Portfolio

Historie miłosne

Sesja zdjęciowa dla par Poznań - dziewczyna i chłopak trzymają się za ręce nad Wartą

W czym tkwi sekret dobrej „love story”?

„Love” mamy już załatwione, bo wiem, że szalejecie za sobą. Pozostało nam rozgryźć czym będzie Wasze „story” . Myślicie, że nie ma żadnego, jesteście ze sobą, ot cała historia? Już to przerabiałam i zawsze, zawsze docierałam do sedna — niewinnej anegdoty, pasji, czy wydarzenia, które było symbolem tej wybuchowej mieszanki jaką stanowicie razem. Tylko dzięki znalezieniu tematu moje sesje dla par mają charakter i są prawdziwie Wasze, a nie są odbiciem moich wyobrażeń o tym kim jesteście i co czujecie do siebie.

Sesja zdjęciowa dla par Poznań - chłopak obejmuje dziewczynę i dla żartuje z nią
Sesja zdjęciowa dla par Poznań - dziewczyna i chłopak śmieją się w otoczeniu bujnej roślinności w Palmiarnii

Czy to musi wyglądać tak słodko i romantycznie?

Nie musi. Nie ma co ukrywać, że zwykle to kobieta wyciąga swojego partnera przed obiektyw, podobnie jak to, że wiele z nas dorastało karmione romantycznymi obrazami miłości rodem z baśni Disneya i nawet dziś lubimy myśleć tymi kategoriami o swojej relacji z partnerem. Nie oznacza to, że Twoja historia miłosna musi być taka sama. Wręcz przeciwnie! Zależy mi na tym, żebyście byli sobą, niezależnie od tego, czy oznacza to zmysłową sesję w wannie, czy strzelanie ramię w ramię z karabinka, czy klasyczny pocałunek o zachodzie słońca.

Sesja zdjęciowa dla par Poznań - dziewczyna i chłopak na spacerze ze swoim psem, siedzą na ławce w parku
Sesja zdjęciowa dla par Poznań - pierścionek zaręczynowy

Kogo ostatnio poznałam?

Rozgość się, a ja przedstawię Tobie parę niesamowitych postaci, które przywitały się z moim obiektywem.

Sesja zdjęciowa dla par Poznań - pocałunek pary pod prysznicem
love 48

Dwie dusze jedno ciało

Intymna sesja ślubna ponad rozświetlonym miastem.

Szukasz kogoś do misji specjalnej?

 • spa 48
  Pełen relaks

  Moje motto mówi, że to swoboda rodzi piękno. Zależy mi na tym, żebyście czuli się podczas mojej sesji jak na domówce u dobrych znajomych. Ze mną możecie szczerze pogadać o swoich preferencjach, obawach, ograniczeniach, podróżach i dzieciach… Nie jesteście rozmowni? To nic, postaram się Was przynajmniej rozbawić!

 • submarine 48
  Unikalny plener

  Czasami wystarczy mieć odwagę marzyć, by móc te marzenia spełnić. Ze mną nie musicie ograniczać się do tradycyjnych lokacji plenerów. Wpuście mnie do swojego świata, a ja pomogę Wam zorganizować sesję marzeń, choćby wymagało to tupetu i odrobiny szaleństwa. Nie macie pomysłu? Hej, ja mam parę!

 • safe 48
  Bezpieczeństwo

  Jedni wolą się ubezpieczyć, inni myślą YOLO i do przodu. Niezależnie od Twojego podejścia, ja jestem zawsze przygotowana na najgorsze. Przyjeżdżam przed czasem, pracuję z dwoma aparatami, a duplikaty zdjęć przechowuję w szyfrowanej chmurze. To i inne prawa macie zagwarantowane w umowie. Możecie na mnie liczyć.

Więcej o mnie
Zdjęcia ślubne nad morzem - Pan Młody trzyma Pannę młodą na rękach i niesie do kampera
love 48

Kamperem w siną dal

Dzikie plaże i szalona miłość w rytmie boho

Sesja zdjęciowa dla par - Kobieta i mężczyzna bliscy pocałunku
quote
Co o mnie mówią na mieście?

Niesamowita kobieta z tak precyzyjnym okiem, że głowa mała. Otwarta na świat i ludzi. Ciepła, roztaczająca wokół siebie spokój, dzięki czemu sesja to czysta przyjemność. Doradzi, podpowie, ustawi i uchwyci taki moment, że przy finalnej wersji czujesz się jak w bajce.

Magdalena i Łukasz
Sesja zdjęciowa dla par Rogalin - dziewczyna opiera się na ramieniu chłopka na łące
love 48

W cieniu Rogalińskich Dębów

Spacer tajemniczymi nadwarciańskimi łęgami

Sesja zdjęciowa dla par Poznań - kobieta i mężczyzna z psem
love 48

Słońce pod palmami

Magda, Łukasz i ich czteronożny pupil

Moje artykuły

Więcej artykułów
Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl