Zdjęcia ślubne Opatówek - para młoda całuje się podczas sesji plenerowej nad morzem w Poddąbiu

Zdjęcia ślubne Opatówek

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Hej, jestem Marie Filonenko i dziś chcę Wam opowiedzieć o mojej wyjątkowej usłudze – sesji ślubnych. Zajmuję się jak najlepszą realizacją wyjątkowych chwil związanych z Waszym małżeństwem - zarówno w miejscowości Opatówek, jak i okolicach. Zapewniam doskonały efekt i obraz dokładnie to czego oczekujecie Państwo! Serdecznie zapraszam do odwiedzenia mojej strony internetowej, gdzie można poznać szczegóły oferty i mniej więcej dowiedzieć się jak działam. Jeżeli macie jakiekolwiek pytania do mnie - zapraszam do kontaktu! Z chęcią odpowiem na wszelkie wątpliwości.

Otwórz portfolio
  • Zmysłowe zdjęcia ślubne pary młodej całującej się w pościeli
  • Zdjęcia ślubne w kamperze - para obejmuje się przed wejściem do auta
  • Zdjęcia ślubne pary młodej w parku obejmującej się na tle stawu
  • Zdjęcie ślubne z kościoła - rodzice panny młodej
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Panna młoda przytula się do pana młodego nad morzem w Poddąbiu

Po pierwsze, moje podejście do fotografii skupia się na złapaniu emocjonalnych momentów, które podkreślają osobowość i piękno każdego. Po drugie, działam według filozofii inkluzywnej fotografii, która koncentruje się na pasjach, emocjach i dziełach. Po trzecie, moje sesje są inspirowane Tobą i odbywają się w luźnej atmosferze, z prostymi zadaniami i zero oceniania. Po czwarte, mam wrażliwość i refleks, które pozwalają mi wywołać emocje z każdego wydarzenia, a moja umowa zapewnia, że zawsze możesz na mnie liczyć.

Gdzie działam?
Zdjęcia ślubne plenerowe w dworku szlacheckim Poznań Wielkopolska

Jako fotograf ślubny Marie Filonenko specjalizuje się w obsłudze okolicznościowych sesji fotograficznych w województwie wielkopolskim. Aktualnie wykonuję sesje ślubne w Opatówku, Kaliszu, Nowym Skalmierzycach, Koźminku, Stawiszynie i Grabowie nad Prosną. Widząc potrzebę, jestem także gotowa do wykonania sesji w innych regionach w całej Polsce. W mojej pracy staram się, aby każda para młoda wyglądała wyjątkowo pięknie i na zdjęciach. Dlatego poświęcam czas na dokumentowanie i tworzenie wspaniałej opowieści o ich miłości za pomocą zdjęć.

Jak wyglądają moje zdjęcia ślubne w kościele?

Moja praca podczas reportażu w kościele zawsze zachwyca jego parafian. Wykazuję inicjatywę i zaangażowanie, stawiam sobie ambitne cele i staram się sięgnąć po maksimum. Moje umiejętności w dostrzeganiu pięknych i emocjonalnych momentów zapierają dech w piersiach, a wybór kadrów na każdej kolędzie jest niesamowity. Dodatkowo do dyspozycji mam piękne kościoły w mojej okolicy takie jak Parafia pod wezwaniem Najświętszego Serca Pana Jezusa i Parafia pod wezwaniem Bł. Michała Kozala. Moje ślubne zdjęcia w kościele tworzą niezwykłe i trwałe piękno, które będziesz na długo pamiętać.

Zdjęcie ślubne panny młodej w kościele na schodach

Przykładowe kościoły, w których wykonuję sesje

Parafia pod wezwaniem Najświętszego Serca Pana Jezusa cechuje się wyjątkowo pięknym ołtarzem, a Parafia pod wezwaniem Bł. Michała Kozala może się pochwalić wspaniałymi witrażami. Z kolei Parafia pod wezwaniem Miłosierdzia Bożego to częsty wybór dla okolicznych par ze względu na atrakcyjne położenie. Innym znanym kościołem jest Parafia pod wezwaniem Narodzenia Najświętszej Maryi Panny, a także Parafia pod wezwaniem Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski. Poza już wymienionymi Parafia pod wezwaniem Opatrzności Bożej, Parafia pod wezwaniem Podwyższenia Krzyża Świętego i Parafia pod wezwaniem Świętych Apostołów Piotra i Pawła też mogą się pochwalić dużą liczbą udzielanych ślubów i chrztów.

Jak wygląda mój reportaż ślubny z wesela?

Dusza reportera jest we mnie, a fryzjerka umiejętnością posiadaną od urodzenia. Jestem skupiona w każdym momencie by zarejestrować potrzebny ujęcie, aby oddać klimat licznych atrakcyjnych sal weselnych takich jak: Restauracja Zdrojowa, Margo Kompleks Restauracyjny czy Tabasamu Sp. z o. o.. Staram się dostrzec interesujące szczegóły w najbardziej spontanicznych akcjach, a jednocześnie nie przegapić szczegółów tradycyjnych. Pracuję szybko i skrupulatnie by dokumentować uroczystość opowiedzianą w nieszablonowy, unikalny sposób. To wszystko sprawia, że mój reportaż ślubny z wesela jest czymś wyjątkowym.

Zdjęcie ślubne pary młodej przed salą weselną nad morzem podczas zachodu słońca

Przykładowe sale weselne, w których wykonuję sesje

Restauracja Zdrojowa cechuje się atrakcyjną salą balową, a Margo Kompleks Restauracyjny może się pochwalić obsługą na wysokim poziomie. Z kolei Tabasamu Sp. z o. o. to częsty wybór dla okolicznych par ze względu na atrakcyjne położenie. Innymi znanymi salami weselnymi są Restauracja KTW Park i Komoda Club. Poza tymi wcześniej wymienionymi Hotel Stajnia Wolica, Villa Stary Kalisz i Restauracja BACÓWKA też mogą się pochwalić dużą liczbą organizowanych wesel.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl