Sesja artystyczna Czempiń - portret kobiety całującej kwiat magnolii

Sesja artystyczna Czempiń

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Cześć! Jestem Marie Filonenko - profesjonalna fotografka z Czempińa. Organizuję piękne sesje artystyczne w Wielkopolsce i okolicznych terenach. Z pasją sięgam głęboko w kreatywność, tworząc piękne ujęcia, które przechowają najbardziej wyjątkowe chwile przez długi czas. Stworzę niezapomniane chwile, które będą dla Ciebie wyjątkowe i inspirujące. Zapraszam do kontaktu, aby ustalić szczegóły! Chętnie odpowiem na wszelkie pytania i określę Twoje preferencje. Z przyjemnością pomogę zrealizować Twoje wizje lub zaproponuję Ci gotowe rozwiązanie.

Otwórz portfolio
  • Sesja artystyczna - portret kobiety w zbroi na tle lasu
  • Sesja artystyczna portret kobiety z podwójnym naświetlaniem i tłem z kwitnących magnolii
  • Sesja artystyczna kobiety w ciąży stojącej w ogrodzie pośród kwitnących drzew jabłoni
  • Sesja artystyczna - autoportret w czerwonym oświetleniu z papugą
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Czarno-biała sesja artystyczna pary całującej się w łóżku

Po pierwsze, w przeciwieństwie do wielu innych fotografów, skupiam się na inkluzywnej fotografii, która koncentruje się na osobowości, emocjach i pasjach ludzi, a nie tylko na osiągnięciu idealnej sceny. Po drugie, moje sesje artystyczne nie mają ściśle określonej definicji i mogą obejmować dowolny temat lub klimat, który zechcesz. Po trzecie, jako fotograf nie tylko wykonuję zdjęcia, ale również doradzam w kwestii stylizacji i inspiruję do tworzenia oryginalnych i unikalnych sesji. Wreszcie, mogę zorganizować całą stylizację.

Gdzie działam?
Sesja artystyczna - portret kobiety w stroju fantasy całującej wilka na tle lasu

Jako fotografka portretowa Marie Filonenko wykonuje sesje artystyczne na terenie miejscowości Czempiń i powiatu kościańskiego. W ramach tego obszaru - rozciągającego się od Kościana do Mosiny, Stęszewa, Puszczykowa i Śremu - Marie wykonuje różnego typu sesje. Marie wychodzi jednak poza granice powiatu kościańskiego, wykonując sesje w różnych miastach i regionach Polski. Jest także otwarta na pracę poza granicami Polski.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl