Sesja chrztu Wolsztyn - uśmiechnięci rodzice trzymają niemowlę na rękach w kościele

Sesja chrztu Wolsztyn

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

To ja, Marie Filonenko – profesjonalna fotografka – gotowa sfotografować wyjątkowy chrzest dla Waszego maleństwa z okolic Wolsztyna. Poświęcę każdemu z powierzonych mi zadań całą maksymalną staranność i zaangażowanie. Zdjęcia będą dla Waszego dziecka bardzo szczególnym prezentem, który niedawno obchodziło lub będzie obchodzić uroczystość.

Otwórz portfolio
  • Sesja chrztu - rodzic wyciąga rękę po niemowlę leżęce na kanapie
  • Sesja chrztu - ksiądz udziela chrztu chłopcu w kościele
  • Sesja chrztu - przygotowania z siostrą i mamą
  • Sesja chrztu - zdjęcie grupowe rodziny na tle parku
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Sesja chrztu - niemowlę trzymające dłonie rodziców

Po pierwsze, specjalizuję się w fotografowaniu chrztów, co gwarantuje moje doświadczenie i wyczucie w tym rodzaju sesji. Po drugie, umiejętność uchwycenia emocji i tworzenia reportażu z wydarzenia to moja mocna strona, dzięki czemu zdjęcia będą nie tylko piękne, ale też pełne znaczenia. Po trzecie, gwarantuję bezpieczeństwo i profesjonalizm - pracuję z dwoma aparatami i znam zasady fotografowania w kościele.

Gdzie działam?
Sesja chrztu w kościele

Jako fotografka Marie Filonenko wykonuje sesje fotograficzne z wielu okazji, w tym sesje chrztu, na terenie miejscowości Wolsztyn i sąsiadujących powiatu wolsztyńskiego, takich jak Rakoniewice, Wielichowo, Zbąszyń, Grodzisk Wielkopolski i Nowy Tomyśl. Ponadto Marie wykonuje również sesje na różnych obszarach cały Polski, a nawet poza krajem, jeżeli klienci będą tego chcieli. Zapraszam do kontaktu, abyśmy mógł dobrać plan dla Waszych potrzeb i oczekiwań.

Jak wyglądają moje sesje chrztu?

Z zaangażowaniem i inicjatywą pomagam rodzicom uwiecznić wyjątkowy dzień chrztu ich dziecka. Miejsca, gdzie odbywają się te piękne ceremonie są szczególne, dlatego wokół mnie wszystko czuć magię. Okolice oferują wspaniałe kościoły, takie jak Parafia pod wezwaniem Najświętszej Maryi Panny Niepokalanie Poczętej czy Parafia pod wezwaniem Świętego Józefa Opiekuna Kościoła Świętego. To jest bardzo ważne, aby stworzyć piękną sesję chrztu dla rodziny, a ja to dzięki mojej wiedzy fotograficznej, doświadczeniu i doskonałemu zmysłowi dostrzegania emocji i tworzenia ciekawych ujęć umiem zrobić.

Sesja zdjęciowa chrztu po kościele - mama w niebieskiej sukni z córką na tle pastelowej ściany

Przykładowe kościoły, w których wykonuję sesje

Parafia pod wezwaniem Najświętszej Maryi Panny Niepokalanie Poczętej cechuje się wyjątkowo pięknym ołtarzem, a Parafia pod wezwaniem Świętego Józefa Opiekuna Kościoła Świętego może się pochwalić wspaniałymi witrażami. Z kolei Parafia pod wezwaniem Św. Marcina i Stanisława Biskupa to częsty wybór dla okolicznych par ze względu na atrakcyjne położenie. Innym znanym kościołem jest Parafia pod wezwaniem Świętej Marii Magdaleny, a także Parafia pod wezwaniem św.Wojciecha. Poza już wymienionymi Parafia pod wezwaniem NMP Wniebowziętej, Parafia pod wezwaniem św.Wawrzyńca i Parafia pod wezwaniem Najświętszego Serca Pana Jezusa też mogą się pochwalić dużą liczbą udzielanych ślubów i chrztów.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl