Sesja rodzinna Wolsztyn - plener na polu

Sesja rodzinna Wolsztyn

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Zapraszam do skorzystania z mojej usługi wykonania sesji rodzinnych w miejscowości Wolsztyn i okolicach. Jeśli interesuje Cię profesjonalna fotografia oraz piękne ujęcia, jestem tutaj, aby spełnić Twoje oczekiwania. Oferuję życzliwą obsługę i wyjątkowe zdjęcia, które pomogą Ci uwiecznić najpiękniejsze momenty. Dołożę wszelkich starań, aby zdjęcia przedstawiały wszystko to, co wyraża Twoja rodzina. Z chęcią poznam Twoje oczekiwania i jestem gotowa, aby spełnić Twoje oczekiwania. Skontaktuj się ze mną dziś i pozwól fotografii, aby opowiedziała Twoją piękną historię.

Otwórz portfolio
  • Sesja rodzinna z rodzicami podrzucającymi dzieci wysoko w górę na polu
  • Sesja rodzinna pięciu dzieci wraz z mamą w parku
  • Sesja rodzinna małych bliźniaczek w plenerze na kocu
  • Sesja rodzinna mamy w ciąży, taty oraz małego chłopca grającego na ukulele
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Rodzinna sesja zdjęciowa mamy i córki na kontrastowym tle w studio

Po pierwsze, moja filozofia inkluzywnej fotografii skupia się na osobowości i emocjach człowieka, a nie tylko na perfekcyjnej scenerii i pozytywkach. Po drugie, jako mama z doświadczeniem, dobrze wiem jakie problemy mogą wystąpić podczas sesji z dziećmi i zawsze staram się dostosować do ich potrzeb. Po trzecie, nie tylko naciskam spust migawki, ale również doradzam i pomagam zorganizować całą sesję - od wyboru miejsca, przez dobór stroju, po kontakt z wizażystką. Wreszcie, zapewniam, że sesja będzie przyjemna i pełna emocji, a nie nudnym pozowaniem.

Gdzie działam?
Sesja rodzinna w Wielkopolsce - kolorowe ulice miasta

Jako fotografka rodzinna, Marie Filonenko wykonuje sesje rodzinne w miejscowości Wolsztyn oraz w wszystkich okolicznych miejscowościach powiatu wolsztyńskiego i sąsiednich, takich jak Rakoniewice, Wielichowo, Zbąszyń, Grodzisk Wielkopolski i Nowy Tomyśl. Marie jest również gotowa do podróżowania w inne regiony Polski i oferuje swoje usługi jako fotografka rodzinna dla klientów z całej Polski.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl