Sesja zdjęciowa dla par Raszków - para obejmuje się nad morzem i patrzy sobie głęboko w oczy

Sesja zdjęciowa dla par Raszków

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Jestem fotografką Marie Filonenko i realizuje sesje zdjęciowe dla par w Raszkowie oraz jego okolicy. Z pasją tworzę piękne zdjęcia, które będą wspaniałą pamiątką dla Was na lata. Przyjmuje zapisy zarówno od par mieszkających w Raszkowie jak i z odleglejszych miejsc. Dzięki byciu fotografem zdjęć par, mam możliwość tworzenia wyjątkowych chwil i niezapomnianych historii. Skontaktuj się ze mną, aby dowiedzieć się więcej na temat mojej oferty. Przeżyj niezapomniane chwile ze mną i uwiecznij je na specjalnej sesji.

Otwórz portfolio
  • Sesja zdjęciowa dla par - dłonie z pierścionkiem zaręczynowym
  • Sesja zdjęciowa dla par - dziewczyna i chłopak siedzą na ławce w parku wraz z psem
  • Sesja zdjęciowa dla par - splecione dłonie z pierścionkiem zaręczynowym
  • Sesja zdjęciowa - para przytula się do siebie pod rozświetlonym lasem wraz z bukietem kwiatów
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Para młoda całuje się przy zachodzie słońca nad morzem

Po pierwsze, sesje prowadzę w luźnej atmosferze, gdzie rozmawiam z klientami o ich oczekiwaniach i ograniczeniach, a także daję im proste zadania i czasami koryguję ustawienie i pozę, by wyglądali jak najlepiej. Po drugie, staram się poznać historię miłosną pary i znaleźć w niej temat, który pozwoli na stworzenie prawdziwej i unikalnej sesji zdjęciowej. Po trzecie, zależy mi na tym, by klienci byli sobą i nie ograniczali się do standardowych romantycznych klisz, dlatego też jestem otwarta na niekonwencjonalne pomysły i lokacje.

Gdzie działam?
Sesja zdjęciowa dla par przed dworkiem szlacheckim Poznań Wielkopolska

Jako fotografka mam wyjątkową możliwość zapewnienia swoim klientom jakościowych sesji zdjęciowych na całym terenie Polski. Specjalizuję się w sesjach dla par w miejscowości Raszków i innych okolicznych miejscowościach w powiecie ostrowskim, takich jak Ostrów Wielkopolski, Odolanów, Nowe Skalmierzyce, Sulmierzyce oraz Dobrzyca. Jestem również gotowa do podróży do innych rejonów Polski. Zapewniam pełne zaangażowanie uwzględniające niepowtarzalne wspomnienia i magię chwili. Oferuję też piękne kadry, które można podzielić z przyjaciółmi i rodziną.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl