Sesja zdjęciowa dla par Grabów nad Prosną - para obejmuje się nad morzem i patrzy sobie głęboko w oczy

Sesja zdjęciowa dla par Grabów nad Prosną

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Cześć, jestem Marie Filonenko – profesjonalna fotografka kochająca uwiecznianie chwil pełnych miłości i szczęścia dla par. Szukacie specjalistki, która zorganizuje dla Was sesję zdjęciową i uwieczni niezapomniane chwile? Zapraszam do skorzystania z mojej oferty! Dysponuję bogatym doświadczeniem w fotografowaniu par w całej Wielkopolsce, w tym w Grabowie nad Prosną i okolicach. Przekażcie mi swoje wyjątkowe momenty i bądźcie pewni, że uwiecznię je dla Was na pięknych zdjęciach.

Otwórz portfolio
  • Sesja zdjęciowa - para głaszcze psa na randce w kawiarni
  • Sesja zdjęciowa dla par - portret kobiety z kwiatami
  • Sesja zdjęciowa - dziewczyna jedzie za psim zaprzęgiem zimą w lesie
  • Sesja zdjęciowa - para przytula się do siebie pod rozświetlonym lasem wraz z bukietem kwiatów
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Para młoda całuje się przy zachodzie słońca nad morzem

Po pierwsze, sesje prowadzę w luźnej atmosferze, gdzie rozmawiam z klientami o ich oczekiwaniach i ograniczeniach, a także daję im proste zadania i czasami koryguję ustawienie i pozę, by wyglądali jak najlepiej. Po drugie, staram się poznać historię miłosną pary i znaleźć w niej temat, który pozwoli na stworzenie prawdziwej i unikalnej sesji zdjęciowej. Po trzecie, zależy mi na tym, by klienci byli sobą i nie ograniczali się do standardowych romantycznych klisz, dlatego też jestem otwarta na niekonwencjonalne pomysły i lokacje.

Gdzie działam?
Sesja zdjęciowa dla par przed dworkiem szlacheckim Poznań Wielkopolska

Jako fotografka Marie Filonenko oferuje sesje zdjęciowe dla par na terenie Powiatu Ostrzeszowskiego i okolic, w miejscowościach takich jak Grabów nad Prosną, Mikstat, Ostrzeszów, Nowe Skalmierzyce, Ostrów Wielkopolski oraz Opatówek. Ponadto Marie jest gotowa do podróży, aby wykonywać sesje zdjęciowe w innych regionach w Polsce. Lubię korzystać z natury, wspaniałych miejsc publicznych i prowadzić sesje w domach klientów. Jeśli chodzi o mnie, pasja do fotografii pozwala mi odkrywać i tworzyć piękno.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl