Zdjęcia ślubne Wolsztyn - para młoda całuje się podczas sesji plenerowej nad morzem w Poddąbiu

Zdjęcia ślubne Wolsztyn

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Jestem Marie Filonenko - profesjonalna fotografka, która oferuje swoje usługi wykonywania sesji ślubnych w miejscowości Wolsztyn oraz jego okolicach. Z pełnym szacunkiem podchodzę do każdej sesji i wyjątkowej historii, którą państwo tworzycie, aby zatrzymać ją w pięknych, długo trwałych fotografiach. Moją pasją i największym zaszczytem jest dzielenie się ze światem Waszym szczęściem. Z radością i chęcią przekażę Wam trwałe wspomnienia na całe lata. Zapraszam do zapoznania się z moimi usługami i do kontaktu w celu omówienia szczegółów. Przygotujemy twój ślub tak, jak on ma wyglądać - piękny, unikatowy i pełen miłości.

Otwórz portfolio
  • Elegancka para młoda na sesji ślubnej w klasycznym wnętrzu
  • Zdjęcia ślubne pary młodej z druhnami w przepięknych białych sukniach ślubnych
  • Zdjęcia ślubne pary młodej w parku obejmującej się na tle stawu
  • Zdjęcie ślubne eleganckiej pary młodej z bukietem ślubnym w pustym pokoju
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Panna młoda przytula się do pana młodego nad morzem w Poddąbiu

Po pierwsze, moje podejście do fotografii skupia się na złapaniu emocjonalnych momentów, które podkreślają osobowość i piękno każdego. Po drugie, działam według filozofii inkluzywnej fotografii, która koncentruje się na pasjach, emocjach i dziełach. Po trzecie, moje sesje są inspirowane Tobą i odbywają się w luźnej atmosferze, z prostymi zadaniami i zero oceniania. Po czwarte, mam wrażliwość i refleks, które pozwalają mi wywołać emocje z każdego wydarzenia, a moja umowa zapewnia, że zawsze możesz na mnie liczyć.

Gdzie działam?
Zdjęcia ślubne plenerowe w dworku szlacheckim Poznań Wielkopolska

Jako fotografka Marie Filonenko, działam na terenie Wolsztyna i powiatu wolsztyńskiego oraz kilku sąsiednich miejscowości, takich jak: Rakoniewice, Wielichowo, Zbąszyń, Grodzisk Wielkopolski i Nowy Tomyśl. Jestem gotowa do wykonania sesji w każdym innym miejscu w Polsce, dlatego nie ma żadnych ograniczeń, jeśli chodzi o sesje ślubne. Mogę również rozważyć zdjęcia z narzeczonymi z rodzinnych lub ogólnopolskich wycieczek. Za każdym razem chętnie wykonuję zlecenia i cieszę się z emocji, jakie wynikają z pracy z magią fotografowania!".

Jak wyglądają moje zdjęcia ślubne w kościele?

Jako fotograf ślubny zaangażowanie i inicjatywa jest moim pierwszym i najważniejszym zadaniem. Pozwalam sobie na współczesne potraktowanie eterycznych kadrów podczas ceremonii w kościele, ale przede wszystkim doskonale dostrzegam emocjonalne momenty i tworzę ciekawe kadry podczas przyjmowania sakramentu małżeństwa. Moje ulubione kościoły w okolicy to Parafia pod wezwaniem Najświętszej Maryi Panny Niepokalanie Poczętej oraz Parafia pod wezwaniem Świętego Józefa Opiekuna Kościoła Świętego. Zdjęcia moje są pełne piękna i oddają poczucie czułości i uczuć, którym towarzyszy ten wyjątkowy akt.

Zdjęcie ślubne panny młodej w kościele na schodach

Przykładowe kościoły, w których wykonuję sesje

Parafia pod wezwaniem Najświętszej Maryi Panny Niepokalanie Poczętej cechuje się wyjątkowo pięknym ołtarzem, a Parafia pod wezwaniem Świętego Józefa Opiekuna Kościoła Świętego może się pochwalić wspaniałymi witrażami. Z kolei Parafia pod wezwaniem Św. Marcina i Stanisława Biskupa to częsty wybór dla okolicznych par ze względu na atrakcyjne położenie. Innym znanym kościołem jest Parafia pod wezwaniem Świętej Marii Magdaleny, a także Parafia pod wezwaniem św.Wojciecha. Poza już wymienionymi Parafia pod wezwaniem NMP Wniebowziętej, Parafia pod wezwaniem św.Wawrzyńca i Parafia pod wezwaniem Najświętszego Serca Pana Jezusa też mogą się pochwalić dużą liczbą udzielanych ślubów i chrztów.

Jak wygląda mój reportaż ślubny z wesela?

Jako fotografka ślubna wiem, że do reportażu weselnego wymaga się spostrzegawczości, umiejętnego reagowania na interesujące sytuacje, pracowitości i oryginalności. Cenię sobie atmosferę panującą na weselach, co umożliwia mi szybką reakcję na chwile, które każdemu uchodzą niezauważone. Dzięki temu moje zdjęcia są zawsze pełne ciepła, dystansu i kreatywnych kadrów. Poza reportażem weselnym nie braku mi kreatywności w okolicach weselnych. Około dziesięciu kilometrów od mojego studia fotograficznego znajdują się piękne sale weselne takie jak Sala Bankietowa Adamowo, Hotel Restauracja KAUKASKA czy Zajazd u Bogdana.

Zdjęcie ślubne pary młodej przed salą weselną nad morzem podczas zachodu słońca

Przykładowe sale weselne, w których wykonuję sesje

Sala Bankietowa Adamowo cechuje się atrakcyjną salą balową, a Hotel Restauracja KAUKASKA może się pochwalić obsługą na wysokim poziomie. Z kolei Zajazd u Bogdana to częsty wybór dla okolicznych par ze względu na atrakcyjne położenie. Innymi znanymi salami weselnymi są Hotel Navigator i Hotel Restauracja Iral. Poza tymi wcześniej wymienionymi Hotel Restauracja HI-FI, Hotel Atrium i Restauracja Sandra też mogą się pochwalić dużą liczbą organizowanych wesel.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl