Sesja zdjęciowa dla par Kalisz - para obejmuje się nad morzem i patrzy sobie głęboko w oczy

Sesja zdjęciowa dla par Kalisz

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Hej! Jestem Marie Filonenko, miłośniczka fotografii i z Kaliszem związana od dzieciństwa. Uwielbiam połączenie znanego mi miejsc i nowych ludzi. Oferuję sesje zdjęciowe dla par w Kaliszu i jego okolicach. Pragnę uchwycić piękne i wyjątkowe chwile, jakie młode małżeństwa dzielą ze sobą. To dla mnie pasja i radość! Skontaktuj się ze mną, a pomogę Ci zachować najcenniejsze wspomnienia na zawsze.

Otwórz portfolio
  • Sesja zdjęciowa dla par - portret kobiety z kwiatami
  • Sesja zdjęciowa dla par w kemperze - pocałunek w stylu boho
  • Sesja zdjęciowa dla par przed palmiarnią w słoneczny dzień
  • Sesja zdjęciowa dla par - pocałunek w palmiarni
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Para młoda całuje się przy zachodzie słońca nad morzem

Po pierwsze, sesje prowadzę w luźnej atmosferze, gdzie rozmawiam z klientami o ich oczekiwaniach i ograniczeniach, a także daję im proste zadania i czasami koryguję ustawienie i pozę, by wyglądali jak najlepiej. Po drugie, staram się poznać historię miłosną pary i znaleźć w niej temat, który pozwoli na stworzenie prawdziwej i unikalnej sesji zdjęciowej. Po trzecie, zależy mi na tym, by klienci byli sobą i nie ograniczali się do standardowych romantycznych klisz, dlatego też jestem otwarta na niekonwencjonalne pomysły i lokacje.

Gdzie działam?
Sesja zdjęciowa dla par przed dworkiem szlacheckim Poznań Wielkopolska

Jako fotografka Marie Filonenko wykonuję sesje dla par na terenie powiatu Kalisz, obejmującego miasta takie jak Kalisz, Nowe Skalmierzyce, Opatówek, Stawiszyn, Koźminek oraz Ostrów Wielkopolski. Chociaż lokalny obszar jest moim głównym terenem działania, jestem również gotowa do podróży i wykonania sesji zdjęciowych w innych częściach Polski. Akceptuję także zaproszenia do innych krajów. Jeśli szukacie fotografa, który zrobi dla was wyjątkowe zdjęcia ślubne, zapraszam do kontaktu ze mną. Pasjonuję się wykonywaniem niezapomnianych sesji dla par na terenie miasta Kalisz i innych sąsiednich miejscowości.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl