Sesja zdjęciowa dla par Mikstat - para obejmuje się nad morzem i patrzy sobie głęboko w oczy

Sesja zdjęciowa dla par Mikstat

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Cześć! Nazywam się Marie Filonenko i jestem fotografką, która oferuje unikatową sesję dla par w Mikstat i okolicach. Chciałabym zadać Wam to szczególne pytanie – czy chcecie zatrzymać dla siebie wspomnienia swojej miłości? Zapraszam na sesję zdjęciową, dzięki której oglądanie zdjęć zawsze będzie wywoływać w Was szczęście i uśmiech na twarzy. Nie czekaj i skontaktuj się ze mną, abyśmy przygotowali dla Was niesamowite uczucia, które będą trwały wiecznie. Przygotuj się na ujęcia, które sprawią, że Wasza miłość będzie uchwycona na zdjęciach w najlepszy z możliwych sposób.

Otwórz portfolio
  • Sesja zdjęciowa dla par w kemperze - pocałunek w stylu boho
  • Zmysłowa sesja zdjęciowa pary obejmującej się w łóżku
  • Sesja zdjęciowa dla par przed palmiarnią w słoneczny dzień
  • Sesja zdjęciowa dla par - zabawne ujęcie chłopaka obejmującego dziewczynę nad Wartą
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Para młoda całuje się przy zachodzie słońca nad morzem

Po pierwsze, sesje prowadzę w luźnej atmosferze, gdzie rozmawiam z klientami o ich oczekiwaniach i ograniczeniach, a także daję im proste zadania i czasami koryguję ustawienie i pozę, by wyglądali jak najlepiej. Po drugie, staram się poznać historię miłosną pary i znaleźć w niej temat, który pozwoli na stworzenie prawdziwej i unikalnej sesji zdjęciowej. Po trzecie, zależy mi na tym, by klienci byli sobą i nie ograniczali się do standardowych romantycznych klisz, dlatego też jestem otwarta na niekonwencjonalne pomysły i lokacje.

Gdzie działam?
Sesja zdjęciowa dla par przed dworkiem szlacheckim Poznań Wielkopolska

Jako fotografka wykonuję sesje zdjęciowe dla par na terenie miejscowości Mikstat oraz pozostałych miejscowości, które znajdują się na terenie powiatu ostrzeszowskiego takich jak: Grabów nad Prosną, Ostrzeszów, Ostrów Wielkopolski, Nowe Skalmierzyce, Odolanów. W razie potrzeby jestem gotowa wybrać się w podróż do kraju i wykonać sesje na terenie całej Polski. Za każdym razem staram się, aby efekt końcowy mojej pracy wywołał w Waszych sercach uśmiech. Zachęcam do spotkania, abyśmy mogli dzielić zdjęciami ze zdjęciową przygodą na długi czas.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl