Sesja zdjęciowa dla par Koźminek - para obejmuje się nad morzem i patrzy sobie głęboko w oczy

Sesja zdjęciowa dla par Koźminek

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Mam na imię Marie i jestem miłośniczką momentów, które dają dobre uczucia. Prowadzę usługę fotografowania sesji dla par w okolicach Koźminka. Jeśli szukacie unikalnych, przestrzennych ujęć, najpiękniejszych emocji i klimatycznych krajobrazów - jesteście we właściwym miejscu. Każda sesja u mnie to magiczna podróż wraz z wyobraźnią i kreatywnością. A z gwarancją wyjątkowych efektów. Sprawdźcie moją ofertę i dołączcie do grona szczęśliwych par, które skorzystały z moich usług. Chciałabym dać Wam okazję, abyście pozostawili niezatarte wspomnienia.

Otwórz portfolio
  • Sesja zdjęciowa dla par - dłonie z pierścionkiem zaręczynowym
  • Sesja zdjęciowa dla par - portret kobiety z kwiatami
  • Sesja zdjęciowa dla par - pocałunek w palmiarni
  • Sesja zdjęciowa - para stoi przed swoim kamperem w lesie
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Para młoda całuje się przy zachodzie słońca nad morzem

Po pierwsze, sesje prowadzę w luźnej atmosferze, gdzie rozmawiam z klientami o ich oczekiwaniach i ograniczeniach, a także daję im proste zadania i czasami koryguję ustawienie i pozę, by wyglądali jak najlepiej. Po drugie, staram się poznać historię miłosną pary i znaleźć w niej temat, który pozwoli na stworzenie prawdziwej i unikalnej sesji zdjęciowej. Po trzecie, zależy mi na tym, by klienci byli sobą i nie ograniczali się do standardowych romantycznych klisz, dlatego też jestem otwarta na niekonwencjonalne pomysły i lokacje.

Gdzie działam?
Sesja zdjęciowa dla par przed dworkiem szlacheckim Poznań Wielkopolska

Zapraszam Was wszystkich do sesji zdjęciowych dla par, których miejscem działania jest Koźminek oraz okoliczne miejscowości, takie jak Opatówek, Kalisz, Stawiszyn, Dobra, Nowe Skalmierzyce i powiat kaliski. Mogę również dojeżdżać w inne miejsca w Polsce, dzięki czemu mogę mieć sesje zdjęciowe w innych, cudownych miejscach. Jestem otwarta na podróże do innych miejsc w Polsce, jeśli macie wyjątkowe miejsce do zarekomendowania.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl