Zdjęcia ślubne Nowy Tomyśl - para młoda całuje się podczas sesji plenerowej nad morzem w Poddąbiu

Zdjęcia ślubne Nowy Tomyśl

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Przykładowy tekst: Jestem Marie Filonenko - profesjonalna fotografka ślubna z Wielkopolski. Fotografia jest moją pasją i potrafię zatrzymać w każdym zdjęciu to, co najważniejsze. Oferuję niezapomniane sesje ślubne i plenerowe w okolicach Nowego Tomyśla, stworzone z artystycznym wyczuciem i przy użyciu nowoczesnego sprzętu fotograficznego. Pragnę, by Wasze ujęcia wypadły jak najlepiej i żebyście chętnie wracali do nich po latach. Poznaj moją ofertę i skontaktuj się ze mną, a powstaną jedyne w swoim rodzaju fotografie, które pokażą Was w pięknym i niezapomnianym świetle.

Otwórz portfolio
  • Elegancka para młoda na sesji ślubnej w klasycznym wnętrzu
  • Zdjęcie ślubne pary młodej w oddali na tle morza i zachodzącego słońca
  • Zmysłowe zdjęcia ślubne pary młodej podczas nocy ślubnej
  • Zdjęcie ślubne eleganckiej pary młodej z bukietem ślubnym w pustym pokoju
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Panna młoda przytula się do pana młodego nad morzem w Poddąbiu

Po pierwsze, moje podejście do fotografii skupia się na złapaniu emocjonalnych momentów, które podkreślają osobowość i piękno każdego. Po drugie, działam według filozofii inkluzywnej fotografii, która koncentruje się na pasjach, emocjach i dziełach. Po trzecie, moje sesje są inspirowane Tobą i odbywają się w luźnej atmosferze, z prostymi zadaniami i zero oceniania. Po czwarte, mam wrażliwość i refleks, które pozwalają mi wywołać emocje z każdego wydarzenia, a moja umowa zapewnia, że zawsze możesz na mnie liczyć.

Gdzie działam?
Zdjęcia ślubne plenerowe w dworku szlacheckim Poznań Wielkopolska

Jako fotografka ślubna, działam na terenie miejscowości Nowy Tomyśl oraz innych miejscowości obejmujących powiat nowotomyski - Lwówek, Zbąszyń, Grodzisk Wielkopolski, Opalenica, Rakoniewice. Jednakże, moja usługa nie jest ograniczona tylko do tego regionu - wykonuję sesje ślubne na terenie całej Polski i jestem gotowa do wyjazdów w inne regiony. Chętnie podlinkuję Ci do moich portfolio oraz artykułów z przykładowymi sesjami, abyś mógł/mogła dokładniej przyjrzeć się moim pracą. Zawsze jestem otwarta na państwa pytania i sugestie dotyczące współpracy.

Jak wyglądają moje zdjęcia ślubne w kościele?

Moim priorytetem jest zawsze stworzenie najlepszych ślubnych fotografii. Pracuję bardzo sumiennie, staram się uchwycić wszystkie szczegóły i pokazać najważniejsze momenty. Fotografie ślubne w kościele to pasja, w której wykazuję szczególną inicjatywę – pozwalam parze cieszyć się ceremonią i z zaangażowaniem szukam ciekawych ujęć. Moje portfolio obejmuje liczne piękne kościoły, w tym Parafię pod wezwaniem Najświętszej Maryi Panny Nieustającej Pomocy oraz Parafię pod wezwaniem Najświętszego Serca Pana Jezusa. Wiem jak odkrywać pełnie emocji i tworzyć niezapomniane kompozycje.

Zdjęcie ślubne panny młodej w kościele na schodach

Przykładowe kościoły, w których wykonuję sesje

Parafia pod wezwaniem Najświętszej Maryi Panny Nieustającej Pomocy cechuje się wyjątkowo pięknym ołtarzem, a Parafia pod wezwaniem Najświętszego Serca Pana Jezusa może się pochwalić wspaniałymi witrażami. Z kolei Parafia pod wezwaniem Najświętszej Maryi Panny Wniebowziętej i Św. Jana Chrzciciela i Ewangelisty to częsty wybór dla okolicznych par ze względu na atrakcyjne położenie. Innym znanym kościołem jest Parafia pod wezwaniem NMP Wniebowziętej, a także Parafia pod wezwaniem św.Wojciecha. Poza już wymienionymi Parafia pod wezwaniem Najświętszego Serca Pana Jezusa, Parafia pod wezwaniem Świętej Faustyny Kowalskiej i Parafia pod wezwaniem Świętej Jadwigi Śląskiej też mogą się pochwalić dużą liczbą udzielanych ślubów i chrztów.

Jak wygląda mój reportaż ślubny z wesela?

Jako fotografka ślubna cały czas muszę podnosić poprzeczkę i być kreatywna, dzięki czemu tworzone przeze mnie reportaże wyglądają naprawdę pięknie. Jestem bardzo spostrzegawcza, śledzę każdą niesamowitą chwilę, którą mogę uwiecznić. To, co odróżnia mnie od innych fotografów, to pracowitość oraz szybka reakcja na pojawiające się interesujące sytuacje, dzięki czemu to, co robię, jest naprawdę unikatowe. Moje reportaże ślubne z wesela są dobrze zaplanowane i wykonane z precyzją, a po wielu latach będą wspaniałym i oryginalnym udokumentowaniem radości tego szczególnego dnia.

Zdjęcie ślubne pary młodej przed salą weselną nad morzem podczas zachodu słońca

Przykładowe sale weselne, w których wykonuję sesje

Hotel Restauracja Iral cechuje się atrakcyjną salą balową, a Hotel Restauracja HI-FI może się pochwalić obsługą na wysokim poziomie. Z kolei Hotel Atrium to częsty wybór dla okolicznych par ze względu na atrakcyjne położenie. Innymi znanymi salami weselnymi są Restauracja Sandra i Hotel Kopernik. Poza tymi wcześniej wymienionymi Sala bankietowa Rynkowa, Hotel Navigator i Hotel Remes Sport & Spa też mogą się pochwalić dużą liczbą organizowanych wesel.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl