Zdjęcia ślubne Grodzisk Wielkopolski - para młoda całuje się podczas sesji plenerowej nad morzem w Poddąbiu

Zdjęcia ślubne Grodzisk Wielkopolski

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Cześć, jestem Marie Filonenko - fotografka w powiecie Grodzisk Wielkopolski. Przychodzę z nową ofertą sesji ślubnych w okolicach Grodziska Wielkopolskiego! Uwielbiam tworzyć ślubne historie, dla szczęśliwych par i chcę pomóc Ci wydobyć wyjątkowe momenty, abyście mogli je zawsze wspominać. Pragnę uchwycić magię Waszej miłości, aby stworzyć dla Was wspaniałe wspomnienia. Zapraszam do współpracy! Skontaktuj się ze mną, aby dowiedzieć się więcej o mojej ofercie.

Otwórz portfolio
  • Zdjęcia ślubne - para całuje się na tle zachodzącego słońca nad jeziorem
  • Zdjęcie ślubne panny młodej tańczącej w ogrodzie
  • Czarno-białe zdjęcie weselne podczas pierwszego tańca pary młodej
  • Zdjęcie ślubne obrączek w pudełku na tle ogrodu
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Panna młoda przytula się do pana młodego nad morzem w Poddąbiu

Po pierwsze, moje podejście do fotografii skupia się na złapaniu emocjonalnych momentów, które podkreślają osobowość i piękno każdego. Po drugie, działam według filozofii inkluzywnej fotografii, która koncentruje się na pasjach, emocjach i dziełach. Po trzecie, moje sesje są inspirowane Tobą i odbywają się w luźnej atmosferze, z prostymi zadaniami i zero oceniania. Po czwarte, mam wrażliwość i refleks, które pozwalają mi wywołać emocje z każdego wydarzenia, a moja umowa zapewnia, że zawsze możesz na mnie liczyć.

Gdzie działam?
Zdjęcia ślubne plenerowe w dworku szlacheckim Poznań Wielkopolska

Jako fotografka ślubna działam głównie w Grodzisku Wielkopolskim, jak również w okolicznych miejscowościach takich jak Opalenica, Rakoniewice, Wielichowo, Buk, Nowy Tomyśl . Moja praca obejmuje również sesje ślubne w całej Polsce, a ja sama jestem gotowa do podróży w inne regiony. Swoją pracę traktuję bardzo poważnie, a moją misją jest uwiecznianie chwil i zapisywanie historii swoich klientów.

Jak wyglądają moje zdjęcia ślubne w kościele?

Jako doświadczona fotografka ślubna mam dużo determinacji, aby wykonać zadanie z jak najlepszych rezultatów, szczególnie podczas robienia zdjęć ślubnych w kościele. Dokładam wszelkich starań, żeby tworzyć fenomenalne ujęcia, które oddają prawdziwe emocje chwili oraz artystyczny wyraz w kompozycji. Staram się bezbłędnie uchwycić każdy ulotny moment, a dzięki swojej iście artystycznej inicjatywie i otwartości na każdą sytuację, tworzę niezapomniane zdjęcia.

Zdjęcie ślubne panny młodej w kościele na schodach

Przykładowe kościoły, w których wykonuję sesje

Parafia pod wezwaniem Najświętszego Serca Pana Jezusa cechuje się wyjątkowo pięknym ołtarzem, a Parafia pod wezwaniem Świętej Faustyny Kowalskiej może się pochwalić wspaniałymi witrażami. Z kolei Parafia pod wezwaniem Świętej Jadwigi Śląskiej to częsty wybór dla okolicznych par ze względu na atrakcyjne położenie. Innym znanym kościołem jest Parafia pod wezwaniem Świętego Józefa, a także Parafia pod wezwaniem Świętego Mateusza. Poza już wymienionymi Parafia pod wezwaniem Św. Marcina i Stanisława Biskupa, Parafia pod wezwaniem Świętej Marii Magdaleny i Parafia pod wezwaniem Świętego Stanisława Biskupa i Męczennika też mogą się pochwalić dużą liczbą udzielanych ślubów i chrztów.

Jak wygląda mój reportaż ślubny z wesela?

Podczas wykonywania reportażu ślubnego jestem bardzo czujna i śledzę każdą interesującą sytuację. Fotografować staram się z uwzględnieniem detali, jednocześnie bardzo dbając o kompozycję i kolorystykę. Zawsze staram się być kreatywna – szukam jedynego w swoim rodzaju kadru, dlatego moim reportażem ślubnym są wyjątkowo oryginalne fotografie. Dzięki dużej mobilności i spostrzegawczości mogę wykorzystać wszystkie piękne zakamarki okolicy, w której odbywa się ślub. Atrakcyjne sale weselne takie jak Hotel Remes Sport & Spa, Zajazd u Bogdana, Melodia Restauracja & Hotel na pewno dodatkowo umilą wykonanie reportażu ślubnego.

Zdjęcie ślubne pary młodej przed salą weselną nad morzem podczas zachodu słońca

Przykładowe sale weselne, w których wykonuję sesje

Hotel Remes Sport & Spa cechuje się atrakcyjną salą balową, a Zajazd u Bogdana może się pochwalić obsługą na wysokim poziomie. Z kolei Melodia Restauracja & Hotel to częsty wybór dla okolicznych par ze względu na atrakcyjne położenie. Innymi znanymi salami weselnymi są Hotel Restauracja Iral i Hotel Restauracja HI-FI. Poza tymi wcześniej wymienionymi Hotel Atrium, Restauracja Sandra i Hotel Kopernik też mogą się pochwalić dużą liczbą organizowanych wesel.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl