Sesja zdjęciowa dla par Ostrów Wielkopolski - para obejmuje się nad morzem i patrzy sobie głęboko w oczy

Sesja zdjęciowa dla par Ostrów Wielkopolski

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Jeśli szukacie profesjonalnego fotografa, który zapewni Wam doskonałe zdjęcia i uwieczni Waszą sesję zdjęciową na długie lata, doskonale trafiliście. Jako doświadczona fotografka chętnie oferuję swoje usługi w miejscowości Ostrów Wielkopolski i okolicach. Z przyjemnością wychwycę Wasze najpiękniejsze emocje i uwiecznię je na zdjęciach, tworząc zupełnie nową perspektywę Waszej miłości. Wystarczy skontaktować się ze mną, a ja zadbam o to, aby Wasze zdjęcia były wyjątkowe i wyrażały Waszą osobistość. Ideału możecie szukać u innych, ale wyjątkowość dostaniecie od Marie Filonenko.

Otwórz portfolio
  • Sesja zdjęciowa pary obejmującej się na łące podczas zachodu słońca
  • Sesja zdjęciowa dla par - zabawne ujęcie chłopaka obejmującego dziewczynę nad Wartą
  • Sesja zdjęciowa - para tańczy w parku pod kwitnącym drzewem
  • Sesja zdjęciowa dla par - portret kobiety z kwiatami
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Para młoda całuje się przy zachodzie słońca nad morzem

Po pierwsze, sesje prowadzę w luźnej atmosferze, gdzie rozmawiam z klientami o ich oczekiwaniach i ograniczeniach, a także daję im proste zadania i czasami koryguję ustawienie i pozę, by wyglądali jak najlepiej. Po drugie, staram się poznać historię miłosną pary i znaleźć w niej temat, który pozwoli na stworzenie prawdziwej i unikalnej sesji zdjęciowej. Po trzecie, zależy mi na tym, by klienci byli sobą i nie ograniczali się do standardowych romantycznych klisz, dlatego też jestem otwarta na niekonwencjonalne pomysły i lokacje.

Gdzie działam?
Sesja zdjęciowa dla par przed dworkiem szlacheckim Poznań Wielkopolska

Jako fotografka sesji dla par z Ostrów Wielkopolski i okolic, wybieram kilka sąsiednich miast, włącznie z Raszków, Odolanów, Nowe Skalmierzyce, Mikstat i Sulmierzyce. Podejmuję również zlecenia z innych części Polski, jeżeli zależy mi na podróżowaniu. Każdą sesję uwieczniam indywidualnym i wyjątkowym spojrzeniem, które w sposób szczególny przemawia do Par." "Odznacza się moja pasja tworzenia, oraz umiejętność pięknego kadrowania sytuacji w plenerze i w studio. Każdego Klienta traktuję w sposób indywidualny, słucham ich historii i czerpię z nich inspiracje." "Moje zdjęcia są pełne emocji i ciepła.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl