Sesja rodzinna Opatówek - plener na polu

Sesja rodzinna Opatówek

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Cześć, nazywam się Marie Filonenko i jestem fotografką portretową. Uwielbiam sesje rodzinne, dlatego oferuję wykonywanie profesjonalnych fotografii rodzinnych w miejscowości Opatówek oraz w okolicach. Niezapomniane chwile, uśmiech i radość młodych i starszych. Uwiecznienie tych wszystkich emocji - jest to moja pasja! Zapraszam do skorzystania z moich usług. Przygotuję dla Ciebie piękne zdjęcia, które na długo zachowają wspomnienia z rodzinnego spotkania. Jeśli jesteś zainteresowany/a - daj mi znać.

Otwórz portfolio
  • Sesja rodzinna rodzeństwa - dwóch dziewczynek
  • Sesja rodzinna - mama z noworodkiem na tle białych kwiatów
  • Sesja rodzinna małych bliźniaczek w plenerze na kocu
  • Sesja rodzinna mamy w ciąży, taty oraz małego chłopca grającego na ukulele
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Rodzinna sesja zdjęciowa mamy i córki na kontrastowym tle w studio

Po pierwsze, moja filozofia inkluzywnej fotografii skupia się na osobowości i emocjach człowieka, a nie tylko na perfekcyjnej scenerii i pozytywkach. Po drugie, jako mama z doświadczeniem, dobrze wiem jakie problemy mogą wystąpić podczas sesji z dziećmi i zawsze staram się dostosować do ich potrzeb. Po trzecie, nie tylko naciskam spust migawki, ale również doradzam i pomagam zorganizować całą sesję - od wyboru miejsca, przez dobór stroju, po kontakt z wizażystką. Wreszcie, zapewniam, że sesja będzie przyjemna i pełna emocji, a nie nudnym pozowaniem.

Gdzie działam?
Sesja rodzinna w Wielkopolsce - kolorowe ulice miasta

Sesje rodzinne Marie Filonenko są organizowane głównie na terenie powiatu kaliskiego. Jest ona gotowa na wyprawy poza miejscowości Opatówek, do innych miast takich jak: Kalisz, Koźminek, Nowe Skalmierzyce, Stawiszyn, Grabów nad Prosną. Co więcej, Maria jest otwarta na sesje zorganizowane w innych regionach Polski, a nawet i zagranicą. Marie Filonenko posiada długoletnie doświadczenie w wykonywaniu wysokiej jakości sesji rodzinnych dla rodzin, które szukają wspaniałych wspomnień. Na terenie Polski jest ona gotowa aby uchwycić najbardziej wyjątkowe momenty i dzielić się swoją wrażliwością jako fotografka z ponad 10 lat.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl