam na imię Marie i profesjonalnie zajmuję się relacją zdjęciową ślubów i sesji ślubnych. Uwielbiam wykonywać zdjęcia związane z emocjami, uczuciami i pięknem tego dnia. Działam w okolicach Kościana i okolicznych miejscach. Jeśli szukasz dobrej jakości fotografii i ludzkiego podejścia do tego co się robi, wpadnij na moją stronę i skontaktuj się ze mną! Posiadam spore doświadczenie i ponad 10 lat praktyki. Wiem, jak ważnym i niezapomnianym wydarzeniem jest Ślub, więc z radością zorganizuje dla Ciebie sesję w wybranym miejscu.

Otwórz portfolio
  • Zdjęcie ślubne pary młodej w oddali na tle morza i zachodzącego słońca
  • Zdjęcia ślubne pary młodej w parku obejmującej się na tle stawu
  • Zdjęcia ślubne pary młodej po wyjściu z kościoła
  • Zmysłowe zdjęcia ślubne pary młodej całującej się w pościeli
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Panna młoda przytula się do pana młodego nad morzem w Poddąbiu

Po pierwsze, moje podejście do fotografii skupia się na złapaniu emocjonalnych momentów, które podkreślają osobowość i piękno każdego. Po drugie, działam według filozofii inkluzywnej fotografii, która koncentruje się na pasjach, emocjach i dziełach. Po trzecie, moje sesje są inspirowane Tobą i odbywają się w luźnej atmosferze, z prostymi zadaniami i zero oceniania. Po czwarte, mam wrażliwość i refleks, które pozwalają mi wywołać emocje z każdego wydarzenia, a moja umowa zapewnia, że zawsze możesz na mnie liczyć.

Gdzie działam?
Zdjęcia ślubne plenerowe w dworku szlacheckim Poznań Wielkopolska

Jako fotografka ślubna Marie Filonenko jest aktywna nie tylko na terenie całej Polski, ale również w powiecie Kościańskim i w wielu miejscowościach sąsiadujących, w tym Kościan, Czempiń, Śmigiel, Krzywiń, Wielichowo i Osiecznę. Prawarejestuje z zaangażowaniem i z radością wykonując sesje ślubne w tych pięknych miejscach. Co więcej, Marie jest gotowa do podróży po całej Polsce i do innych części świata, aby spełnić oczekiwania swoich klientów.

Jak wyglądają moje zdjęcia ślubne w kościele?

Kiedy pracuję jako fotografka tematyczna, to zawsze staram się uchwycić jak najwięcej momentów, aby opowiedzieć unikalną historię. Moją pasją jest zdobywanie zdjęć z rysu emocjonalnego powiązanego z tematem, a w tym wypadku kościoła. Zawsze jestem bardzo inicjatywna i pozwalam scenie naturalnie się rozwinąć, aby sfotografować żywe chwile i poddać się ekspresji. Mam nadzieję, że doskonale rozumiem te osobiste, emocjonalne momenty. A dzięki doskonałemu wyczuciu jakości zdjęcia udaje mi się uwolnić ich piękno.

Zdjęcie ślubne panny młodej w kościele na schodach

Przykładowe kościoły, w których wykonuję sesje

Parafia pod wezwaniem Najświętszej Maryi Panny Wniebowziętej cechuje się wyjątkowo pięknym ołtarzem, a Parafia pod wezwaniem Świętego Brata Alberta Chmielowskiego może się pochwalić wspaniałymi witrażami. Z kolei Parafia pod wezwaniem Ducha Świętego to częsty wybór dla okolicznych par ze względu na atrakcyjne położenie. Innym znanym kościołem jest Parafia pod wezwaniem św.Michała Archanioła, a także Parafia pod wezwaniem Najświętszej Maryi Panny Wniebowziętej. Poza już wymienionymi Parafia pod wezwaniem Św. Stanisława Kostki, Parafia pod wezwaniem Świętego Mikołaja Biskupa i Parafia pod wezwaniem Świętej Marii Magdaleny też mogą się pochwalić dużą liczbą udzielanych ślubów i chrztów.

Jak wygląda mój reportaż ślubny z wesela?

Mój reportaż ślubny jest niezwykłą ucztą dla Twoich oczu. Znam okolice doskonale, a dzięki mojej umiejętności szybkiego reagowania szukacie interesujących ujęć tam, gdzie są one najbardziej atrakcyjne. Pracuję ciężko, by zapewnić Ci niepowtarzalne chwile, a moja spostrzegawczość i dobór kadrów z pewnością zaskoczy Cię swoją oryginalnością. Z okolicznych sal weselnych, takich jak: Hotel Niedźwiedź, Zajazd U Dudziarza, Restauracja Finezja, oferuję Ci piękne krajobrazy i tęczę emocji.

Zdjęcie ślubne pary młodej przed salą weselną nad morzem podczas zachodu słońca

Przykładowe sale weselne, w których wykonuję sesje

Hotel Niedźwiedź cechuje się atrakcyjną salą balową, a Zajazd U Dudziarza może się pochwalić obsługą na wysokim poziomie. Z kolei Restauracja Finezja to częsty wybór dla okolicznych par ze względu na atrakcyjne położenie. Innymi znanymi salami weselnymi są Restauracja Poemat i Pałac Witosław. Poza tymi wcześniej wymienionymi Pensjonat i Restauracja Rogatka, Pałac Drzeczkowo i Hotel Restauracja Delicjusz też mogą się pochwalić dużą liczbą organizowanych wesel.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl