Sesja zdjęciowa dla par Opatówek - para obejmuje się nad morzem i patrzy sobie głęboko w oczy

Sesja zdjęciowa dla par Opatówek

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Hej! Jestem Marie, fotografka i tworzę wyjątkową sesję zdjęciową dla par w Opatówku oraz w jej okolicach. Zapewniam profesjonalne usługi, aby uchwycić magię chwili oraz ulotne chwile miłości. Jeśli szukacie doborowego fotografa do waszej sesji zdjęciowej, zapraszam do kontaktu ze mną. Moja pasja do tworzenia wyjątkowych obrazów zapewni miłe wspomnienia na całe życie. Chętnie zaryzykuję, że dotrę w każde miejsce, jeśli tego wymaga wasza sesja. Dzięki mnie wspaniałe wspomnienia będą trwały po latach. Zainteresowani? Skontaktujcie się ze mną – będzie mi niezmiernie miło porozmawiać ze wszystkimi.

Otwórz portfolio
  • Sesja zdjęciowa dla par - dziewczyna i chłopak siedzą na ławce w parku wraz z psem
  • Sesja zdjęciowa dla par w kemperze - pocałunek w stylu boho
  • Sesja zdjęciowa dla par - portret kobiety z kwiatami
  • Zmysłowa sesja zdjęciowa pary obejmującej się w łóżku
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Para młoda całuje się przy zachodzie słońca nad morzem

Po pierwsze, sesje prowadzę w luźnej atmosferze, gdzie rozmawiam z klientami o ich oczekiwaniach i ograniczeniach, a także daję im proste zadania i czasami koryguję ustawienie i pozę, by wyglądali jak najlepiej. Po drugie, staram się poznać historię miłosną pary i znaleźć w niej temat, który pozwoli na stworzenie prawdziwej i unikalnej sesji zdjęciowej. Po trzecie, zależy mi na tym, by klienci byli sobą i nie ograniczali się do standardowych romantycznych klisz, dlatego też jestem otwarta na niekonwencjonalne pomysły i lokacje.

Gdzie działam?
Sesja zdjęciowa dla par przed dworkiem szlacheckim Poznań Wielkopolska

Marie Filonenko jest profesjonalną fotografką, oferującą sesje dla par w Opatówku oraz w sąsiednich miejscowościach, które obejmuje powiat kaliski, takich jak Kalisz, Koźminek, Nowe Skalmierzyce, Stawiszyn i Grabów nad Prosną. Marie jest również gotowa do wykonania sesji zdjęciowych w innych regionach Polski. Przyjmuje zlecenia z całego kraju, a jej specjalnością są sesje plenerowe. Marie uwielbia podróżować i próbuje przenosić otaczająca ją magię swoimi zdjęciami. Chce pomóc ludziom w uwiecznieniu wyjątkowych chwil ich życia.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl