Sesja chrztu Opatówek - uśmiechnięci rodzice trzymają niemowlę na rękach w kościele

Sesja chrztu Opatówek

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Chcesz zatrzymać dla siebie wspomnienia z chrztu Twojego dziecka? Zapraszam Cię do skorzystania z moich usług! Jestem fotografką i od lat przygotowuję profesjonalne sesje fotograficzne z uroczystości chrztnych dla dzieci oraz ich rodzin. Realizuję je na terenie Opatówka i okolic. Osiągnięcia moich klientów potwierdzają moje umiejętności i talent fotograficzny. Obejrzyj moje portfolio i skontaktuj się ze mną! Chętnie odpowiem na Twoje pytania i pomogę Ci w wyborze najlepszego pakietu.

Otwórz portfolio
  • Sesja chrztu - niemowlę podnosi drewniany krążek ze swoim imieniem
  • Sesja chrztu - bliźniaczki bawiące się na kocu po ceremonii
  • Sesja chrztu - przygotowania z siostrą i mamą
  • Sesja chrztu - niemowlę z błękitymi oczyma
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Sesja chrztu - niemowlę trzymające dłonie rodziców

Po pierwsze, specjalizuję się w fotografowaniu chrztów, co gwarantuje moje doświadczenie i wyczucie w tym rodzaju sesji. Po drugie, umiejętność uchwycenia emocji i tworzenia reportażu z wydarzenia to moja mocna strona, dzięki czemu zdjęcia będą nie tylko piękne, ale też pełne znaczenia. Po trzecie, gwarantuję bezpieczeństwo i profesjonalizm - pracuję z dwoma aparatami i znam zasady fotografowania w kościele.

Gdzie działam?
Sesja chrztu w kościele

Jako profesjonalna fotografka chrztu, Marie Filonenko wykonuje sesje na terenie powiatu kaliskiego i okolicznych miejscowości, takich jak: Opatówek, Kalisz, Koźminek, Nowe Skalmierzyce, Stawiszyn i Grabów nad Prosną. Marie nie ogranicza się jednak do lokalnych sesji - gotowa jest wykonywać sesje plenerowe na terenie całej Polski, a w niektórych przypadkach także za granicą. Ponadto, Marie zajmuje się także innymi rodzajami sesji, między innymi sesje dziecięce i rodzinne.

Jak wyglądają moje sesje chrztu?

Jako fotografka chrztu zaangażuję się w każdą sesję w 100%. Zależy mi, aby upamiętnić niezwykły dzień Twojego dziecka w niezwykły sposób. Mam doświadczenie i doskonałe umiejętności dostrzegania tych najważniejszych chwil, tworzenia ciekawych i interesujących kadrów. Wykonuję swoją pracę w tych pięknych kościołach w okolicy takich jak Parafia pod wezwaniem Najświętszego Serca Pana Jezusa i Parafia pod wezwaniem Bł. Michała Kozala. Zapewniam piękne zdjęcia, które pozostaną z Wami na zawsze jako wspaniała pamiątka tego szczególnego wydarzenia.

Sesja zdjęciowa chrztu po kościele - mama w niebieskiej sukni z córką na tle pastelowej ściany

Przykładowe kościoły, w których wykonuję sesje

Parafia pod wezwaniem Najświętszego Serca Pana Jezusa cechuje się wyjątkowo pięknym ołtarzem, a Parafia pod wezwaniem Bł. Michała Kozala może się pochwalić wspaniałymi witrażami. Z kolei Parafia pod wezwaniem Miłosierdzia Bożego to częsty wybór dla okolicznych par ze względu na atrakcyjne położenie. Innym znanym kościołem jest Parafia pod wezwaniem Narodzenia Najświętszej Maryi Panny, a także Parafia pod wezwaniem Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski. Poza już wymienionymi Parafia pod wezwaniem Opatrzności Bożej, Parafia pod wezwaniem Podwyższenia Krzyża Świętego i Parafia pod wezwaniem Świętych Apostołów Piotra i Pawła też mogą się pochwalić dużą liczbą udzielanych ślubów i chrztów.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl