Sesja artystyczna Wolsztyn - portret kobiety całującej kwiat magnolii

Sesja artystyczna Wolsztyn

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Cześć! Jestem Marie Filonenko - fotografem i tworzę naturalne i artystyczne sesje w Wolsztynie oraz jego okolicach. Uwielbiam połączenie piękna przyrody, ograniczeń architektonicznych oraz naturalnego blasku słońca, by stworzyć niezapomniane wrażenia z sesji zdjęciowej. Sprawdź moją ofertę i ciesz się unikalną fotografią, która przemówi czystymi słowami. Wspólnie z chęcią stworzymy wyjątkowy projekt, a ty zostaniesz z niezapomnianymi momentami na długo. Skontaktuj się ze mną już dzisiaj i pozwól mi poszerzyć swój świat.

Otwórz portfolio
  • Sesja artystyczna - portret kobiety w zbroi na tle lasu
  • Sesja artystyczna - portret młodej kobiety w kolorowym topie na fioletowym tle
  • Sesja artystyczna portret kobiety z podwójnym naświetlaniem i tłem z kwitnących magnolii
  • Sesja artystyczna - autoportret w czerwonym oświetleniu z papugą
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Czarno-biała sesja artystyczna pary całującej się w łóżku

Po pierwsze, w przeciwieństwie do wielu innych fotografów, skupiam się na inkluzywnej fotografii, która koncentruje się na osobowości, emocjach i pasjach ludzi, a nie tylko na osiągnięciu idealnej sceny. Po drugie, moje sesje artystyczne nie mają ściśle określonej definicji i mogą obejmować dowolny temat lub klimat, który zechcesz. Po trzecie, jako fotograf nie tylko wykonuję zdjęcia, ale również doradzam w kwestii stylizacji i inspiruję do tworzenia oryginalnych i unikalnych sesji. Wreszcie, mogę zorganizować całą stylizację.

Gdzie działam?
Sesja artystyczna - portret kobiety w stroju fantasy całującej wilka na tle lasu

Z miłą przyjemnością zapraszam Panią i Pana do odbycia wspaniałej artystycznej sesji zdjęciowej ze mną! Działamze szczególnym uwzględneniem miejscowości Wolsztyn oraz okolicznych: Rakoniewice, Wielichowo, Zbąszyń, Grodzisk Wielkopolski, Nowy Tomyśl i wielu innych. Zawsze jestem gotowa podróżować po całej Polsce i poza granicami, żeby wykonać sesje gdziekolwiek istnieje taka potrzeba. Nasze sesje to oryginalne i kreatywne połączenie zawodowych zdjęć i pięknych wspomnień. Moje utwory to dzieła artystyczne, które na zawsze pozostają w waszych sercach.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl